Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Mirza ali najbolje bi bilo da dovedemo Amarea po meni...

    Comment


    • Mislim da amare sad ne bi hteo da dodje posto je prosao lock out.

      Comment


      • Otrescemo ih , nece znati sta ih je snaslo , u sred Madrida , polu-prazna publika , Rudy u NBA kao i Ibaka , Pocius povredjen , ima da bude nasa pobeda
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Otrescemo ih , nece znati sta ih je snaslo , u sred Madrida , polu-prazna publika , Rudy u NBA kao i Ibaka , Pocius povredjen , ima da bude nasa pobeda
          Poluprazna publika?

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Poluprazna publika?
            Bolje se izmakni,vidis da briljira veceras(mada nista manje nego inace)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pu...sto ne volim kad ovako krene tekma.

              Comment


              • Okrecemo mi ovo u cetvrtoj..
                sigpic

                Comment


                • Macvan igra povredjen.

                  Comment


                  • Ovaj Raduljica je operisan od osecaja
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Smesno sta im sve sviraju I koju mi odbranu igramo
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko bre drzi ovog Cakarevica vise ovde,pa on u mojoj zgradi nema mesta a ne u Partizanu.Vlada je covek totalno izgubljen,on ne moze da sklopi petorku a da mu Cakar ili Milosavljevic nisu na ternu.Andjusic opet celo poluvreme na camovini.Pa jebem mu mater on je covek kao slucajna greska na klupi Partizana,tako se ponasa.I opet taj tajm aut i opet on ne moze da sklopi prosto-prosirenu recenicu,i opet taj Raduljica pravi neke koraka,i opet taj suter Milosavljevic ne moze okean da pogodi i opet Andjusic na klupi.Slazem se da je to Real,da se nikad tamo leba nismo najelei ali ovo veze nema to mi radimo,ama bas nikakve.
                        Edit:Svako ko ima drugacije misljenje po pitanju Ejsija i misli da ja pricam gluposti,molio bih ga da iznese misljenje da mu kazem rec dve jer ja ovo ne mogu vise da gledam
                        Last edited by Drazen 3; 14-12-11, 21:59.

                        Comment


                        • Niko ne osporava da je law dobar igrac,al mene je vec poceo da nervira jbt ne sme da sutne ni kad je sam a kad krene na polaganje ili mu ispadne lopta ili ga blokiraju na ovoj tekmi bozic igra bolje od njega.

                          Comment


                          • Ma Bre da bi ti meni bio pojacanje,ti moras da pravis razliku u odnosu na domace igrace.Ejsi je odigrao dve utakmice kako alja i to protiv onih strucnjaka iz Belgije.Sem toga on skoro da nista nije pokazao ,sve bi isto i Pera odigrao za manje pare.On bre vec drugu utakmicu u evroligi zavrsava sa minus indeksom na poluvremenu.Evo ga,ubode trojku,ajde bre.

                            Comment


                            • Izduvacemo ga sa preko 30, ovo je smesno kako igram odbranu. Kod Duleta bi ovaj broj poena primili za 40min a ovo smo primili za 25.. Necemo mi 'leba da se najedemo sa Jovanovicem..
                              sigpic

                              Comment


                              • Bukvalno bez komentara , igramo ko kakve babe na terenu , nigde zelje,motiva , i od cistog prolaza u top 16 moramo se vaditi protiv Milana u Pioniru.
                                Raduljica je igrac za Hemofarma i nista vise , koji je to lik , to je zalosno ... Pera Bozic Svi ostali
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X