Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • A jos jedan vezan, dakle klik na tvit
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            U moru preterivanja s ovim meme-om, ovo je jedan od boljih

            Comment


            • Ovaj meme je jedan od najjacih memeova koji se ikad pojavio. Uvek umrem na ovu macku.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A jos jedan vezan, dakle klik na tvit
                Olja, oni su sendvičari kako ih tzv. Pristojna Srbija zove, onda je prirodno da su nepismeni itd. Nego, šta opravdava elitističku pristojnu Srbiju da seiri nad Vučićevim zdravstvenim problemima ili da Basaru zbog drugačijeg stava bukvalno kroz blato provuče uz najgore bljuvotine?

                Sve dok se opozicija i njeni birači smatraju moralno ili u bilo kom drugom smislu superiornim u odnosu na ostatak države, a pritom na svakom koraku pokazuju da to ipak nisu, Vučko će to da čisti na izborima za doručak.

                Comment


                • Basara je bolid, o cemu pricas?

                  I kakvi zdravstveni problemi, daj bre nismo deca. Svasta!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Eto ti ga sad... Basara bolid ok, šta onda da ja mislim o pristojnim kad oni njemu napišu bukvalno najružnije moguće stvari zbog toga što ne misli kao oni? Nisi mi odgovorila na ovo za ismijavanje i neku vrstu radovanja što je Vučić završio na VMA, pretpostavljam jer je i tebi to degutantno.

                    Ja npr vjerujem da ga srce zajebava i da će morati da se primiri malo, jer bukvalno ne staje (ne, ne govorim ovim da 'smatram da non stop radi na dobrobiti Srbije', ali non stop je svuda svakako.

                    Kako god, ova fenomenalna stvar internet meni samo pokazuje jedno, postoji nekulturna Srbija i lažno pristojna, pokondirene tikve, urbani primitivci. Oni zaista pristojni ne žele biti dio svega ovoga i negdje su nevidljivi uglavnom.
                    Last edited by BorisUnited99; 18-11-19, 23:08.

                    Comment


                    • Mene je Basara oduvek nervirao, kad god sam ga slusala, uopste nema veze sta je sada lupetao kod Olje.
                      To kako se drugi ponasaju prema neistomisljenicima malo je degutantno pricati, ako vidimo sta vladajuca elita radi, dakle klasicna akcija-reakcija, i ne mogu da sudim niti me zanima, budala ima na sve strane. A da branim Basaru ne pada mi na pamet, zasto bih to radila. Naravno ima mnogo stavova opozicije i ljudi cija misljenja uvazavam, a opet ne slazen se u svemu sa njima, tako da ne vidim tu nikakav problem.

                      Sto se tice Aleksandra, rekoh nismo deca, nije mu nista. Svakodnevno smisljaju budalastine da bi skrenuli paznju sa gorucih problema u ovome slucaju sa nevidjenog skandala, kao sto je Krusik. A jos mu pozilo od novinara N1 koji mu rekao da se ne zavitlava. Mislim dajjj...
                      Njima apsolutno ne verujem nista, jer ove vanserijse lazi i spinovi Bebe Popovica i raznih agencija koje nas basnoslovno kostaju, toliko iritiraju da nijedan zdrav razum ne moze da podnese, vec moze samo da se sprda.
                      Inace Aleksandru zelim dug i zdrav zivot, jer mora da odgovara za najgoru vlast u istoriji ove zemlje i za najvecu otimacinu i unistavanje Srbije i njenih gradjana.

                      A sto se tice kako i zasto vladaju, nema veze ni sa opizicijom toliko, ni sa elitom, vec nazalost sa velikom vecinom antivaksera, vracara, i svakakavog polupismenog sljama koji perovladavaju u ovoj zabokrecini.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Draga Olja AKADEMIK Teodorović uzme pa provlači Čolu kroz blato jer pjeva, radi svoj posao, na otvaranju nekog hotela. Čolu koji je apsolutni primjer ispravnog ponašanja u javnosti, da ponosan budem što je takav iz Bosne. Akademik družee, ta elita izdignuta iznad polusvijeta. Pa to etiketiranje koje on vrši je sto puta opasnije od bilo čega što SNS radi, baš zato jer je akademik.

                        Premlad sam ja ali šta god da radi Vučić trenutno ne može biti gore od Miloševićeve vlasti 90ih, bukvalno služba ubila par ljudi protivnika vladajuće partije. Da ne ulazimo u to koliko su vas pretukli po demonstracijama, standarda života i svega ostalog, što znate bolje od mene itekako. I zato mi je nejasno sa kažeš da je ovo najgora u istoriji.

                        Comment


                        • Pa dobro šta, narod je zaslužio sve. I dalje misle da je komunizam kul a ne kontaju da zbog njega zaostaju za civilizovanim svetom.

                          I uvek na psiha može da dodje veći.

                          Ja bih se proglasio za vrhovnog vojskovodju i zaveo vojnu huntu. Narod treba tući u 9 ujutru, 12 i 5 popodne.

                          Malo se neke stvari istorijski preklapaju da ispada čudno.

                          Obrenovići 1903. Djindja 2003. obe strane pronemački nastrojene. Onda imamo dva debila, dva Aleksandra, onaj je srušio Žrnovo i uradio kojekakva zla, čekamo ovog smrada.

                          Neki ozbiljni paterni se javljaju.

                          Mislim Djindja je pisao predgovor za Lojolinu knjigu, nema većeg dokaza da si jezuita ili pridružen član.

                          Mnogo je to velika priča za praznoglav narod. Nek gledaju Serža Trifuna kako guta eksere na Exitu pa ipak je protiv Vučića.

                          Jedini gori os Vučića je onaj glavati Dodik. On kaže kao Kosovo za RS? Da neće on to iz Banjaluke da nam odredjuje? Volovska glavudža.

                          Kuda komunizam prodje tu trava ne raste, samo pogledati Istočnu Nemčku. Ujedinjeni skoro 30 godina, ali ne vredi. Razlike preogromne.

                          Preogromne. Gde prodje to ispiranje mozga tu prosperiteta nema. To je gore od svakog kancera za narod.

                          To je zlo, a evo neki hibridni neokomunizam svuda vlada.

                          Znaš kao nema lajkova na ig jer će se neko uvredti. Svi koji se vredjaju treba ih do krajnjih granica ...

                          Svi smo jednaki ura.
                          Last edited by Cassius Clay; 19-11-19, 08:57.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Draga Olja AKADEMIK Teodorović uzme pa provlači Čolu kroz blato jer pjeva, radi svoj posao, na otvaranju nekog hotela. Čolu koji je apsolutni primjer ispravnog ponašanja u javnosti, da ponosan budem što je takav iz Bosne. Akademik družee, ta elita izdignuta iznad polusvijeta. Pa to etiketiranje koje on vrši je sto puta opasnije od bilo čega što SNS radi, baš zato jer je akademik.

                            Premlad sam ja ali šta god da radi Vučić trenutno ne može biti gore od Miloševićeve vlasti 90ih, bukvalno služba ubila par ljudi protivnika vladajuće partije. Da ne ulazimo u to koliko su vas pretukli po demonstracijama, standarda života i svega ostalog, što znate bolje od mene itekako. I zato mi je nejasno sa kažeš da je ovo najgora u istoriji.
                            Da rezimiramo i zavrsimo ovu diskusiju, jer ne mislimo ni priblizno slicno.

                            Kakav akademik, kakav pevac? To su goruci problemi ovog drustva?

                            Zanima me samo jedno, gde ti zivis, fizicki naravno?

                            A to ko je gori u istoriji, vrlo brzo ce vreme da pokaze. Onaj tamo ispod one lipe je ratovao sto mu donosi prevagu na tasu jos uvek, dok to vreme ne pokaze, ali ovaj je apsolutno bez premca u svemu ostalom, niko nije unistio zemlju, gradjane njene i institucije, kao ovaj...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Dje prodje crvena pošast, tu trava ne raste.





                                https://www.ft.com/content/a22d04b2-...9-296ca66511c9

                                I sad, kako ti titoistima i ljubiteljima komunizma da objasniš da su imbecili? I što je najgore, prvi će oni težiti nekom zapadnom progresu a u srcu nose druga Tita i njegovu bagru.

                                Jedna Nemačka posle 30 godina ne može da izbriše razlike zbog tog nehumanog degradirajućeg sistema, a neko se čudi pojavama po ovim prćijama titoističkim.

                                Dokle god narod bude patio za svojim drugom Titom ja im želim Vučića, Plenkovića i Mila. Ma bagra je to i treba ih ...

                                Comment

                                Working...
                                X