Announcement

Collapse
No announcement yet.

GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland Sachsenring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Auuuuf...
    Markez prvi favorit , a ostali u problemima moglo bi se tako reći. Nadam se da će sutra biti suvo.
    Maverik potrudi se bar za borbu sa Rosijem i Dovijem.
    Vidim svima smeta Maverik pa neka...
    Nekako živo me interesuje kad Rosi viśe ne bude bio u motogp gde li će se preseliti ovi silni fanovi?
    O ovome razmišljam već neko duže vreme...

    Comment


    • #32
      Na ovoj temi nesto nisam primetio. Meni ne smeta nimalo.

      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • #33
        Originally posted by BogdanB View Post
        Na ovoj temi nesto nisam primetio. Meni ne smeta nimalo.

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
        Nisam mislio na ovu temu nego danas generalno na netu

        Comment


        • #34
          Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Nekako živo me interesuje kad Rosi viśe ne bude bio u motogp gde li će se preseliti ovi silni fanovi?
          O ovome razmišljam već neko duže vreme...
          Kad se povukao Spenser tri godine sam se nadao da ce se vratiti pa tri tugovao a onda je dosao Rosi.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Alen P View Post
            Kad se povukao Spenser tri godine sam se nadao da ce se vratiti pa tri tugovao a onda je dosao Rosi.
            Rosi ima ubedljivo najveći broj fanova i to je činjenica oko koje ćemo se svi složiti.
            E sad zato i mislim da je zanimljivo pitanje šta posle Rosija? Da li će neko pokupiti veći deo od te mase ili će se ona raspasti na delove za veći broj imena?
            Znam da to još nije na meniju , ali je kao tema vrlo zanimljiva

            Comment


            • #36
              Neznam kako drugi biraju miljenike, kod mene je to bilo ovako. Spenser od prve trke a posle njega a valjda zbog njega sam bio naklonjen Hondinim vozacima pa zatim Kadjivinim. U nizim klasama moj favorit je bila Aprilija a sa njom Redjani, Graminji a onda je u Apriiju 125 Dosao Gracijanov sin i tako to traje vise od 20 godina. Posle Rosija? Mozda se mao odmorim a mozda Aprilija napravi motocikl za pobede...

              Comment


              • #37
                Nikada za nikog kao za Rosija, praticu jer mi je uslo u krv i podrzavati Italijanske vozace ali nista vise od toga 100%

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #38
                  Mislim da ce dosta Rosijevih navijaca prestati da prati MotoGP kada se on povuce

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • #39
                    Alene koje si godište?

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • #40
                      1967, 50 punih bilo u maju.

                      Comment


                      • #41
                        Ha... Slobodno možeš i ti dobiti nadimak "deda".

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • #42
                          Moze, a duhom sam mladji makar 20.

                          Comment


                          • #43
                            Nije isključeno da će deo Rossijevih fanova prestati da prati MGP posle njegove penzije. Dorna je pokušala da nametne Marqueza kao narednu veliku zvezdu vrlo agresivno 2013 i 2014, dok je još delovalo da će se Rossi povući vrlo brzo. 3 godine kasnije on i dalje razmišlja o produženju karijere... Već početkom 2015. došlo je do razdora između njih dvojice i svi planovi da se Rossijevi fanovi prebace na Marqueza, a koji su postojali i u to nemam sumnje, su propali. Dobra stvar za Dornu je da je Rossi još uvek tu i da su tu i njegovi fanovi, a time i njihov novac, tako da su sa tim idejama pauzirali. Da li će do njegove penzije neko od mladih vozača dobiti njegovu naklonost ostaje da se vidi, ne vidim kako će ta baza navijača drugačije da pređe na nekog drugog...

                            Objektivno, u toj bazi fanova mnogo je više onih koji prate MGP (skoro) samo zbog njega, nego onih koji su zbog njega zavoleli MGP ili koji su pratili MGP i pre njega. E sad, kakvi su i njegovi planovi za Sky VR|46 tim, da li će da ih pogura i u MGP, videćemo, ali to će sigurno zadržati deo labilnih fanova uz MotoGP i kad se on penzioniše...

                            Comment


                            • #44
                              Veliki sam protivnik idolopoklonstva, tkd ti njegovi silni fanovi mogu slobodno i na skvoš da pređu, jer nisu to ljubitelji motociklizma (ovo se odnosi na one koji će prestati da prate Gp). Ti neki njegovi fanovi izgledaju kao npr osobe (ugl ženskog pola) koje gledaju fudbal samo zbog Ronalda, ili šta znam tenis zbog Federera. Da se razumemo, i Markez, Vinjales, Pedro, Dovi,.. takođe imaju takvu grupu navijača, samo što je kod Rosija koji ima daleko najviše navijača ta grupa mnogo izraženija. Sve u svemu, za odlaskom Rosijeviih navijača će samo Dorna žaliti
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #45
                                Pobedaaaaaaaaa i PRVO MESTO U GENERALNOM
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X