Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brajkula, mani se statistike.... Kako beše govorio Milojko Pantić...statistika = bikini.
    Ja ne znam zašto upoređujete nešto što ne može da se poredi. Za različite taktičke zamisli im je namena. S tim što je Pavkov trenutno spremniji i može u skoro svim segmentima da nadomesti Boaćija, a ovaj to trenutno ne može. Ne može ni svojih 100% da da. Vremenom će ući u formu...Nije lako dostignuti formu nakon povrede.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Meni ovo uopšte ne deluje kao da je smotanko... Na kraju su penali....samo jednom "pročitan". Šteta što nema gola koji je dao Stojkoviću na Čairu (levom nogom).
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ista je bila priča i sa Škuletićem, kada je prešao u Partizan. Deo navijača Partizana je govrio da im ne treba lenština kao što je on, pa je na kraju bio Škuntelar..
        Poprilično ste nepravedni prema igračima koji vas pojačavaju iz naše lige.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Brajkula, mani se statistike.... Kako beše govorio Milojko Pantić...statistika = bikini.
          Ja ne znam zašto upoređujete nešto što ne može da se poredi. Za različite taktičke zamisli im je namena. S tim što je Pavkov trenutno spremniji i može u skoro svim segmentima da nadomesti Boaćija, a ovaj to trenutno ne može. Ne može ni svojih 100% da da. Vremenom će ući u formu...Nije lako dostignuti formu nakon povrede.
          Tačno je da obzirom na fizikalije isti se moraju upotrebljavati na različite načine, ali je isto tako tačno da im je kranja namena da postižu golove. Tako da svakako se mogu porediti ta dva napadača. Što se statistike tiče, to sam napisao na temu "3 gola i SAMO 3 gola", ipak nije isto.

          Ne sporim ja te golove Pavkova u Nišu, svaka mu čast, ali igranje u Nišu i za Zvezdu, uz dužno poštovanje, je druga dimenzija.

          Nek da on 100 golova, daj Bože, jbg ne možemo pričati hvalospeve o Oskaru Kardozu samo što je neko simpatičan, hvalospevi se zaslužuju kao što je eto taj Škuletić zaslužio kod komša.

          Sve je na njemu, nije da sada ne dobija prostor da igra, a da li ga koristi, diskutabilno je....

          Comment


          • Tek je trećina prvenstva odigrana, a u evropskim takmičenjima, pogotovu od Salcburga na ovamo, ja ne vidim mnogo mesta za kritiku njegove igre. Najgore, po Zvezdu, bi bilo, da ga dižete u nebesa, kao Joveljića i njegovu igru protiv Zemuna, jer dao je gol (a katastrofalno odigrao 45 minuta), ali svakako ne ide ni to da se jedva čeka da mu se "vide leđa"....ipak, to je vaša stvar. Ja reagujem na ono što znam i što sam video. Nije ni kod nas u "prvoj turi" odigrao fenomenalno, ali je zato kasnije razbio.

            Naravno da nije isto igrati za Radnički ili Zvezdu. Puno je lakše igrati za Zvezdu i nema istu težinu kad daš npr. 25 golova u Radničkom i 25 golova u Zvezdi.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Kad sam napisao da se Boaći i Pavkov ne mogu porediti mislio sam zbog razlike u klasi, za dva koplja gore Boaći trenutno, no sa druge strane se mogu i moraju poreditei jer igraju na istoj poziciji.

              Daj Bože da Pavkov da sto golova, eto....nek pređe u Inter ako je majstor ala Pančev Darko.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Kad sam napisao da se Boaći i Pavkov ne mogu porediti mislio sam zbog razlike u klasi, za dva koplja gore Boaći trenutno, no sa druge strane se mogu i moraju poreditei jer igraju na istoj poziciji.

                Daj Bože da Pavkov da sto golova, eto....nek pređe u Inter ako je majstor ala Pančev Darko.
                Nije se nešto Pančev naigrao u Interu, koliko se sećam

                Jeste, igraju na istoj poziciji, ali u taktičkom pogledu, potpuno su različiti tip igrača. Ako ti treba "target man" to je svakako Pavkov, ako igraš dugim loptama prema napadau, ako imaš teškoća da izneseš loptu. Trenutno je Pavkov spremniji i može svih 90 minuta da napada zadnju liniju kod iznošenja lopte. Takve su vam uglavnom utakmice u Evropi. Kad je tehnika u pitanju, pogotovu kad se trreba "ušetati" u gol, tu je prednost Boaćija. Po mom mišljenju. Trenutno, bar ja tako mislim, Pavkov može da nadomesti odsustvo Boaćija, a obratno ne. Boaći još uvek nije spreman za 90 minuta...rekoh, problem je vratiti se iz povrede.

                Milojević itekako zna šta radi. I pored velikog rustera, ekipa vam je umorna. U naredna dva meseca vam sledi još luđi ritam - četiri meča u Ligi šampiona, 11 u Superligi Srbije i, "verovatno", dva u Kupu. Sedamnaest nastupa za dva meseca.....svaki treći dan utakmica. Sreća je pa sledi pauza, odmor, i to samo za one koji nisu reprezentativci. A u Zvezdi ih ima...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Milan Pavkov je bio idealan za Pariz, neko da zadrži i odloži loptu, fizički jak, težak u duelu.
                  Ben je bio epski promašaj kao centarfor, velike probleme je navalio svom timu sa čistom nulom od učinka.

                  Sa druge strane imamo primer Salcburga, mašinerije koja melje i melje i protiv koje je bila pogubna postavka sa Milićem napred.
                  Tek je ulazak Milana Pavkova doneo preokret u igri, zakuvalo se opasno, poremećen je Salcburg potpuno, a kao rezultat je stigao džekpot u vidu izuzetno lukrativne Lige šampiona.

                  Ostaje nejasno zašto neki i dalje tupe praznu priču i nalaze Milanu Pavkovu nekakve mane iako se zaista iz aviona vidi da se radi o jednom izuzetno upotrebljivom i za tim korisnom centarforu.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Na stranu što je Stojiljko bolji od obojice kada je u formi. Brutalna igra glavom, odličan target, pokretan, dobar finišer sa obe noge.

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Milan Pavkov je bio idealan za Pariz, neko da zadrži i odloži loptu, fizički jak, težak u duelu.
                      Ben je bio epski promašaj kao centarfor, velike probleme je navalio svom timu sa čistom nulom od učinka.

                      Sa druge strane imamo primer Salcburga, mašinerije koja melje i melje i protiv koje je bila pogubna postavka sa Milićem napred.
                      Tek je ulazak Milana Pavkova doneo preokret u igri, zakuvalo se opasno, poremećen je Salcburg potpuno, a kao rezultat je stigao džekpot u vidu izuzetno lukrativne Lige šampiona.

                      Ostaje nejasno zašto neki i dalje tupe praznu priču i nalaze Milanu Pavkovu nekakve mane iako se zaista iz aviona vidi da se radi o jednom izuzetno upotrebljivom i za tim korisnom centarforu.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      E ovo je već ok kvalifikacija, tu možemo da se složimo iako je neko fudbalski analitičar, a neko zumbul.

                      Može biti od koristi, istina, ali nikako i prvi izbor.

                      Comment


                      • Za Stojiljkovića se slažem, ima brzinu i direktnost u stilu originalnog Ronalda.
                        Potencijal je tu, na treneru je da ga iskoristi i ukomponuje, a ako neko misli da to može sutra, grdno se vara.

                        Vreme je potrebno za sklapanje idealnog tima, nekada ni to ne pomaže, džaba i najjača imena, ništa ne pomaže.
                        Svi se slažu da je Inter imao ergelu rasnih igrača, Darko Pančev, Bergkamp, Roberto Carlos, Zanetti, ali šta to vredi kada je tim u rasulu.

                        E zato se sklopljeni pobednički tim, tvrd orah i orjentisan na rezultat kao Zvezdin prošle sezone, čuva kao dva oka u glavi.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Dok je neko igrao u Latini ili u Eibaru ili gde već.




                          Partizan istrpi igrača iz druge portugalske lige mi ne možemo igrača iz Brage. Dečko bio povredjen, sad kad treba da igra on ne može, precrtan kao Meleg i Jevtović, ima se može se.

                          0:55 leva noga, nemojte se sprdati. Nemojte see sprdati. Nemojte da se sprdate. Neeemojte da se sprdate. Leva desna on ubija.
                          Last edited by Cassius Clay; 09-10-18, 19:21.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Dok je neko igrao u Latini ili u Eibaru ili gde već.

                            Partizan istrpi igrača iz druge portugalske lige mi ne možemo igrača iz Brage.
                            Ricardo je došao iz II portugalske lige, ali sa 22 postignuta gola...
                            Nikola je došao iz Kaiseria (Turska) gde je ulazio 13 puta sa klupe (u proseku po 15-ak minuta) i postigao za to vreme 2 gola. Pre toga je, u polusezoni u Bragi odigrao utakmicu ipo, bez postignutog gola. Sezona 2016/17 u Bragi 24 nastupa i 5 gola, a u najboljoj sezoni 2015/16 31 nastup uz 10 golova. Dobre sezone je imao u Čukaričkom, gde je odigrao u fulu dve sezone 2013-15 i u te dve sezone dao ukupno 16 golova. Verujem, da kad bi postojala neka "vremenska mašina" i da se resetuje vreme na kraj tih uspešnih sezona, ne bi ga rado primili, sada, u ovom momentu, u vaše redove. Šta će vam JSL "drvo".....smem da potpišem.

                            Ja se iskreno nadam, da će moj Nišlija, uskoro biti fit 100% i da Pavkov bude prodat, bar za 3 mil €.....od srca vam to želim
                            Last edited by Constantin; 09-10-18, 20:54.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Kakve veze ima sto je dao efektan gol? Pa najlepse golove na svetu cesto gledamo iz nizeligasa pa i betonligasa. To ne pokazuje da je igrac klasa. Jednoatavno Stojiljko se za sada nije pokazao u Zvezdi, mozda u buducnosti hoce, mozda nece.

                              Kada bi se racunalo kakav je ko igrac, na osnovu TOP5 TOP10 efektnih golova, onda bi Ziru bio najbolji igrac svih vremena.
                              Last edited by colchonero; 09-10-18, 20:59.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Za Stojiljkovića se slažem, ima brzinu i direktnost u stilu originalnog Ronalda.
                                Potencijal je tu, na treneru je da ga iskoristi i ukomponuje, a ako neko misli da to može sutra, grdno se vara.

                                Vreme je potrebno za sklapanje idealnog tima, nekada ni to ne pomaže, džaba i najjača imena, ništa ne pomaže.
                                Svi se slažu da je Inter imao ergelu rasnih igrača, Darko Pančev, Bergkamp, Roberto Carlos, Zanetti, ali šta to vredi kada je tim u rasulu.

                                E zato se sklopljeni pobednički tim, tvrd orah i orjentisan na rezultat kao Zvezdin prošle sezone, čuva kao dva oka u glavi.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                Stojiljković je imao te atribute o kojima pišeš. Nažalost nismo ih videli a imao je celo leto čak je i prošao kompletne pripreme. Čovek je došao nespreman i potpuno zapušten a to je frapantno i nedopustivo za nekoga ko prima stotine hiljada evra da bude spreman. Ne može da sastavi 5 treninga da se ne povredi a na utakmicama izgleda kao da se bori samo da preživi da ga srčka ne opali. Nije mi jasno šta je radio po Turskoj, razumem da nije igrao ali valjda je trenirao svaki dan. Zaista mi nije jasno kako neko može za tu platu da dođe na posao i kaže da nije spreman da radi. Pa gde to ima? Toga nema ni u drzavnoj administraciji za €300 mesečno. Sve isto važi i za Melega.

                                Ovo za tim si 100% u pravu, ne popravlja se nešto sto dobro radi. Naše rezonovanje medjutim nije dobro tj ne odgovara realnosti jer mi mislimo da je cilj fkcz da pravi rezultate i na taj način ostvaruje prihode dok Terza & co klub vide kao menadzersku prćiju koje služi za preprodaju igrača pa se shodno tome i ponašaju.

                                Naravno da klub mora svake godine da proda nekoliko igrača ali problem je sto mi svakih 6 meseci prodajemo glavne nosioce i to ne za velike pare. Za pare za koje su potrošene u prelaznom roku su mogli da budu sačuvani Donald, LTL a zašto je Kanga prodat za milion a nije mu data plata od 600.000 koliko je tražio da ostane da bi na njegovo mesto došao Ebisilio za obeštećenje od oko 500.000 i istu toliku platu je za mene neresiva enigma.

                                Comment

                                Working...
                                X