Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nerealan View Post
    Ako lošmi nikada nije na forumu otkrio svoj pravi identitet, to treba da bude kažnjivo. I to je veoma ozbiljan prekršaj, veći od svake uvrede koja se može izreći na pp, jer utiče na njegov život.

    Za ovo drugo se slažemo, isto tako su neki dobijali prekomerne kazne, kao kad je ex moderator banovao za uvrede na sopstveni račun maksimalno, 30 dana. Ali ok, sad je mirno i lepo. Kao što je trebalo da bude mnogo ranije da su slušali nas borce za pravdu i ravnopravnost, uvek ću to naglasiti. Ali eto, i administraciji je trebalo malo da zagori pod nogama kako bi reagovali, i hvala tom ko je zapalio vatru u ime svih pravdoljubivih.

    A zvanje moderatora treba da poveća odgovornost ali ne i privilegije u slučaju kršenja pravila
    Nema na cemu buraz I drugi put
    Last edited by Karamazov; 11-08-19, 22:13.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Koja je to stranica? Haha...

      Samo mi je kriv što sam se glupirao pa ne mogu postati mod, voleo bih da sam se pretvarao non stop da sam fin, da dobijem moda, i da permanentno banujem Losmija, pa neka ponište posle, samo da me mine želja.

      Comment


      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
        Koja je to stranica? Haha...

        Samo mi je kriv što sam se glupirao pa ne mogu postati mod, voleo bih da sam se pretvarao non stop da sam fin, da dobijem moda, i da permanentno banujem Losmija, pa neka ponište posle, samo da me mine želja.
        Dejan Radonjic fan club
        Gejmotron Srbija
        Po 25k.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Dokle ce se trpeti ove gluposti od Urosa aka privilegija. Kao neko dete je iz dana u dan i pise nepotrebne gluposti skoro na svim temama. Poenta njegovih prica na svakoj temi je ravna nuli, nije da ne zna da napise nesto konrkretno ali to radi veoma retko. Nije poenta ni promasene srzi, vec ovakvih komentara koji nemaju nikakvu poentu, pocetak, nastavak ili kraj. I pali vatru skoro uvek,kao i taj dan banovine i onda se pravi lud..

          Sto se mene tice. Nije niko otkrio moj identitet. Ta stranica je nebitna u celoj prici i mi smo to prekinuli da radimo,mislim mi izvorni. Pisali smo analize svakog tima sa kojim smo igrali i svakog meca od NC ere i radili live,dobro se druzili. I sad je dobro tamo, samo su mladji uzeli da rade na njihov nacin. Posle su sa apostolom istine koji je to izrekao ovde i gazde krenuli pritisci i jednostavno je to sve stalo..Smetao im taj plavi znak

          Svakako Laza je korektan forumas, samo on je na pocetku duznosti dosaoi napisao da sam za duzi ban, a razlog??? Zato sto ulazim u raspravu sanajvise ljudi. To jedan admin ne moze da uradi. Posebno ne da izbacuje privatne prepiske, da u sred price mene i Urosa ulece i kaze radice banovina. Stojance dodje i kaze stanite, izbrise i sve stane..I kraj price, to se tako radi.

          Pravila o privatnosti su ozbiljna, i posebno za moderatora to mora biti sveto pismo.

          Ban za Kronosa je mali bio i to mi se nije svidelo, a evo i nastavlja i dalje sa tim. Bitno da stavi sliku, kao ne znate me iz pravog zivota pa me osudjujete bez veze. U fazonu znas kako bi mezili kad bi se videli, ja sam cool.

          Kad se sagleda to su bile dobre odluke, posebno sto se ponavljanje i stavovi moderatora bivseg posle banovine su jos gori nego pre. Vredjanje sa tim ''drkadzije Kalinine'' ukljucivanje rodjake u raspravu itd.. Novi moderator je dobar i kvalitetan, kao covek i kao moderatori.
          Last edited by LosmiSK; 11-08-19, 22:25.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
            Koja je to stranica? Haha...

            Samo mi je kriv što sam se glupirao pa ne mogu postati mod, voleo bih da sam se pretvarao non stop da sam fin, da dobijem moda, i da permanentno banujem Losmija, pa neka ponište posle, samo da me mine želja.
            Kk Crvena zvezda Beograd.

            Opasan je smor biti mod. Moras da se ustrucavas, ne smes slobodno da pises i plus moras da visis stalno na forumu i sve da citas.

            Comment


            • Mene konkretno nerviraju ovi sto navodno "kritikuju" Djordjevica a u stvari se proseravaju na temi reprezentacije,namerno provociraju,teraju te da popizdis kao ruzni da bi te banovao neki njihov prijatelj odavde. Rekao sam otvorite temu mrzim Djordjevica i proseravajte se do mile volje a ne na reprezentaciji to da radite,posto za to ne postoji nikakav razlog,zna se ko je i sta je Djordjevic i koliko je medalja doneo ovoj zemlji kao igrac i selektor.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Kk Crvena zvezda Beograd.

                Opasan je smor biti mod. Moras da se ustrucavas, ne smes slobodno da pises i plus moras da visis stalno na forumu i sve da citas.
                Ja sam mod godinama i ništa od ovog ne radim.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Mene konkretno nerviraju ovi sto navodno "kritikuju" Djordjevica a u stvari se proseravaju na temi reprezentacije,namerno provociraju,teraju te da popizdis kao ruzni da bi te banovao neki njihov prijatelj odavde. Rekao sam otvorite temu mrzim Djordjevica i proseravajte se do mile volje a ne na reprezentaciji to da radite,posto za to ne postoji nikakav razlog,zna se ko je i sta je Djordjevic i koliko je medalja doneo ovoj zemlji kao igrac i selektor.
                  Ti bi druze takodje morao da znas da postoji nesto sto se zove sopstveno misljenje a to je zanimljiva stvar, neki kazu da postoji cak i u psihovoj Srbiji.
                  Ja mogu da smatram da je Djordjevic kurac od trenera i to nije provokacija nego izrazavanje licnog stava. Kao sto mogu da napisem i da je Sale bog licno.
                  Provokacija je kada te neko nazove drkadzijom i ocekuje tvoju reakciju.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ja sam mod godinama i ništa od ovog ne radim.
                    Ti si u najmanju ruku Ivica Dacic ovog foruma.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • To sopstveno misljenje da je Djordjevic kurac od trenera? To je klasicna navijacka mrznja prema nekome ko je Partizanu doneo evroligu. Ako je to misljenje ja onda mogu da dodjem na temu o Zvezdi i serem kako su Davidovac,Lazic,Covic,Beron i ekipa kurcevi od igraca i tamo ce naravno neko da me banuje zbog toga a kad neko to radi na temi reprezentacije to je sopstveno misljenje. Ovim ste dokazali da ovaj sajt vode ostrasceni navijaci Zvezde.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        To sopstveno misljenje da je Djordjevic kurac od trenera? To je klasicna navijacka mrznja prema nekome ko je Partizanu doneo evroligu. Ako je to misljenje ja onda mogu da dodjem na temu o Zvezdi i serem kako su Davidovac,Lazic,Covic,Beron i ekipa kurcevi od igraca i tamo ce naravno neko da me banuje zbog toga a kad neko to radi na temi reprezentacije to je sopstveno misljenje. Ovim ste dokazali da ovaj sajt vode ostrasceni navijaci Zvezde.
                        Kad krenu prvenstva otvaramo temu Virtus zbog velikog interesovanja koje ce vladati za njihove meceve.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          To sopstveno misljenje da je Djordjevic kurac od trenera? To je klasicna navijacka mrznja prema nekome ko je Partizanu doneo evroligu. Ako je to misljenje ja onda mogu da dodjem na temu o Zvezdi i serem kako su Davidovac,Lazic,Covic,Beron i ekipa kurcevi od igraca i tamo ce naravno neko da me banuje zbog toga a kad neko to radi na temi reprezentacije to je sopstveno misljenje. Ovim ste dokazali da ovaj sajt vode ostrasceni navijaci Zvezde.
                          Kako se odmah primas jbt. Ja sam napisao to kao primer, sto bukvalnije moguce a ti tezis ka ekstremima. Jbg buraz, ne zelis da ukapiras.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Upravo na to se svodi sve sto njih petorica pisu na temi reprezentacije,da je Djordjevic kurac od trenera,a covek nas vodio do tri srebra i jednog polufinala,pa da li je to normalno da neko napise,kako to uopste ulazi u kategoriju misljenja,kad je cista mrznja i to samo oni znaju zasto,ja samo pretpostavljam da je zbog evrolige koju je doneo Partizanu,ili sto nije pozvao bivse igace Zvezde Kalinica i Nedovica.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Upravo na to se svodi sve sto njih petorica pisu na temi reprezentacije,da je Djordjevic kurac od trenera,a covek nas vodio do tri srebra i jednog polufinala,pa da li je to normalno da neko napise,kako to uopste ulazi u kategoriju misljenja,kad je cista mrznja i to samo oni znaju zasto,ja samo pretpostavljam da je zbog evrolige koju je doneo Partizanu,ili sto nije pozvao bivse igace Zvezde Kalinica i Nedovica.
                              Imaju ljudi pravo da ga ne vole ili vole. Da pljuju, kritikuju šta god...
                              Ja iako sam Zvezdaš volim Saleta, tako da ću te zamoliti da ne generalizuješ stvari.
                              Možda momcima nešto u njegovom trenerskom radu smeta...
                              Evo npr. napravio je grešku što je pozvao rovitog Teodosića i ako to napišem da li to po tebi znači da ga mrzim?!
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Upravo na to se svodi sve sto njih petorica pisu na temi reprezentacije,da je Djordjevic kurac od trenera,a covek nas vodio do tri srebra i jednog polufinala,pa da li je to normalno da neko napise,kako to uopste ulazi u kategoriju misljenja,kad je cista mrznja i to samo oni znaju zasto,ja samo pretpostavljam da je zbog evrolige koju je doneo Partizanu,ili sto nije pozvao bivse igace Zvezde Kalinica i Nedovica.
                                Ja sam navijac Zvezde i ne zanima me sta je osvojio sa Partizanom, bitna mi je reprezentacija i sta je istoj doneo. Da li ima boljih trenera od Djorjdevica? Naravno da ima.
                                Da li je Djordjevic najbolji domaci trener? Naravno da nije.
                                Da li je uspostavio kontinuitet rezultata? Svakako da jeste i za to svako postovanje.

                                Evo na primer, ja kao navijac Zvezde strasno gotivim Duleta Vujosevica i moje misljenje je da je on odlican trener i pedagog. Neko to moze smatrati smesnim i njegovo je pravo da misli da sam budala zbog toga ali mene isto tako bole ona stvar sta ta osoba misli o meni.
                                Drugim recima, prihvaticu njegovo misljenje ali se necu nuzno sloziti sa njim niti cu ga naterati da on promeni svoj stav. Slozicemo se da se ne slazemo.
                                Mada naravno nije to moguce uvek primeniti.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X