Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - RG 2017.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je jedini koji moze protiv ovakvog Rafe. Ali pravi Novak ne ovaj zombi mod koji bi sakupljao gemove.

    Cestitke jos jednom. Nadam se da ce Novak kad odradi koji dan na mesalici, proslavi rodjendan, I opskrbi se sa pljeskavicama od cvekle ko'd Maje Volk dici nivo I odigrati nesto ove godine.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      То што си ти једва дочекао да напишеш ово, то је друга ствар, али полако с тим. Мастерси су ту, недеље на првом месту нису, Х2Х бољи, ако га пређе по броју ГСа, онда јесте већи.
      Zavrsava godinu sa 30+ na prvom mjestu, najveci je.
      sigpic

      Comment


      • Ovi iz ES već snimili emisiju la decima. Čudi me kako prošle godine nisu jednu za Novakova četiri u nizu.

        Comment


        • Bravo Rafa. Majstor! Zasluzeno skroz. covek zna jako dobro sta hoce.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            То што си ти једва дочекао да напишеш ово, то је друга ствар, али полако с тим. Мастерси су ту, недеље на првом месту нису, Х2Х бољи, ако га пређе по броју ГСа, онда јесте већи.
            Mislim da su i Nadal i Djokovic na svom najvisem nivou bolji igraci od Federera na njegovom maksimumu. Ali Roger ostaje najveci. Barem jos godinu dana.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Tri godine jbt, nekako ova nasa godina odjednom izgleda mnogo lakse
              To ti kazem.
              Gde si Dino, gde si kralju, drago mi je zbog tebe i jos nekih Rafaelovih navijaca.
              A drago mi je i zbog ovih kvazi Vavrinkinih simpatizera i obozavlaca.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Uzima Sasa Zverev 11 Vimbldona, prvi za mjesec i nekoliko dana.
                Haahahah. 35 gemova izgubio na turniru.

                Comment


                • Potcenio sam Rafu predvideo sam 16 izgubljenih gemova a izgubio je 13 u SF i F.

                  Comment


                  • Fantastican Rafa. Perfektan mec, perfektna igra, perfektan turnir za najveceg sampiona u istoriji sporta. La decima je jedan od najvecih rekorda u istoriji sporta

                    Comment


                    • rafael-nadal-into-third-round-at-french-open-after-comfortable-win-over-facundo-bagnis2.jpg
                      Last edited by Chiwwi; 11-06-17, 16:35.

                      Comment


                      • Titula!!!! La decima, vamos! Legendaaa

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          To ti kazem.
                          Gde si Dino, gde si kralju, drago mi je zbog tebe i jos nekih Rafaelovih navijaca.
                          A drago mi je i zbog ovih kvazi Vavrinkinih simpatizera i obozavlaca.
                          Evo me druze, velika sreca me obasjala pogotovo sto sam digao ruke od nadanja i ponovnog osvajanja GS. Evo sve se smijeskam

                          Comment


                          • Kakva igra, kakav nivo Najubedljivji RG ikada u 31 godini zivota, samleo ih sve redom. Kakvo dostignuce sampione

                            P.s. Jebo te mrtvi AO
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zavrsava godinu sa 30+ na prvom mjestu, najveci je.
                              Вимблдон и УСО одлучују ко је највећи. Ако оде Роџер на 20, највећи је.

                              Originally posted by Samuraj View Post
                              Mislim da su i Nadal i Djokovic na svom najvisem nivou bolji igraci od Federera na njegovom maksimumu. Ali Roger ostaje najveci. Barem jos godinu dana.
                              И ја, али Ђоковић је имао историјску прилику да после РГа прегази све и већ сада да не постоји дилема ко ће бити највећи. Ако настави овако, остаје само пропуштена шанса.

                              Док Надал очигледно иде ка томе да престигне Роџера.

                              Comment


                              • 10 gsova na Rg je veći uspjeh od 4gsa u nizu,daleko veći,bravo Rafinjo legendo

                                Comment

                                Working...
                                X