Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni Bacca ni Jackson od starta da su poceli, ne bi mnogo uradili, ovde je najvise kriv vezni red, pre svega Guarin koji je masio gomilu pasova na sredini, ali i Sanchez svojom nonsalancijom u odbrani.

    Originally posted by Vladan View Post
    Brazil, Njemacka, Argentina i Holandija. Velesile na kraju uvijek prevagnu.
    Sacekao bih ja sa tim prognozama, moze Belgiji da se ponovi 86. a Holandiji 94.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja bih volio da prodju Kostarika i Belgija, Belgija svakako ima sansu i proigrali su protiv SAD-a, dok ce Kostariki biti bas zajebano, ali dok god traje ta bajka odlicno
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ja bih volio da prodju Kostarika i Belgija, Belgija svakako ima sansu i proigrali su protiv SAD-a, dok ce Kostariki biti bas zajebano, ali dok god traje ta bajka odlicno
        Dobro sada. Znamo zašto bi volio da Kostarika prođe dalje.

        Brazil zasluženo, nema se šta za dodati. Kolumbija pomalo razočarala.

        edit:
        Luiz Felipe Scolari says his information from hospital is that Neymar will miss the semi-final against Germany.
        Last edited by ognjen; 04-07-14, 23:51.

        Comment


        • Utisak meca: 31 faul, JEDAN zuti.

          Comment


          • Sad je vec svejedno kad ce doci kad je vec ovoliko daleko otisao, 5, 9. ili 13. i nije neka razlika.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Sad je vec svejedno kad ce doci kad je vec ovoliko daleko otisao, 5, 9. ili 13. i nije neka razlika.
              Platio bi da vidim facu Drvenog kada bude cekao VanGu na aerodromu, verovatno ce biti faca kao kod geliptera koji ne zna hoce li ga kuditi ili pomaziti po glavi.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Bez Neymara na Nemce. Mozda je vreme da Nemci skinu to "prokletstvo", dugo 20 godina i da konacno uzmu Boginju prvi put kao Ujedinjena Nemacka.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ipak možda i igra Neymar

                  Comment


                  • [VINE]MUj1r3MJlOh[/VINE]



                    Vec idu parodije...





                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Za Nejmara završeno SP.

                      Lasmar (team doctor #BRA): "Neymar has a broken vertebra. He's expected to be out for 4 to 6 weeks." [sportv]

                      Comment


                      • Velika steta, i veliki kiks za Brazil.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Uporedite ovu situaciju sa medjedom Zunigom i sa Suarezom i shvaticete koliko je glupa u besmislena ona kazna sve dok se ne pocnu kaznjavati ovakve stvari.

                          Ovo je bilo za krivicne prijave.
                          Last edited by DinoFC; 05-07-14, 09:48.

                          Comment


                          • Balanta je na mecu sa Japanom jednom protivniku verovatno slomio nos laktom. Juce je Zunjiga isao kolenom na ledja protivnika, kao i Balanta, namerno. Sramota, divljacko ponasanje.

                            Comment




                            • Posto vidim da svi zivi cerece Zunigu,i bukvalno su tu komentari tipa "izbacite ga iz fudbala za ceo zivot" ili "i njemu 4 meseca pauza"....moze li neko da mi objasni sta je on to toliko monstruozno uradio?Faul definitivno jeste,i krivo mi je sto se Nejmar povredio,ali ja ovde vidim samo jedan od 1000 ovakvih i slicnih startova na SP-u,a da ne pricam o premier ligi....
                              Faul jeste bio grublji,ali ovoliko preterivanje nisam ocekivao.Nejmar se povredio,pa sta...velika steta i krivo mi je,ali ne treba preuvelicavati stvari.Npr. to sto je sinoc Fernandinjo osakatio Dzejmsa,a nije cak ni zuti dobio,niko ne pominje....
                              Ko god da je ikad igrao fudbal,zna da se ovakvi startovi dogadjaju stalno,samo Nejmar nije imao srece,i izvukao je deblji kraj...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jao Boze iskulirajte, cuj za krivicne prijave, ovo cisti faul, nidje veze. Samo faul najobicniji, za ovo ne treba ni zuti. Ako je isao namjerno koljenom u ledja da ga spucam, sto cisto sumnjam, gledao je loptu, onda treba da ga otjera u svlacionicu, ali posto nije u krajnjem slucaju zuti.

                                Ovakvi startovi u PL se desavaju bar 3-4 puta po tekmi. Daj ba pa nije fudbal sport za djevojcice koje ce da placu nakon malo grubljeg starta..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X