Sutra su izvlacenja za kvalifikacije za Ligu Sampiona i Ligu Evrope prva kvalifikaciona kola ... Vidim da nema tema pa reko da otvorim jer je eto sutra izvlacenje i bio bi red ...
U Ligu Sampiona sledece godine idu sigurno :
Barcelona
Real Madrid
Valencia
Manchester United
Chelsea
Manchester City
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
Milan
Inter Milan
Napoli
Lille
Marseille
Zenit
CSKA Moskva
Shakhtar
Otelul
Porto
Ajax Amsterdam
Olympiakos
Fenerbahce
Basel
Od sledecih timova 5 ce izboriti mesto u Ligi Sampiona :
Arsenal
Lyon
Bayern Munchen
Udinese
Villarreal
Vaslui
Rubin Kazan
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Benfica
Trabzonspor
Odense
Twente
Zurich
Standard
Jos 5 mesta ce izboriti neko od ovih timova :
Genk
Copenhagen
Rangers
Dinamo Zagreb
Bate Borisov
Maccabi Haifa
Partizan
Rosenborg
Litex
Sturm Graz
Apoel
Plzen
Slovan
Malmo
Wisla Krakow
Shamrock Rovers
HJK Helsinki
Ekranas
Borac Banja Luka
Tobol
Flora
Kolce
Pyunik
Mogren
Bangor
HB
Linfield
Santa Coloma
F91
Valleta
Fiori
Definitivno ce biti uzbudljivo ... Sutra u 12 je izvlacenje za Ligu Sampiona prvo kolo a u 13 za Ligu Evrope :
Da ne pisem za Kup Uefa ili Ligu Evrope kako god mozete naci na netu a zanimljivo je da ce svi koji ispadnu u zadnjem kolu kvalifikacija za Ligu Sampiona ici direktno u Kup Uefa a ko ispadne u 3 kolu ici ce u zadnje kolo kvalifikacija za Ligu Evrope ... Vase misljenje ... Ja mislim da je Partizanu svejedno koga ce dobiti u 2 kolu , a Borac bih volio da dobije Zestafloni,Shamrock ili Ekranas
U Ligu Sampiona sledece godine idu sigurno :
Barcelona
Real Madrid
Valencia
Manchester United
Chelsea
Manchester City
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
Milan
Inter Milan
Napoli
Lille
Marseille
Zenit
CSKA Moskva
Shakhtar
Otelul
Porto
Ajax Amsterdam
Olympiakos
Fenerbahce
Basel
Od sledecih timova 5 ce izboriti mesto u Ligi Sampiona :
Arsenal
Lyon
Bayern Munchen
Udinese
Villarreal
Vaslui
Rubin Kazan
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Benfica
Trabzonspor
Odense
Twente
Zurich
Standard
Jos 5 mesta ce izboriti neko od ovih timova :
Genk
Copenhagen
Rangers
Dinamo Zagreb
Bate Borisov
Maccabi Haifa
Partizan
Rosenborg
Litex
Sturm Graz
Apoel
Plzen
Slovan
Malmo
Wisla Krakow
Shamrock Rovers
HJK Helsinki
Ekranas
Borac Banja Luka
Tobol
Flora
Kolce
Pyunik
Mogren
Bangor
HB
Linfield
Santa Coloma
F91
Valleta
Fiori
Definitivno ce biti uzbudljivo ... Sutra u 12 je izvlacenje za Ligu Sampiona prvo kolo a u 13 za Ligu Evrope :
Da ne pisem za Kup Uefa ili Ligu Evrope kako god mozete naci na netu a zanimljivo je da ce svi koji ispadnu u zadnjem kolu kvalifikacija za Ligu Sampiona ici direktno u Kup Uefa a ko ispadne u 3 kolu ici ce u zadnje kolo kvalifikacija za Ligu Evrope ... Vase misljenje ... Ja mislim da je Partizanu svejedno koga ce dobiti u 2 kolu , a Borac bih volio da dobije Zestafloni,Shamrock ili Ekranas
Comment