Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuu ljudi koje ludilo u Pioniru, ko nije bio mnogo je propustio!

    Fenomenalno zaista, sa sve Ibakom i Fernandezom su pali. Od navijanja se bas i ne moze toliko pratiti ali se vidi nenormalna zelja, posvecenost i jedinstvo, mada je to nasa glavna karakteristika ali mora da se pomene. Ono sto me mnogo raduje je to sto Vlado vodi tim sa mnogo vise energije, 40 minuta ih je covek motivisao a i vise se raduje. Molio bih sve da ga ne pljuju sad ako dodje neka losija partija jer on sad mnogo bolje radi, bolje je napad organizovan, sredilo se dosta stvari u odbrani, evo i kontra bolje ide. Setimo se Duleta sa pocetka i sta je ispalo na kraju, a kad za nekog Dule kaze da valja to je zakon, bar za mene. Dajmo mu jos vremena.

    Macvana kad vidim ovakvog ne treba mi nikakva NBA cetvorka, strasno pojacanje, jos kad zaigra u ABA ligi 50+ svaka tekma ima da bude.

    Jedino nas sut nije hteo ali protiv Armanija (koji koliko sam ja video ne brani bas najbolje sut za 3 poena mada nisam mnogo pratio) bi mozda mogao da proradi jer obicno posle jedne losije suterske utakmice sledi bar nesto bolja a i nismo vise pod pritiskom i momci mogu slobodno da puste ruku, nadam se da i oni tako razmisljaju. Mada imamo resenje za sut:



    A ponovo neki ciganski burzujski tim pada u Pioniru, ne moze bre do pobede, ne moze! Napred Partizan!
    sigpic

    Comment


    • Koje ludilo sinoc, u gradu sam gledao sa drustvom pa nisam stigao da komentarisem... Kakva igra, Law sjajan u zavrsnici, uz malo srece dobismo Real.... Poceli su da padaju velikani... Maki fenomenalan, sjajan Pekovic, ali nije toliko individualna igra presudila koliko smo timski dobro odigrali.... Odbrana u prvoj cetvrtini....
      Fali nam taj sut za tri, ali polako kad budu poceli da pogadjaju, icice to mnogo lakse.... Onaj Kerol da je barem 10 min duze igrao, dao bi 30 poena covek, kakav suter...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        Samo jos Pekmen da pocne da igra odbranu i bice ovo odlicno.Jos je Rasko poceo da igra
        Odakle mu snage kada se 30+ minuta kida sa 3 razlicita centra po tekmi ?

        P.S. Ovo je Duletov/Vladin Partizan

        EDIT:
        Last edited by Ljuba90; 11-11-11, 12:11.

        Comment


        • Znam da spamujem,ali moram



          Ajde fotoshop strucnjaci-Stit u desnu ruku i mac u levu

          Comment


          • Kakva utakmica, kakva pobeda! Idemo majstori u Italiju da se sprdamo sa Armanijem!

            Comment


            • Nagradno pitanje:

              Ko je 2. skakac EL posle Kirilenka?

              Mala pomoc, neko ko nije dobro pojacanje i morali smo bolje.
              sigpic

              Comment


              • Sigurno nije Macvan.

                Comment


                • Felipe Rejes za 9 minuta 5 faulova. Macvan i Milosavljevic zajedno 7 ofanzivnih skokova.

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Koje ludilo sinoc, u gradu sam gledao sa drustvom pa nisam stigao da komentarisem... Kakva igra, Law sjajan u zavrsnici, uz malo srece dobismo Real.... Poceli su da padaju velikani... Maki fenomenalan, sjajan Pekovic, ali nije toliko individualna igra presudila koliko smo timski dobro odigrali.... Odbrana u prvoj cetvrtini....
                    Fali nam taj sut za tri, ali polako kad budu poceli da pogadjaju, icice to mnogo lakse.... Onaj Kerol da je barem 10 min duze igrao, dao bi 30 poena covek, kakav suter...
                    Koje ludilo sinoc u sektoru D ;)

                    Comment


                    • U hali je bila ludnica, kao u najboljim danima.
                      Macvan je ogromno pojacanje. Kad ode Pekmen bice nas najbolji igrac.
                      Pekmen je, nemam reci, najdominantiji centar evrope. Razneo je sva tri centra i sve ostale koji su pokusali da ga zaustave. Hvala mu do neba sto se vratio.
                      Ali Raduljica ... kako mu je Tomic prodao foru ...

                      Realno, Pekovic je 60% tima.
                      Dominacija.

                      Comment


                      • Evo,pa koja vam se vise svidja



                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Odakle mu snage kada se 30+ minuta kida sa 3 razlicita centra po tekmi ?

                          P.S. Ovo je Duletov/Vladin Partizan
                          Ma znam,sernjam ja malo vise al jbg

                          Comment


                          • Kratak film o nasem kosarkaskom klubu. Pusta se na Canal + .

                            Comment


                            • Gleda li ko mec sa Sirokim? Meni net toliko sporo radi trenutno da ne vredi ni da trazim stream, glupi SBB i njihovi radovi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nereseno je na poluvremenu,al to je samo zato sto jovanovic odmara pekovica,inace law rastura.

                                Comment

                                Working...
                                X