Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sto vredjas koleginicu
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Od NFL samo jedna utakmica u 19:00 na prva tri kanala, HD, i na Novoj S.

      Šta je to preče od Bills-Rams? Bar da su dve utakmice od 19, bilo bi pošteno.

      Turska i slovenačka liga na 3 i 4 i ruska liga na HD.
      Last edited by Cassius Clay; 27-09-20, 21:00.

      Comment


      • Originally posted by Peppino View Post
        Nemoj da lupas o pravima prenosa, jer ostali satelitski kanali (Canal+ Sport (francuski), Cosmote Sport 1 (grcki), Canal+ Sport (poljski) itd.) prenose sve utakmice Premier lige preko satelita.

        Ovo o pravima se odnosi samo na termin 16:00 subotom, da nijedan satelitski provajder ne sme da prenosi vise od jedne utakmice.

        SK ovim bezobraznim prenosima nebitnih sportskih dogadjaja na Novoj i prva 3 kanala, a emitovanjem PL na ostalim, pokusava da navuce ljude da uzmu skuplji paket, a na kraju ce morati bar SK4 da ubace u osnovnu ponudu, kao sto je SBB uradio sa FOX HD kanalima.
        Ti bas verujes da sve televizije imaju ista prava i ugovore?

        Comment


        • Originally posted by Peppino View Post
          Nemoj da lupas o pravima prenosa, jer ostali satelitski kanali (Canal+ Sport (francuski), Cosmote Sport 1 (grcki), Canal+ Sport (poljski) itd.) prenose sve utakmice Premier lige preko satelita.

          Ovo o pravima se odnosi samo na termin 16:00 subotom, da nijedan satelitski provajder ne sme da prenosi vise od jedne utakmice.

          SK ovim bezobraznim prenosima nebitnih sportskih dogadjaja na Novoj i prva 3 kanala, a emitovanjem PL na ostalim, pokusava da navuce ljude da uzmu skuplji paket, a na kraju ce morati bar SK4 da ubace u osnovnu ponudu, kao sto je SBB uradio sa FOX HD kanalima.
          Slusaj ti majstore, nemam pojma ko si ti da ovako razgovaras sa mnom.
          Ovde dolazis samo zbog ove teme
          I sta si ti sad, neki trol? Bilo je u proslosti masa takvih, nisu se dobro proveli, veruj mi nijedan od tih mastermajndova ili si jedan od bas tih junaka sa ko zna kog profila vise....
          Ti ces da me ucis o pravima prenosa i sta SK MORA da prenosi preko satelita KADA je PREKLAPANJE u mecevima, tj.sportovima??? Ma pazi boga ti.

          A to sto hoce da vas navuku da kupite ceo paket, pa jbg, ko hoce - hoce ko nece.. zdravo, dovidjenja!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Slusaj ti majstore, nemam pojma ko si ti da ovako razgovaras sa mnom.
            Ovde dolazis samo zbog ove teme
            I sta si ti sad, neki trol? Bilo je u proslosti masa takvih, nisu se dobro proveli, veruj mi nijedan od tih mastermajndova ili si jedan od bas tih junaka sa ko zna kog profila vise....
            Ti ces da me ucis o pravima prenosa i sta SK MORA da prenosi preko satelita KADA je PREKLAPANJE u mecevima, tj.sportovima??? Ma pazi boga ti.

            A to sto hoce da vas navuku da kupite ceo paket, pa jbg, ko hoce - hoce ko nece.. zdravo, dovidjenja!
            A sta si ti, portparol SK pa ih ovoliko branis?! Ili su obecali da ce te zaposliti ako dostignes 100k postova?!

            Uuuuu, zamisli, preklapa se PL veceras sa slovenackom ligom i turskom odbojkom?! Za NFL i Spance se slazem gde su pustili, to mora ici na jednom od ova 4 kanala.

            Nisam uopste napisao sta moraju da prenose na prva 3 kanala i slazem se - ko hoce, neka kupi dodatni paket sa ostalim SK kanalima, oni nisu nikome duzni da se pravdaju. Medjutim, mogli bi da stanu na kraj ovoj raspravi nekim saopstenjem, da li im je zaista zabranjeno da neke utakmice prenose na prva 3 kanala (zbog toga sto su oni i u Total-u preko satelita) ili je to samo njihov poslovni potez, radi veceg profita od pretplatnika. Da li je normalno da trenutno na Novoj Sport ide turska odbojka (eeejjj, turska odbojka), a na SK3 slovenacka liga?! Sreca da je ovih dana u toku Roland Garros, inace ne bi ni NFL mogli da prate oni sa osnovnim SBB paketom. Ne postoji nikakvo ogranicenje u prenosima PL preko satelita u ovo doba covid-a, jer se vise ni ne koristi multitermin subotom od 16h. Ko ne veruje, evo linka sa svim satelitskim, kablovskim i iptv kanalima koji prenose https://liveonsat.com/uk-england-all-football.php
            sigpic

            Comment


            • Sta god da sam ili cu da budem, nisam cuvala ovce sa tobom, tako da to sa svojom okolinom razgovaraj, ovde se postuje neki red, ne svidja ti se... jbg. Ovo nije vaspitna ustanova.

              Sta si ti govorio nemam pojma, ali mene si napao i demantovao za nesto o cemu kazes da ne pricas (o prva 3 kanala), pa bas zanimljivo.
              Ne znas vise ni sta pises, verovatno jer ni ne citas.

              Prenos PL je u 16h bio juce, i prosle subote ne znam zasto se to opet potencira.

              A drugo, kakvo pobogu sopstenje????
              Oko cega? Ove rasprave ovde, svake godine iste, i iste i iste...?
              Pa kazem ti da ne citas, ali zato etiketiras ljude bezobrazo ...ovo je forum, nezavisan od SK, niko ne prati, niti cita od njih sta se ovde pise.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ključ i poenta svega je da Sport Klub zadrži Premier League.
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Originally posted by Mags Serbia View Post
                  Ključ i poenta svega je da Sport Klub zadrži Premier League.
                  pa ako i to izgubi onda stvarno ne znam sta ce im ostati...

                  Comment


                  • Komentator snukera na SK je bolji od onih sa ES (na naše mislim, engleski sa ES su najbolji naravno).
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • meni recimo Nascar trke nije bilo u nedelju na ova 3 kanala u osnovnom paketu pa nisam plakao nego sam lepo nasao stream. ustvari lazem nisam ni gledo jer je bilo kasno nego sam sutradan skino sa torenta i pogledo. znaci nacina ima. a vama je PL nekoliko utakmica po kolu dok je meni trka samo jedna.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Jos jedna pobeda SK,J Američke kvalifikacije za SP na SK

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Вечерас ће Срби у ЦГ бити онемогућени да гледају репрезентацију Србије. Пренос је НОВА С која се замрачује на СК 1 нема преноса као што је био иначе него се преноси друга утакмица.

                            Comment


                            • Ja kolko znam to zamracivanje ide ako neka druga televizija u toj drzavi je kupila odnosno ekskluzivno ima prava na prenose.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Ako je RTCG kupila kval. za EP onda se zbog njih zamracuje. Ko sto i u Srbiji Hrvati ne mogu gledati HRT kad se igra EP
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X