Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svima kojima je reprezentacija u srcu nadaju se da će tako biti. Ako FIBA uopšte opstane.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ali iskreno, bez uvijanja i priča kako je atmosfera bila perfektna i razna bla bla truć sranja. I laik je uvideo kako je neki problem postojao,sad pitanje kakve dimenzije bio.
      Niko nije potvrdio da je atmosfera bila perfektna nego da nije bilo nikakvih problema. Moguce je da atmosfera bude ok, ali da i pored toga ne proradi hemija.... ja bih rekao da je to bio slucaj. Argentinci i Spanci su imali bolju timsku hemiju od nas, bez obzira iako nije bilo nikakvih sranja...

      Omanuto je u psiholoskoj pripremi, povrede, a i neki igraci nisu dosli bas najspremniji.

      Comment


      • Nije valjao selektor, razlog broj 1, 2,,3 i 4 zbog koga je postignut rezultat koji je postignut. Najbolji potez koji je uradio kao selektor je taj kad je podneo ostavku.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Hvala Djordjevicu i igracima na medaljama koje su doneli Srbiji,jedan malo losiji rezultat ne moze to da izbrise.
          Last edited by Karamazov; 17-11-19, 16:25.

          Comment


          • Podseti nas Mihajlo, šta je ono beše osvojio?
            Koliko zlata?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nije problem kritikovati Saleta ako ima zbog čega. U Kini je bilo dosta mesta za kritiku i razna pitanja. Al mi se čini da se Đorđević i Obradović više kritikuju što su iz crno-bele familije nego što im se nešto veliko zamera.
              Dekkard je glavni pljuvač trenera Virtusa, spočitava mu sve i svašta i to je njegovo legitimno pravo. Al isti taj Dekkard zanemi kada npr Radonja doživi šamar ko nedavno od Vanje i posrnule Valensije ili kada ispadne iz nacionalnog Kupa.
              Nisu identični aršini po Dekkardu za sve...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Podseti nas Mihajlo, šta je ono beše osvojio?
                Koliko zlata?
                A gde smo bili pre Saleta?
                Podseti nas ti...
                Edukuj.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Osvajali zlata pod Karijem, Robijom, Dudom Ivkovićem.
                  Odlazeći selektor nam je obezbedio da ne jednom, nego dva puta budemo domaćini kvalifikacionog turnira za OI.
                  Za taj novac može da se napravi jedno 10 škola ili jedno 15 vrtića. Minimum.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Nije problem kritikovati Saleta ako ima zbog čega. U Kini je bilo dosta mesta za kritiku i razna pitanja. Al mi se čini da se Đorđević i Obradović više kritikuju što su iz crno-bele familije nego što im se nešto veliko zamera.
                    Dekkard je glavni pljuvač trenera Virtusa, spočitava mu sve i svašta i to je njegovo legitimno pravo. Al isti taj Dekkard zanemi kada npr Radonja doživi šamar ko nedavno od Vanje i posrnule Valensije ili kada ispadne iz nacionalnog Kupa.
                    Nisu identični aršini po Dekkardu za sve...

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Ovde je tema reprezentacija, šta me se tiče Bayern i njegov trener? Pomešao si me sa nekim.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ovde je tema reprezentacija, šta me se tiče Bayern i njegov trener? Pomešao si me sa nekim.
                      Nisam. Teško se možeš pomešati.
                      Samo sam izvukao paralelu i ako, slažem se, tema je reprezentacija. Ali shvatio si ti suštinu šta sam napisao. Pametno si ti momče i niti malo naivan.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Dekkarde jel ja tebi treba kao svaba tra la la da ponavljam argumente,zadnje zlato uzeto 2002. od tada dok Djordjevic nije preuzeo reprezentaciju samo je Duda uzeo jedno srebro na EP. Zadnje zlato uzeto je kad smo se zvali Jugoslavija,sad smo Srbija.

                        Comment


                        • Ako si primetio, ne pišem o Virtusu ili jako retko a isto važi i Bayern.
                          O Cedevita Olimpiji pišem iz zahebancije, i ne dotiču me svi ti klubovi.
                          Normalno je da se želi da se osvoji zlato, a nije baš normalno da se konstantno opravdava neosvajanje odličja po kojem smo (nekad) bili prepoznatljivi.
                          Zlato je rezervisano za pobednike, ostali su gubitnici.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nekad smo se zvali Jugoslavija,imali igrace iz Crne Gore,dodaj ovoj ekipi Vucevica i Dubljevica pa da vidim ko bi nas pobedio,da ne idemo dalje u vreme SFRJ,mi kao Srbija nemamo zlato,zato je uspeh svaka medalja.

                            Comment


                            • Ponavljam : otišao Sale sada će biti žetva medalja, posebno onih najsjajnijih.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ako budemo imali ekipe kao što ih je imao bivši selektor Đorđević očekujem zlato barem na EP.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X