Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ovo sto Doncic radi u predsezoni je nesto nerealno. Nema trika da ne bude najbolji Evropljanin ikada, samo da ga povrede zaobidju.
    Dalek je taj put, mnogo stvari mora da se poklopi.


    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Dalek je taj put, mnogo stvari mora da se poklopi.


      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Naravno. Ali ovakav kvalitet u njegovim godinama nikad nisam video. Drazena nisam gledao pa ne mogu da sudim.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ovo sto Doncic radi u predsezoni je nesto nerealno. Nema trika da ne bude najbolji Evropljanin ikada, samo da ga povrede zaobidju.
        Bolji od Dražena ne moze biti ali bolju karijeru ce sigurno ostvarit jer ipak je ovaj zbog smrti samo par godina bio u nba


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Bolji od Dražena ne moze biti ali bolju karijeru ce sigurno ostvarit jer ipak je ovaj zbog smrti samo par godina bio u nba


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Bolji šuter ne može biti od Dražena sigurno, ali bi bolji igrač itekako mogao biti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Ja sam i dan danas ubedjen da bi generacija Drazena,Kukoca,Divca,Radje igrala egal utakmicu sa Dzordanom i Medzikom da se SFRJ nije raspala.
            15+ Bi bilo
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • Luka ima tu sreću da ga je izabrao tim koji ima top5 trenera lige koji i preferira euro style košarku, da ima mentora u vidu Dirka, verovatno najboljeg evropskog košarkaša svih vremena, a i tim se nekako kroji na taj način da savršeno odgovara Luki, imaće prostora. Mislim da se Luka poprilično ''nabildovao'', bukvalno već ima NBA ready telo za ligu i u preseason se uopšte ne oseća ta tranzicija sa euro na NBA terene. Sledeće leto i FA odrediti putanju Dallasa, kapiram da je Wes bivši igrač čim mu istekne ugovor ili će se zadovoljiti nekim vet minimumom, i pitanje je šta će uraditi DeAndre i Barnes.

              No, da se dotaknem i ja NOPA i Davisa. Mislim da će ih mnogi potceniti ove sezone, a Randle i Davis bi mogli biti baš ubitačan tandem, pogotovo što od Juliusa možeš očekivati da se gura na 5 i da više bude inside igrač nego što je to DMC bio, davajući prostora Davisu da radi šta mu je volja. Davis ako ga zdravlje posluži MVP kandidat numero uno. Impact koji on ima bilo gde na terenu, da li je to napad ili odbrana, nema niko u ligi trenutno, možda jedino Durant i naravno Joel. Pelikani na ovakvom Zapadu bi opet morali u PO.

              Elem, Sunsi će biti zabavni za gledanje, samo da nabave tog pleja, mada možda Igor reši da pravi od Bookera nešto slično.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Niko ih ne potcenjuje, izborili su PO prosle sezone i imaju jednog od najboljih ifraca lige ali je spoljna linija tanka, klupa je tanka na tim pozicijama dok su bas jaki ispod kosa.

                Dejvis, Rendl, Mirotic i Okafor je bas mocno ali u napadackom dijelu dok su 3 od te 4 u odbrani losi.

                Pejton i Holidej kao organizatori igre? Rondo je bas znacio u tom segmentu i onda je Holidej peglao ono sto mu lezi najbolje.

                GS, Hjuston, Denver, Okc, Juta, Lejkersi su mi ispred njih tako da sa SA, Minesotom, Portlandom borba za te 2 pozicije

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ne znam ko ce u plejof ali Denver ce biti deveti,sa Plamlijem i Melounom ja ne verujem da ce dogurati do plejofa,jedino da Tomas proradi kao u Bostonu.Ako nekoga ne volim da gledam to je Plamli,kad god udje Denver gubi stecenu razliku jer je beskoristan u napadu,neki put zakuca i to je sve od njega a nije ni neki dobar defanzivac,nikada mi nece biti jasno kako je igrao pre Farida.

                  Comment


                  • I klupa i spoljna linija su im isti u odnosu na prošlu sezonu, jedina razlika je tu Rondo, što verovatno misle da će nadomestiti Elfridom. Ako neko misli da je DMC preveliki gubitak, videli smo u PO koliko je to tačno.

                    Lakersi su mi onako tempirana bomba na Zapadu, ko zna šta čovek da očekuje od SA i Wolvesa, a Denver će dosta zavisiti od breakthrough sezone Murraya, pa i Jokićevog step up-a u odnosu na prošlu sezonu. Dosta toga je otvoreno na Zapadu, jedino mi je sigurica da će GSW, Rakete i Utah u PO, verovatno će i OKC prodisati nakon odlaska Mela pa će to dosta bolje izgledati.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ko dobija?

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Kazins kad se vrati nece biti blizu AS, da se sutira u dupe od srece ako mu prosek bude 12-13 poena.

                        Bez ikakvog razmisljanja, donja ekipa.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          I klupa i spoljna linija su im isti u odnosu na prošlu sezonu, jedina razlika je tu Rondo, što verovatno misle da će nadomestiti Elfridom. Ako neko misli da je DMC preveliki gubitak, videli smo u PO koliko je to tačno.

                          Lakersi su mi onako tempirana bomba na Zapadu, ko zna šta čovek da očekuje od SA i Wolvesa, a Denver će dosta zavisiti od breakthrough sezone Murraya, pa i Jokićevog step up-a u odnosu na prošlu sezonu. Dosta toga je otvoreno na Zapadu, jedino mi je sigurica da će GSW, Rakete i Utah u PO, verovatno će i OKC prodisati nakon odlaska Mela pa će to dosta bolje izgledati.
                          Ali Rondo i Pejton su nebo i zemlja u organizaciji igre.

                          Vidjecemo kako ce se to uklopiti ali bice potreban Dejvis na najboljem mogucem nivou uz odlican rad strucnog staba i saograca da bi izborili PO.


                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Ko dobija?

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Jel se salis? Ne bi im GSW prismrdio

                            Comment


                            • Smrtno sam ozbiljan

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Nije im gsw ni do koljena
                                Nemojte Radit od njih dream team iz 1992.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X