Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan je veličina.

    Ovo sada su najtamniji dani kroz koje prolaze... tuga je gledati... i ko je sad sve, ovih godina.

    Ja se sećam vremena kad su svi trčali 1. u Milan.

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Bas, jos kad to komentira Barcin fan je jos veci apsurd.


      Samo tuci Urose, cuj pa ce zabranit da se spominje United na ovom forumu, samo ako si navijac smijes da ga ubacis u recenicu
      A zasto?

      Je li ja kao Barsin fan ne mogu ovo komentarisati? Barselona je ulazila u kontakt sa igracima ali isto tako nisu, za sada, prijavljivali nikoga ko je pokusavao da kontaktira igraca Barselone. Radi to dosta klubova, direktno ili indirektno, radi to i Real ali zbog cega im sada smeta ovaj pokusaj Intera nije mi bas jasno. Tu vise snosi odgovornosti sam igrac, u ovom slucaju Modric, koji pristaje na razgovore sa drugim klubom a o tome nije obavjesten klub za koji je vezan ugovorom. Real je Lopetegija imenovao za trenera dva dana pred SP a ovaj imao jak ugovor sa fudbalskim savezom Spanije, to je eto uradjeno a da niko iz saveza nije obavjesten.

      Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Najveća ironija, parodija je da je Juventus koji je i unazadio Italijanski fudbal ko zna koliko, prošao extra.
        Osim izbacivanja iz lige, oduzimanja titule, blama, njima je sada super.

        Nema ko da im ni priđe. Ono malo se primako Napoli, odmah kupuj za svaki slučaj najboljeg im igrača Iguaina i ćao.

        To sam rekao i za Minhen pod Guardiolom, kad su pokupovali Dortmundove igrače.

        Dok se pre svih Milan i Inter, sa Romom i Lacijom ne budu borili za titulu. Seria A će biti iza, Juventus ne, ali liga da.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Da da, eto. Šta je objektivno merilo da ga jebeš, ali Milan koliko sam video ima 7 i 4 izgubljena a Juventus 2 i 7 izgubljenih. Čak je Milan više puta do finala sitgao, sad, kako ko gleda, ali ne može se sa podsmehom govoriti da li je Milan rival Juventusu, nije to na mestu uopšte.

          Još Serž da stigne u Milan ili Juventus pa da uživamo. Mada bih više voleo u Milan, ima da pratim Juve zbog Ronalda Milan zbog Seržentea.
          Pa i nije mu trenutno rival nikakav. Jedna stvar je istorijat i trofeji a sasvim druga je trenutno stanje u fudbalu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Najveća ironija, parodija je da je Juventus koji je i unazadio Italijanski fudbal ko zna koliko, prošao extra.
            Osim izbacivanja iz lige, oduzimanja titule, blama, njima je sada super.

            Nema ko da im ni priđe. Ono malo se primako Napoli, odmah kupuj za svaki slučaj najboljeg im igrača Iguaina i ćao.

            To sam rekao i za Minhen pod Guardiolom, kad su pokupovali Dortmundove igrače.

            Dok se pre svih Milan i Inter, sa Romom i Lacijom ne budu borili za titulu. Seria A će biti iza, Juventus ne, ali liga da.
            Ajd ne lupaj tebra, cuj Juventus prosao ekstra Ili si balavac ili neki senilan foco od stotinu ljeta.

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Najveća ironija, parodija je da je Juventus koji je i unazadio Italijanski fudbal ko zna koliko, prošao extra.
              Osim izbacivanja iz lige, oduzimanja titule, blama, njima je sada super.

              Nema ko da im ni priđe. Ono malo se primako Napoli, odmah kupuj za svaki slučaj najboljeg im igrača Iguaina i ćao.

              To sam rekao i za Minhen pod Guardiolom, kad su pokupovali Dortmundove igrače.

              Dok se pre svih Milan i Inter, sa Romom i Lacijom ne budu borili za titulu. Seria A će biti iza, Juventus ne, ali liga da.
              A ovo je tek post nad postovima. Ako ces da pises vec o necemu informisi se barem u koliko ne znas.
              Juventus je izbacen u seriju B, a Milan koji je takodje trebalo da bude izbacen zahvaljujuci moci i uticaju Berluskonija ipak nije, pa im je cak i dozvoljeno Evropu da igraju, pa su te sezone i uzeli LS, koju po svim pravilima i logici nisu ni smeli da igraju.... I onda je Juventus unazadio fudbal a jedini on ispastao.
              To sto se u Juventusu radilo pametno i gledalo u nalred je njihova zasluga, ali nikako ne moze biti njihova krivica sto su Mrorati i Berluskoni (uzimam samo njih dvojicu kao primer) odlucili da rade od danas do sutra, vremenom batalili sve i ostavili klubove u neobranom grozdju.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ma pusti ga, covek nije ni svestan sta je napisao. Lepo su govorili stariji, cuvaj se onoga koji nije svestan svog neznanja.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ajd ne lupaj tebra, cuj Juventus prosao ekstra Ili si balavac ili neki senilan foco od stotinu ljeta.
                  Ne znam da li je balavac, ali senilan verujem da nije.
                  Jednostavno decko voli da pise o mnogim stvarima o kojima pojma nema. A podpomognut vetrom u ledja forumskih mangupa umislio da nesto zaista zna .....
                  Stvorili ste cudoviste... Magarci jedni!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Kad diskusija to prestane da bude i postane pljuvačina na ličnom novou.

                    To je onda to - pljuvačina na ličnom novou.

                    A i ona može da pređe u sledeći stepen, dešava se.

                    Comment


                    • Zaza u Torinu.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne znam da li je balavac, ali senilan verujem da nije.
                        Jednostavno decko voli da pise o mnogim stvarima o kojima pojma nema. A podpomognut vetrom u ledja forumskih mangupa umislio da nesto zaista zna .....
                        Stvorili ste cudoviste... Magarci jedni!
                        Šta ti je jebote, pričamo. Nema tu istorijski, i ovo je istorija sada, istorija je i prošlost i ssdašnjost a biće i budućnost. Šta ako Milan zaredja 7 titula i kaže neko od njih Juventus nam nije nikakav rival.

                        Možda jedino u kontekstu osvajanja titule, tu već teško, ja sam verovao još prošle sezone u Milan ali daleko su. Ove su bolji ali za top4.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Zaza u Torinu.
                          Beloti ide?

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Šta ti je jebote, pričamo. Nema tu istorijski, i ovo je istorija sada, istorija je i prošlost i ssdašnjost a biće i budućnost. Šta ako Milan zaredja 7 titula i kaže neko od njih Juventus nam nije nikakav rival.

                            Možda jedino u kontekstu osvajanja titule, tu već teško, ja sam verovao još prošle sezone u Milan ali daleko su. Ove su bolji ali za top4.
                            Ne mislim da si ga ti pogurao....
                            A cinjenica je da je Milan trenutno nikakav rival Juventusu. Istorijski i kao veliki klub - da.

                            Vidim da ovaj Marko nesto preti ... Bez osnova naravno, ali bitno je da se u nedostatku argumenata pribegava i tako nekim stvarima.
                            Budem li jos jednom video da radi tako nesto haos cu napraviti. Ok kada ima realnog povoda za to, ali da se neko (ne samo on nego bilo ko) izivljava na ovaj krajnje bezobrazan nacin - nece moci. Za druge me boli uvo, ali sa mnom takve placipickarije ne moze da forsira.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Par zanimljivih dešavanja poslednjeg dana roka:

                              * Ospina u Napoliju
                              * Emilijano Rigoni (Zenit) i Ali Adnan u Atalanti
                              * Salih Učan i Afrije Akva u Empoliju
                              * Zaza i Roberto Sorijano u Torinu
                              * Džoel Kembel u Frozinoneu
                              * Klavan u Kaljariju
                              * Saponara i Lorenco Toneli u Sampdoriji
                              * Žervinjo i Sprokati u Parmi
                              * Misiroli, Valdifiori i Bonifaci u SPAL-u
                              * Lukaš Teodorčik i Trost-Ekong u Udinezeu
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Beloti ide?

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                Ostaje Belotti.

                                Comment

                                Working...
                                X