Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa koliko mi dominiramo.. Svaka cast za Macvana koji je odigrao fenomenalnu utakmicu i bas mi je drago zbog toga sto je napunio ove pedercine . Pekmen je dokazao kakav je majstor i koliki je covek, svaka cast.
    Ljubo, da li imas mozda neke blize informacije o tom visokom igracu sto si napomenuo, ako ne, kad mozemo da ih ocekujemo??

    PS. Dajte Majami da se igramoooo..
    Last edited by colke995; 02-12-11, 00:51.
    sigpic

    Comment


    • colke,ne da ja nemam,nego niko nema

      Mislim da ce doci sredinom decembra.

      Comment


      • Pera Bozic 30 minuta !

        Comment








        • Hvala vam.

          Comment


          • Ja se nadam da ce doci jedna dobra strana 5ica + (u pustim snovima) neki backup play...

            Comment


            • Ma uopste nam ne treba back up play,imamo peru kapitena.

              Comment


              • Pa sad...

                Comment




                • KRALJEVI!

                  Comment


                  • Macvan zajedno sa Lorbekom MVP kola. Neverovatno je da se mi sprdamo sa timom kojem je svake godine cilj F4, i to bez Loa, a oni su u punom sastavu.

                    Comment


                    • Na tribinama je bilo veselo, klinka ispred mene max 10 godina usred kopa skace po caletu posle Macvanove trojke Volim Partizan!

                      Comment


                      • Cini mi se nikada puniji Pionir. Izmedju ulaza i ograde koja deli teren od tribina (pricam o delovima iza kosa) je bilo apsolutno krcato.

                        Jebali smo Makabi samo tako...

                        Comment


                        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                          Cini mi se nikada puniji Pionir. Izmedju ulaza i ograde koja deli teren od tribina (pricam o delovima iza kosa) je bilo apsolutno krcato.

                          Jebali smo Makabi samo tako...
                          Protiv Barselone se stajalo izmedju redova, na stolicama,na betonu i na naslonima. Bilo 10k najmanje.

                          Comment


                          • Ma i sada se sedelo na svakakvim mestima, Todoric rekao da je bilo vise od 2,500 ljudi nego sto Pionir prima.

                            Comment


                            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              Ma i sada se sedelo na svakakvim mestima, Todoric rekao da je bilo vise od 2,500 ljudi nego sto Pionir prima.
                              Imao ja u kopu mesta da se radujem i da skacem Protiv Barse sam na istom mestu stajao na naslonu naslonjen na coveka koji je na stolici a on naslonjen na onog ispod na betonu I tako ceo sektor D. Bilo je i juce mnogo al tada...

                              Comment


                              • Ma vazno da je kao i uvek, Pionir bio pun, sad da li je bilo 10 ili 9 hiljada, ne verujem da je vazno

                                Comment

                                Working...
                                X