Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Totalno besmislen nacin kaznjavanja...Janone dobio istu kaznu kao Rosi za onaj haos...ne volim ustogljenog Lorenca, ali mogao je sav da se izlomi...

    Comment


    • #77
      Ako ce da kaznjavaju neka uvedu sistem tipa ovakav incident dobijas toliko i toliko poena ili automatski start sa poslednjeg mesta. Ne znam da li Janone vec ima kaznene poene posle incidenta sa Dovijem ako je tako akumulacija i ok. Ako je dobio kaznu samo za ovo onda je besmisleno i to je samo zbog Lorenca. Pedrosa je imao apsolutno isti incident kada je izbacio Dovija u Teksasu i gde je kazna npr? Sta to je samo Dovi(Italijan) a ovo Lorenco(Spanac)? Meni ovo deluje samo kao pranje ruku nakon Markez vs Rosi... Ako se radi o akumulaciji onda ok. Bespotrebno samo se zaplicu kaznama i ponovo kriterijumi ne valjaju...

      Comment


      • #78
        ma ima ovo obaranje JL-a od strane Janonea i dobrih strana...sad neće biti Žizelinih kukumakanja ovo-ono što nije pobedio

        Comment


        • #79
          Izjednacavaju se po broju ne zavrsenih trka, jedino to je dobro Sad je red na malog da omasi i on jednu

          Comment


          • #80
            Originally posted by Bobisha78 View Post
            Sad je red na malog da omasi i on jednu
            Ne znam kako možeš priželjkivati da neko izleti sa staze.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #81
              Rosi je ove sezone podigao nivo igre, vozi bar 20-30% bolje nego prosle (tu racunam i sve treninge i kvalifikacije). Oba odustajanja koja je imao su bila zbog kvara, da je obe trke zavrsio makar na 3. mestu bio bi prvi u plasmanu, ali duga je sezona bice tu jos svega. Nije nemoguce da na kraju sezone sampion bude imao 250-270 poena, kao Hejden one godine.

              Vinalesovo obilazenje Lorenca mi je bilo vrhunsko, bukvalno uklizavanje i parkiranje motora, i naravno Rosijevo obilazenje Vinalesa i Janonea, 2 muve jednim udarcem

              Comment


              • #82
                Originally posted by Tarantula View Post
                Ne znam kako možeš priželjkivati da neko izleti sa staze.
                Ja prizeljkujem Lorencu non stop. Ne da pogine, al' da izleti
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Kakva trka O.O
                  Mislim je jedna od najboljih ove sezone!
                  Cestitke Valetu, Marcu i Daniju
                  Posebne pohvate za Vinalesa, jeste da je napadao kako kaze Dani u pogresnim trenucima, ali se makar videlo da ne preza od toga.
                  Iannone odlucuje sampionat! Lorenzo ni kriv ni duzan pokupljen s staze, ali je ocigledno bilo problema cim su ga toliko "lako" obisli.
                  P.S. Dovija NIKO nije izbacio s staze!
                  Hvala Salomu sto ih je sve ujedinio, sto je krunisano i rukovanjem vodecih
                  Ostale slike vas cekaju u delu namenjenom za to.



                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by quard1aN View Post
                    Ja prizeljkujem Lorencu non stop. Ne da pogine, al' da izleti
                    Nema šta, pravi navijač.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #85
                      Ja ne prizeljkujem, ali to je Marquez, osecam da ce bar jednu trku ozbiljno da zijani, a onda ce biti sve otvoreno. A u Assenu ocekujem da Rossi odradi dobar posao, lezi mu ta staza.

                      Comment


                      • #86
                        Rossi... Kakav lud dan sa njime i Novakom.

                        Već na startu sam se oprostio od trke, progutaše ga pre prve krivine. Jorge krenuo da beži, za njime i Marquez, dok se doktor probije biće kasno a oni nestadoše u daljini... A onda doktor u roku od par kruga proguta sve njih. Ako izuzmemo start, bez greške. I što je iznenađujuće, opet brz od prvog kruga.

                        O Vinjalesu sam toliko hvale pročitao danas, po meni je bio jedan od najgorih. Nezrela vožnja, imao apsolutno najbolji tempo na startu. Zaronio u svaku krivinu i izašao kao drugi iz iste. 15 neuspelih pokušaja, spržio gume. Rossi sa slabijim tempom na startu je iste ljude obilazio u jednom pokušaju.

                        O Iannone-u sam pročitao komentar negde još odavno koji ga savršeno opisuje... Ima brzinu vanzemaljca, ali ne i veštinu. Izbacio dva Ducati vozača iz trke, mogu da zamislim koliko su zadovoljni njime trenutno.

                        Comment


                        • #87
                          Svaka čast Valentinu na predstavi i pobedi. Kako zrelo i kvalitetno. Na momenat sam pomislio da su mu montirali neke posebne gume kada onako vlada motorom u krivinama. Gotovo se zalepio za stazu. Izuzetno.
                          Marc Marquez je još jednom dokazao da on iz Honde izvlači 110%. Definitivno je vozač i po. Nisam stekao utisak da je mogao Doktora da dobije danas ni u jednom momentu. Čak kada ga je i obišao, Rossi je bio tu svo vreme. Nije ga pobede koštala greška u poslednjem krugu već nemogućnost da apsolutno ovlada Hondom kako želi. Drugo mesto je odličan rezultat, sa obzirom da je već bio pao sa motora u šikani. Rame mu je bilo na ivičnjaku. Svaka pohvala na Recoveriju.
                          Dani je odvezao svoj maksimum danas. Može on bolje, ali mu ipak adaptivnost nije na nivou Marqueza. Svidelo mi se kako je iskontrolisao stršljenovske napade Vinalesa. Mislim da polako savladava Michelinove gume. Apsolutno zasluženo mesto na podijumu.
                          Vinales me je razočarao. Imao je tempo, ali je preterao sa agresivnostima. Nisu mu doneli rezultat jer je tajming bio potpuno pogrešan. Bilo je super zabavno, ali je u modernom MotoGp-ju to dragoceno rasipanje vremena i guma. Super je talentovan i ima harizmu, ali nismo više u moto3, ovo su BigBoys...
                          Ianonne, bez komentara sam, odlepio je stvarno... get your shit together man
                          Nebo je bogatije za još jednog anđela...
                          Nedostajaćes nam Luise.
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Tarantula View Post
                            Ne znam kako možeš priželjkivati da neko izleti sa staze.
                            Ne budi na kraj srca Nek mu crkne motor kao i Rosiju i na nuli smo ;)

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Tarantula View Post
                              Ne znam kako možeš priželjkivati da neko izleti sa staze.
                              ne mora da izleti... dovoljno je da mu se "pokvari limitator"

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Bobisha78 View Post
                                Ne budi na kraj srca Nek mu crkne motor kao i Rosiju i na nuli smo ;)
                                Originally posted by VR6 View Post
                                ne mora da izleti... dovoljno je da mu se "pokvari limitator"
                                Veliki "navijači" Rossija.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X