Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi stažisti, to su stvarni ljudi.

    Onaj što je otišao na Mesec je bio glumac.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Na onoj temi se piše samo da je korona opasna, neću da trolujem, neki su banovani zato.

      Na ovoj je dozvoljeno i to drugo mišljenje ako sam dobro shvatio.
      Ne vidim gde je problem u razgovoru izmedju tebe i madrida.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne vidim gde je problem u razgovoru izmedju tebe i madrida.
        Konkretno tu nije problem, jer madrid je normalan dečko.

        Ali brzo bi eskaliralo jer ima ovih drugih.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          jer madrid je normalan dečko.
          Nemoj da preterujemo sada

          Comment


          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Đe si, Kronose kuco stara!

                Comment


                • Otkad je počela ova pandemija kvalitet vazduha i vode u svetu se drastično popravio, nema više toliko zagađivača.

                  Ima li Greenpeace neke svoje laboratorije?

                  Najrealniji mogući video. Obavezno pogledati, nema nikakvih teorija zavere, sve kako jeste.

                  Comment


                  • Bio sam skeptican kada sam procitao ovo "ispusni ventil BalkanUFO kanala", ali sam odgledao do kraja i shvatio da ovo svi treba da vide. Nije nikakav mindblowing video, ali je dobar podsetnik i upucuje ljude ka pozitivnom i racionalnom smeru razmisljanja.

                    Comment


                    • Evropljani će ovu masovnu histeriju tek da otplaćuju narednih godina i to sa kamatom. Na raznim poljima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Juče je obiljezena 21 godina od zločinačkog NATO bombardovanja Srbije i Crne Gore. Koji je fazon da ni danas ne postoje precizni podaci o broju ubijenih ljudi, kako civila tako i ukupno, već se daju neke paušalne ocjene tipa 2000 mrtvih, 3000 mrtvih? Jel realno da ljude to ni ne interesuje, već se čitava tragedija obiljezava da bi se ubirali politički poeni, a te konkretne stvari su nebitne?

                        Comment


                        • Setio sam se juče toga i svih žrtava. Ne znam šta bih pametno rekao, možda je najbolje da ostavim ove stihove.

                          "Зар вас није срамота, зар се не бојите Бога? Зар су завети предака, за вас правила строга!? Да л’ је могуће да Србска крв је џабе проливена!? Са вирусом црног запада ходају поколења!"

                          https://www.facebook.com/1525142648/...1885718281843/
                          Last edited by goku; 25-03-20, 16:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            Evropljani će ovu masovnu histeriju tek da otplaćuju narednih godina i to sa kamatom. Na raznim poljima.
                            Ako ovo ne bude potpuna katastrofa, onda je neka igra kontrole ljudi i ispiranja mozga.

                            Nema između, ako se završi brzo (oko 2 meseca) onda je prevara sigurno. Ako se ne završi brzo (više od pola godine), onda je katastrofa u svim sferama.

                            Vreme će dati odgovor šta je. Mislim da ovo ne može trajati više od 2, ali ni manje od 6 meseci.

                            Comment


                            • Sve si solucije pokrio, alal ti vera... ))
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Setio sam se juče toga i svih žrtava. Ne znam šta bih pametno rekao, možda je najbolje da ostavim ove stihove.

                                "Зар вас није срамота, зар се не бојите Бога? Зар су завети предака, за вас правила строга!? Да л’ је могуће да Србска крв је џабе проливена!? Са вирусом црног запада ходају поколења!"

                                https://www.facebook.com/1525142648/...1885718281843/
                                Neće da otvori taj link..

                                Uglavnom, pričam o broju zrtava, jer po društvenim mrezama vidim ljude koji postavljaju vezano za 24. mart, vidim da se to obiljezava baš, a opet ne izbacuje se broj stradalih, to je valjda glavno što hoćeš da utvrdiš ako te već pogađa bombardovanje itd. Fond za humanitarno pravo je jedini izbacio neke konkretne brojke.

                                Comment

                                Working...
                                X