Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Brajko,bice i ostali
    Samo neko da mi objasni kako to sad odjednom iz te smesne lige da dodje klub i igra finale LS?

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Kako bese ide,ako Napoli ili Viola osvoje LE,Italija prestize Englesku sledece godine?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Cestitke Brajko,bice i ostali
        Samo neko da mi objasni kako to sad odjednom iz te smesne lige da dodje klub i igra finale LS?

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Smrda liga ta Serija A, samo tri kluba u 1/2 dva evropska takmičenja, od toga jedan sigurno već u finalu, što tako loša liga ?

        P.S. Ne bih da pominjem krompirić onih što su izmislili fudbal, da ne bude da imam neki kompleks ne daj Bože....

        Hvala za čestitke.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Usrala me nagradna igra Hajnikena....
          Malo ga sere na kanteru, pa sada i nagradna igra ga hoce . Bravo, bravo

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Kako bese ide,ako Napoli ili Viola osvoje LE,Italija prestize Englesku sledece godine?
            Ne sledece, ali bice veoma mala razlika. Tako da ce sledece godine Italijani i Englezi voditi borbu za to 3.mesto.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Usrala me nagradna igra Hajnikena....
              Malo ga sere na kanteru, pa sada i nagradna igra ga hoce . Bravo, bravo

              Comment


              • Originally posted by Princara View Post
                Malo ga sere na kanteru, pa sada i nagradna igra ga hoce . Bravo, bravo
                Haha, umalo se nisam prevrnuo sa stolice kad mi je stigla poruka...
                Hvala...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Cekaj brate koja to nagradna igra,hocu ja to da i mene usere
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Cekaj brate koja to nagradna igra,hocu ja to da i mene usere
                    Ma sta ces ti na Ibicu, ti trazi neku koja vodi u Berlin.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Cekaj brate koja to nagradna igra,hocu ja to da i mene usere
                      Hajnikenova nagradna igra
                      Šaljes kodove sa čepova, i odgovaraš na neka pitanja, i četvoro iz Srbije idu na Ibicu da gledaju finale LŠ. Mislim, kao da će mi to biti prvo na pameti, pored sočnih Španjolki...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Hajnikenova nagradna igra
                        Šaljes kodove sa čepova, i odgovaraš na neka pitanja, i četvoro iz Srbije idu na Ibicu da gledaju finale LŠ. Mislim, kao da će mi to biti prvo na pameti, pored sočnih Španjolki...
                        Pa msm stvarno ko jos ide na Ibicu da gleda finale LS

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Hajnikenova nagradna igra
                          Šaljes kodove sa čepova, i odgovaraš na neka pitanja, i četvoro iz Srbije idu na Ibicu da gledaju finale LŠ. Mislim, kao da će mi to biti prvo na pameti, pored sočnih Španjolki...
                          A brate jebes Hajnekenja pijem Zajecarca tamo nema tih nagradnih kodova,da ima ja bih Berlin obezbedio vec u januaru
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Kako bese ide,ako Napoli ili Viola osvoje LE,Italija prestize Englesku sledece godine?
                            Tesko ove godine ispred, sledece ce biti borba mada koliko sam nesto citao salju sledece sezone pola lige u evropska takmicenja, jbg nije svejedno jasno je to meni... treba zadrzati status
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Haha, Španjolka u krilu, noge u vodi i gleda se finale....
                              No hablo espanol....

                              Ono kad znaš da ovog leta nečeš otići čak ni do Montenegra i iskoči ti Ibica odjednom...
                              Last edited by z0La; 13-05-15, 22:30.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne pominji Juve,izbacice te iz hotela
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X