Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce radonja malo ohladiti kuridzu, svaka cast njemu na borbi nema sta, al bas je upitna inteligencija... Nek menja njega, rita i dedu...

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Nije, samo uzimajući u obzir njegovu formu i ovu pauzu, ništa bitno neće doneti svojom igrom.

      On će verovatno upasti umesto u Kuzmića u 12.
      Hall Colom Walden Lloyd Radanov
      Dobrić Lazić Davidovac Simonović
      MJK JOB Noko

      Boriša je odsvirao svoje, za Uska je gužva mnogo iskusnijih imamo na kecu kroz KLS će verovatno dobiti više prostora da se nametne kao bekap za narednu sezonu, Kuzmić isto u ovoj situaciji trenutno nije bolji ni od Noka i od JOBa pa po mom subjektivnim mišljenju ni od Reatha za kog i dalje verujem da će naći svoje mesto u protokolu i on mi je tu da kažem prva rezerva ili 13. prase. Sigurno može dosta korisniji da bude od Simona i vredi ulagati u njega ali kockati se u fazi sezone kad kreće borba za trofeje velik je rizik. Koga god da odabere Radonjić ja mu verujem da zna šta radi.

      Comment


      • https://twitter.com/cigansturaa/stat...41849256587264

        Ovaj se drogira, posaljite mu snimak kad se sudaraju njihovi igrači jeremic i smith mislim u tom skoku, sramota... Koliko im je dosudjeno 2+1,odnos faula, sraaaamota

        Comment


        • Originally posted by ivica14 View Post
          https://twitter.com/cigansturaa/stat...41849256587264

          Ovaj se drogira, posaljite mu snimak kad se sudaraju njihovi igrači jeremic i smith mislim u tom skoku, sramota... Koliko im je dosudjeno 2+1,odnos faula, sraaaamota
          A to što kapitena kkcz Branka Lazića naziva igračem broj 10 ??? Valjda će se cigani dozvati pameti i da više nikada neće vređati naše igrače . Ne odnosi se ovo na tebe nego sam baš besan posle ove utakmice i komentara ovog "stručnjaka"

          Comment


          • Ja bih radije da vidim Reatha nego Simona u 12. Posebno jer Rit ako baš zatreba može i na 5.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              A to što kapitena kkcz Branka Lazića naziva igračem broj 10 ??? Valjda će se cigani dozvati pameti i da više nikada neće vređati naše igrače . Ne odnosi se ovo na tebe nego sam baš besan posle ove utakmice i komentara ovog "stručnjaka"
              Sto bi se odnosilo na mene? 😂
              Pa ovaj "trener" je seljacina i za broj 10 sto daje takvu izjavu... Koliko sam saznao, dejo je dobio iskljucenje jer je branio segija, jer su sa protivnicke klupe ga vredjali... Eto toliko o jednom klubu.

              Comment


              • Ma zaboli me za ovog "trenera" ...Meni srtrašno smeta odnos naših navijača prema kapitenu kkcz Branku Laziću

                Comment


                • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                  Ja bih radije da vidim Reatha nego Simona u 12. Posebno jer Rit ako baš zatreba može i na 5.
                  Takođe, sviđa mi se Duop od prvog meča koji je odigrao. Samo mu treba naći ulogu. Opet, Simonović je ipak iskusniji kada su mečevi za trofeje u pitanju, ima neki ugled i kod sudija i jedino iz tih razloga ga možda očekujem kao legitimnog člana protokola u skorije vreme i/ili za Kup.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Takođe, sviđa mi se Duop od prvog meča koji je odigrao. Samo mu treba naći ulogu. Opet, Simonović je ipak iskusniji kada su mečevi za trofeje u pitanju, ima neki ugled i kod sudija i jedino iz tih razloga ga možda očekujem kao legitimnog člana protokola u skorije vreme i/ili za Kup.
                    Vidi, rit je trenutno bolji od njega po mom nekom misljenju, plus rit je igrač koji se ne plasi, dokaz je i ta njegova igra protiv reala, gde sve prsti a on sa kapice buć lagana dvojka... Rit je potencijal i mislim da na 4/5 moze biti mnogo korisniji i od simonovića, a i od dede... Deda je trenutno u kanalu, a licno mislim da deda najvise moze da isporuci na poziciji 3...tako da bih svakako pre rita u rotaciju.

                    Comment


                    • Radonja ce odluciti. Protiv efesa vrlo moguce da Rit upada u rotaciju, a da ce odmoriti Dedu.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Nnoko fizicki deluje kao da bi mogao da igra 40 minuta bez izmene. I to posle 7-8 meseci bez kosarke. A mlohavi Dzoni s druge strane deluje kao da jede burek u 3 ujutru.
                          Ma nije on mlohav nego masivan. Kao slon u staklarskoj radnji...

                          Comment


                          • Simon, posto je prelezao upalu pluca, pitanje je da li ce se uopste vracati u roster. Sigurno mora polako da se vraca u trening i formu, a plej of je vec za nesto vise od 2 meseca.

                            Comment


                            • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Lazi je potreban sistem da bi se istakao, tj da bi njegova igra u odbrani došla na ono na šta smo naviknuti (prethodni treneri to nisu znali), sa Ra će to biti sve bolje. Sporiji šut za tri poena ali kad se namesti, pogađa. Aktivan u skoku u napadu i generalno njegova dobra igra. I kada je imao minuse i 0 ja sam govorio da je većinu šuteva imao na isteku napada - uvaljene su mu koske. Ono što mu zameram to je u sezoni sa Fićom kada se konfrontira prema navijačima da zaštiti kuma "kapitenski".
                                Ni to mu ne bih zamerio da je bio kapiten godinu dana pre toga u svađi sa Novicom, tu ne samo što bi štitio Jankovića već i klub.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X