Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uhvatih simpaticnu slicicu

    nsfw pomalo

    Spoiler

    Comment


    • Predominantni su Nijemci bili na sredini terena u odnosu na Brazil, tu je ključ ovako visoke pobjede. Mnogi ismijavaju Davida Luiza a to je igrač koji daje 200% sebe kada igra za Brazil. Ne može on uvijek da stigne pokriti greške saigrača u odbrani.

      Njemačka jaka kao beton u svim segmentima, tako da opišem njihovu snagu.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • I neću više...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • Nije samo Klose...

              Klose > Ronaldo
              GER > BRA



              [VINE]MPXDHrOT7px[/VINE]
              Last edited by Abel; 09-07-14, 00:24.

              Comment


              • Maradoba.JPG

                ...oplevice vas lale ko boraniju..i kad bi njima dali 7 komada,kao sto nemci iskucase ove,pravda bi bila zadovoljena..

                edit:
                BsDUWA_IYAIDcuQ.jpg
                1.jpg
                Last edited by Rossini; 09-07-14, 00:48.
                sigpic

                Comment


                • Bruka i sramota za celu naciju Brazila. Nemci su konacno probili tu barijeru polufinala koja ih muci zadnjih 10 i vise godina, mada i nije im bilo tesko protiv "ovakvog" Brazila.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nadam se da ovih 7:1 ne utice na kvalitet prvenstva...
                    Mislim da se ne kaze kako evo Brasil nije kvalitetan pa samim tim nije ni prventvo.
                    Toliko mi je drago sto su Germani u neku ruku osvetili Chile i Columbiju

                    Za mene je ovo najbolje SP ubedljivo... pa Francuska `98
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Bruka i sramota za celu naciju Brazila. Nemci su konacno probili tu barijeru polufinala koja ih muci zadnjih 10 i vise godina, mada i nije im bilo tesko protiv "ovakvog" Brazila.
                      ma zasto je bruka i sramota??u ovom trenutku nisu imali bolje ni da ponude,tako da za ovu i ovakvu reprezentaciju,i ovo je mnogo..cak sta vise,nerealno..

                      edit:

                      ..zar mislis da ce argentinci bolje da prodju??

                      edit:

                      @AIRBORNE
                      Nadam se da ovih 7:1 ne utice na kvalitet prvenstva...
                      Mislim da se ne kaze kako evo Brasil nije kvalitetan pa samim tim nije ni prventvo.
                      Toliko mi je drago sto su Germani u neku ruku osvetili Chile i Columbiju

                      Za mene je ovo najbolje SP ubedljivo... pa Francuska `98

                      ...apsolutno se slazem
                      Last edited by Rossini; 09-07-14, 01:03.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rossini View Post
                        ma zasto je bruka i sramota??u ovom trenutku nisu imali bolje ni da ponude,tako da za ovu i ovakvu reprezentaciju,i ovo je mnogo..cak sta vise,nerealno..
                        Nebitno je sta su oni mogli da ponude, i da li su mogli bolje dati (individualnim kvalitetom su cak mogli, a verovatno i timski, skoro sigurno), niti njihov domet, bruka i sramota je izgubiti na ovakav nacin i biti zapisan u istoriji ovog takmicenja, kao najveci poraz u polufinalu jedne nacije i to u svojoj zemlji, od isto tako jedne "slabije" ali uvek snazne Nemacke, ako pogledamo sta su oni mogli da posalju na ovo SP, a nisu, te eksperimenti Löwa sa Lahmom i stoperima kao bekovima itd.

                        Manja bi bruka bila da su ispali od Kolumbije na penale u 1/4 finalu, nego ovo.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • mocart.jpg

                          ...u zdravlju i veselju da ih potrosis

                          edit:

                          ..frajer je ocigledno imao visak para,kad je pre tekme ovo tipovao..
                          Last edited by Rossini; 09-07-14, 01:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja stavim 500 kinti pa uvek gledam neku siguricu, a ovaj 2 i po soma na ovo
                            Ili ima muda ili ima para
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Nemci rasturise individualce... Volim ja Brazil i uvek cu se rado secati one generacije iz 2002-ge godine koja je razibjala sve redom ali ovo sada je propast ziva. Nemci im pokazali kako se igra fudbal.

                              Jedino sto ne volim jeste sto je Klose oborio rekord. Ronaldo je Ronaldo, majstor fudbala.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Nemacka je dobro nauljena masina i svi rekordi koje sj oborili su zasluzena nagrada za njihovu totalnu dominaciju koja nije od juce. Ovo im je cetvrto polufinale na cetiri svetska prvenstva.

                                Ja sam pred polufinala prognozirao rezultate:
                                Brazil 2 Nemacka 4
                                Argentina 1 Holandija 3

                                Comment

                                Working...
                                X