Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kokki dobio Tomica

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #32
      Zreb je sutra u 2 p.m. po njihovom, 20 h po nasem.
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • #33
        Samo da napisem da je totalno neocekivano Lina Gjorcheska dobila Lauren Davis sa 2-1 u setovima. Prosle godine je bila nadomak ulaska u glavnog zdreba AO-a, izgubila je u treceg kola od Voegele sa 2-1. Nakon izgubljeni mec u prvog kola kvalama USO-a prosle godine je usledio strmoglavi pad, naravno zbog povrede i sa 170 mesta pala na 604 mesto. Naravno za ove kvale je koristila zasticeni renking i po meni skroz neocekivano dobila domacu Davis koja je u Melburnu ove godine imala nekoliko mec lopti protiv Simone Halep. Istina, od tad ima skro 1-9, ali i Lina je bas losa zbog one pomenute povrede.

        U drugo kolo ide na Janu Fet, to je vec bas tezak zadatak i sumnjam da moze da dobije dva favorita za redom. Nadam se da ce povrede bit proslost jer Lina je jedna od retkih devojaka koja se moze pohvaliti dobrim servisom i dobra igra sa oba krila.
        OVAKO

        Comment


        • #34
          Neću moći spavati posle ovih šokantnih informacija.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • #35
            Pa i ne moras citati, pametni ljudi su napravili opciju ignore. S obzirom na to da nemamo neki dobar teniser il teniserka i ovo je velika stvar za nas kao naciju i nadamo se da ce Lina imati veliki napredak u nastavku karijere. Kao sto Bosanci pisu o Dzumhura i Basica, kao sto Srbi o Novaka i ostale, ne vidim u cemu je problem da napisem koju rec za Linu.
            OVAKO

            Comment


            • #36
              Koja ti je ta Lina Stefko, svidja ti se, priznaj?
              Nema sanse protiv Jane

              Aaa Makedonce stvarno?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #37
                Pa zato i pisem, sto bi se brinuo o neki anonimus ako nije iz Makedonije? Inace lepa je bas, sedela je pored mene u kafica pre jedno 4-5 meseci, tad se bas bila ukrupnila, sad je dosta smrsala, ocito treniala letos.

                Inace ima sanse protiv Janu, naravno ne prevelike al ima sanse jer strasno dobro servira i u principu igra napadacki tenis. Ovo kazem jer ni Jana nije najsjanija nakon AO-a i one mec lopte protiv Karolinu.
                OVAKO

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Pa zato i pisem, sto bi se brinuo o neki anonimus ako nije iz Makedonije? Inace lepa je bas, sedela je pored mene u kafica pre jedno 4-5 meseci, tad se bas bila ukrupnila, sad je dosta smrsala, ocito treniala letos.

                  Inace ima sanse protiv Janu, naravno ne prevelike al ima sanse jer strasno dobro servira i u principu igra napadacki tenis. Ovo kazem jer ni Jana nije najsjanija nakon AO-a i one mec lopte protiv Karolinu.
                  Hahaha..
                  Pa nemam pojma, pratis te fjucerse i celendzere i tu pises o raznima...ali kako sam te procitala oke pored toga sto je 'tvoja"
                  E pa lepo, da je gledamo i mi. Koliko ima godina?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #39
                    Nju znaju Makedonci (oni koji bas vole tenis) i mi pasionirani ljubitelji ITF turnira kockari.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Hahaha..
                      Pa nemam pojma, pratis te fjucerse i celendzere i tu pises o raznima...ali kako sam te procitala oke pored toga sto je 'tvoja"
                      E pa lepo, da je gledamo i mi. Koliko ima godina?
                      24, sad je skoro napunila u avgustu. Mislio sam da cete primetiti po prezimenu, Gjorcheska je bas makedonsko prezime.
                      Uhvatila je bas lepu seriju u 2016 i 2017 al eto povreda i operacija.. Valjda ce igrati sutra na teren pokriven kamerama, ipak Fett je dobro rangirana teniserka i trebalo bi to ici na teren pokriven kamerama, pa eto ako imas vremena pogledacemo i komentiracemo.

                      Evo, da vidis bar kako izgleda

                      OVAKO

                      Comment


                      • #41
                        Hvala Stefko na iscrpnim infirmacijama, nisam znala za ovu vasu devojku, koja ipak nije tinejdzerka kako sam isprava mislila.
                        Vazi, dogovoreno sve
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #42
                          Štob se reklo "крајот процветаат". [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #43
                            Ne zezaj narod dekkarde
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Pa zato i pisem, sto bi se brinuo o neki anonimus ako nije iz Makedonije? Inace lepa je bas, sedela je pored mene u kafica pre jedno 4-5 meseci, tad se bas bila ukrupnila, sad je dosta smrsala, ocito treniala letos.
                              Pretpostavljam da si je malo i edukovao Forhend, bekend, ovo ono.

                              Što objašnjava njen rezultatski upgrade u karijeri.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • #45
                                Kecman dobio Opelku.

                                Opelka ni blizu nema Iznerovu radnu etiku, mora hitno da se trgne i "zagreje stolicu".

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X