Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Bogi malo se zezamo.

    Ma kakve znalce imas u ekipi penale mozes proci jednom pa i dva puta ali treci nikako (NL), to ja mogu da zamerim ako se to moze nazvati zamerkom VanGi a Argentina je sve dala na ove penale i prosla.
    Last edited by AIRBORNE; 10-07-14, 00:30.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Koliko ja znam nigde nisam rekla da su prošli nezasluženo, niti da se penali ne računaju, naprotiv. A opet sa druge strane sećam se i onih silnih mečeva -snimaka iz istorije, nezasluženo su prošli 1990. protiv Jugoslavije i tada na penale.
      Kada se stavi na papir koju ekipu, odnosno imena ima Argentina, gde sve igraju i koliko koštaju i debelo podmlađena Holandija... ovo večeras je više nego smešna i partija i pobeda Gaučosa. Pošto insistiraš.
      Mnogo bolja Argentina. Holandija nista nije uradila da zasluzi prolaz veceras.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        I da napravila sam lapsus.... nisam mislila samo na ovaj meč već na celo prvenstvo koje igra Argentina.

        Pa neće biti da su večeras bile izjednačene ekipe, po imenima.
        Stvar ukusa , ali da je ova startna postava Argentine puno jaca od ove startne postave Holandije , nema sanse , ali nikakve
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Stvar ukusa , ali da je ova startna postava Argentine puno jaca od ove startne postave Holandije , nema sanse , ali nikakve
            Igrački nisu jači, naravno.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bilo kako bilo Argentina pehar videti nece, osim u rukama Filipa Lama i ostalih.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Nisam ja ni rekao da si ti rekla da je Argentina prosla nezasluzeno. To je samo moja konstatacija na los trend.

                Ako se uzme da je ovo smesna pobeda Argentine onda mi je tesko da ocenim holandsku igru. Tim o kome javnost bruji da ima neverovatan takticki potencijal ne uspeva da izbaci rastimovane Argentince. Ako je Argentina pobedila na ''smesan'' nacin, ili igrala na celom prvenstvu smesno, onda je to jos vece ponizenje za Holandjane.

                Argentinci jesu igrali lose celo prvenstvo, ni ovaj mec nije bio spektakularan, ali su nesto podigli nivo igre i neutralisali tim koji jeste bio favorit i kojeg su svi videli u narednoj rundi. Svi su govorili o evropskom finalu, svi su govorili o sistemu 3-5-2(pre ce biti da je 5-3-2), o Robenu, o Van Persiju(po mom misljenju najboljem napadacu sveta) koji danas nije pipnuo loptu. Cela ta strategija da tim posluzi kao poluga za Robena i RVP-a je procitana na mecu sa Meksikom, i cudi me da Van Gal nista nije uradio po tom pitanju. U stvari, verovatno i jeste, kao sto je protiv Meksika video da Blind jednostavno nema sta da trazi na mestu zadnjeg veznog pa je danas konacno putio Klasjea, ali to nije bilo dosledno sprovedeno na terenu. Zato i Argentinci nisu ni morali da pruze ne znam kakvu partiju. Imajuci u vidu njihovog trenera, povrede najboljih i slabiju formu, nisu ni mogli, ali su pruzili sasvim dovoljno da urade ono sto nije uradio Meksiko i sto nije uradila Kostarika. Zasluzeno u finalu, a niko im nije davao sanse, i zato im odajem priznanje.

                Onaj mec kada su pregazili Spance je bio za udzbenike, ali je Van Gal odlican trener i siguran sam da igru sa ovog sampionata nece koristiti kao sablon za novi sistem Junajteda. Cak i da ima iste igrace. Brza igra na dva igraca, bez kreacije iz sredine, sa tri stopera i dva ''poslusna'' beka, idealna za mucenje timova sa posedom kao sto je Spanija, odjednom se pretvorila u holandski izbor za ceo sampionat.


                PS Sto se finala tice, Nemci su, naravno, jasni i veliki favoriti. Ali lopta je okrugla i jedva cekam finale.
                Last edited by Bogi; 10-07-14, 00:52.

                Comment


                • Зар стварно неко сумња у то да Аргентина узима титулу?
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • ^

                    Comment


                    • Какве те хоботнице спопале. То швапско, навија за своје.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • @Uros94

                          Evo ti demanta.

                          Spoiler

                          Comment


                          • Ма то намерно смишљено да не би било очигледно. Пусти причу.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Tek sada mi je krivo sto onako ispade Meksiko. Odvratno meni mnogo ovo sto igra Holandija. Pogotovo kada ih uporedim sa Meksikancima. Koliko god se meni ne svidjalo sta su prikazivali, cestitke LVG-u na postignutom. Ovo je za ovaj tim premija, a penali su sto se mene tice 90% sreca, tako da su mogli vrlo lako i u finale. Cenim da bi sa nekim prosek trenerom sigurno od Meksika ispali, a mozda cak i u grupi. Generalno gledano, cini se da velikani nikada nisu bili slabiji, bar od kada ja pamtim. Osim Nemacke naravno, ako izuzmemo mec protiv vrlo disciplinovanih Alziraca koji su igrali preko svojih realnih mogucnosti. I pored toga mi je ovo SP vrlo zadovoljavajuce

                              Vlaar i Mascherano perfektni, a najvece zvezde oba tima daleko ispod nivoa. Stvarno nisam verovao da Argentina moze ovako dobro i disciplinovano igrati u defanzivi, verovatno tu bas dosta pomaze formacija sa dva zadnja vezna. Nije ni da su imali neke protivnike koje su bili previse raspolozeni za ofanzivnu igru, ali treba i napraviti dosta toga pa da protivnici izgledaju bezopasno, a manje-vise su svi u nokaut fazi to bili. Svajcarska je cak bila opasnija od ostalih.
                              Nadam se da ce Angel biti spreman za finale.. spektakl ne bi trebao izostati.

                              VAMOS, VAMOS ARGENTINA!

                              Comment


                              • Dobili smo finale dve izvanredne ekipe, koje su se sveukupno gledajuci, dominantno tu i nasle.
                                Nadam se da cemo videti odlicnu utakmicu, a sa druge strane sam svestan, da ce zbog vaznosti, verovatno to "nazalost" biti utakmica sa"igrom bez igre".
                                Steta sto nece moci da igra, jedan kreator igre, kakav je Di Marija, jer bez njega finale ce biti dosta uskraceno.
                                Navijam za dobar fudbal, i nadam se da ce srednji red"pancera" da donese prevagu, i krunu u evropu.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X