Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno

    Comment


    • To bre! Gas do daske! Ljubo ovo ti je sledeća prijatelju. Jak je Gennaro, ali dobar je i Aureliano.

      Comment


      • Ko ce da postigne sve Uki dobri? Gledacu nekad naravno

        Ali Djeni ce uvek biti nambr van

        Comment


        • Jos malo.....

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • I sta ja da radim? Igricu igrao malo treci deo, knjige nisam citao (planiram uskoro)...
            A moram da gledam to

            Comment


            • Sta ima veze, radjeno je po knjigama, najvaznije je da bude dobra serija, to da li si igrao/citao ili ne je najmanje bitno
              Last edited by Mr. Wolf; 12-12-19, 14:50.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Je li humor u Curb Your Enthusiasm bliži Seinfeldu ili ADu?
                Sajnfeldu samo sto je Sajnfeld laganica za CYE, jer Leri u CYE kaze i radi sve ono sto se drugi usude da pomisle samo, nema granica, brutalan je bas.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Sta ima veze, radjeno je po knjigama, najvaznije je da bude dobra serija, to da li si igrao/citao ili ne je najmanje bitno
                  Ma uzimam knjige za kindle pa ce taman u medjuvremenu da izadje dosta epizoda... Ima li na srpskom zna li neko?

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Jos malo.....

                    Meni je strasno antipatican ovaj glumac, toliko da je moguce da cu sa odredjenom dozom predrasude pratiti seriju.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma uzimam knjige za kindle pa ce taman u medjuvremenu da izadje dosta epizoda... Ima li na srpskom zna li neko?
                      Ima -

                      https://www.delfi.rs/knjige/autor/54..._knjizare.html
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ma uzimam knjige za kindle pa ce taman u medjuvremenu da izadje dosta epizoda... Ima li na srpskom zna li neko?
                        Ja koliko znam, imaju sve knjige na srpskom. Nema veze sto nisi citao do sad. Blago tebi
                        Dosta ljudi je igralo samo The Witcher 3.. meni vidis to nije jasno nikako jer bi se u toj igri osjecao kao da sam pao sa Marsa da nisam bio upoznat sa likovima, istorijom prethodnim dogadjajima Ali dosta tih ljudi se zbog te igre i zainteresovalo za serijal o Geraltu

                        Prve dvije knjige The Last Wish i Sword of Destiny su zbirke kratkih prica. Sluze kao uvod u svijet i za upoznavanje sa Geraltom i nekoliko drugih bitnih likova. Neke od tih prica su jako bitne i to sto se u njima desilo je uzrok necega sto ce se desiti dalje u serijalu. Tako da obavezno kreni sa The Last Wish pa nastavi sa Sword of Destiny.

                        Posle njih imas sagu o Geraltu koja se sastoji od pet knjiga. Blood of Elves ti je prva knjiga. Kad zavrsis sagu, onda valja procitati i Season of Storms

                        Ova prva sezona ce obuhvatiti najbitnije dogadjaje iz te prve dvije knjige i po nesto iz Blood of Elves... makar koliko sam ja mogao zakljuciti iz ovih trailera.

                        I jos jednom, blago tebi.. ima da uzivas

                        Igre apsolutno nisu bitne za pricu o Geraltu. Ta se prica zavrsava poslednjom knjigom(The Lady of the Lake) a sta se desava u igrama je samo neki "sta bi bilo da je..." vid nastavka koji nema veze sa knjigama.

                        Comment


                        • Ne mora ni da kupuje, dovoljno mu je da se uclani u Gradsku Biblioteku pa moze da iznajmljuje. Knjiga uglavnom ima, mada meni nije ni problem da se iscimam do druge biblioteke za neke druge knjige.

                          Citao letos i stao kod pete knjige, prosao me voljni momenat i iznervirao sam se zbog losih uslova za citanje i sto moram da cujem tv sto mi remeti fokus.

                          Serija sem ako ne bude wow cu je preskociti, stavise potajno se nadam fejlu. To sebi vise pripremam teren za video igre da ih predjem u nekom trenutku.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ma uzimam knjige za kindle pa ce taman u medjuvremenu da izadje dosta epizoda... Ima li na srpskom zna li neko?
                            Ima, imam ih ja, ali nikako da pocnem da ih citam. Igra se WOW classic i svo slobodno vreme ode na to.
                            Logovi su mi prejebeni komotno sam u top 20 Vestaca na svetu......... Ovo se sada malo hvalim
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Fala ljudi. Al joa pomozite xD
                              Wolfe, sve ovo u laguni spada u witcher serijal? Powerslave kao expert, pomozi mu i ti. Ma ja to skidam preko nekog foruma pa ubacujem u kindle. Bice sjajno ako ima...

                              Pisite mi na pm da ne smaramo ljude

                              Comment


                              • Imas ove sto pise "prvi - peti deo" (Poslednja zelja, Mac sudbine, Krv vilenjaka, Vreme prezira, Vatreno krstenje), zatim ide Lastavicja kula (sesti deo) i na kraju Gospodarica jezera (sedmi deo). A ima i ova Sezona oluja, to je zasebna knjiga (a ako sam dobro shvatio, radnja je smestena izmedju prve dve knjige)

                                Ma smaracemo ovde ljude
                                Last edited by Mr. Wolf; 12-12-19, 18:13.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X