Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Imaće noćne more Gist zbog Tavaresa.
    Bas tako. A onaj drugi je slican...

    Comment


    • Nemam šta zameriti igračima na borbenosti, ne samo u ovoj utakmici nego na svim utakmicama Evrolige.

      Loše otvaranje poslednje četvrtine nas je koštalo poraza. A i teško se moglo dobiti ovo bez učinka Perpera, Đenke i Gista.

      Ovaj poslednji je počeo i da me nervira.

      Šteta što nemamo nekog boljeg trenera.

      Comment


      • Ne moze Lorenzo na Ljulja, Lapravitolu i Kampaca..ne ide...

        Djenka uzas..

        Lazic kancer...

        Hobit...

        Perper uzasan na obe strane parketa...

        Faye ima zelju ali ne i znanje..

        Simanic dobar...

        Lorenzo odlican...

        Kuzmic dobar, al jos kilav...

        Gist brza, igra basket...Tavares ga naguzio kao majmuna...

        Nenadic nije za Zvezdu...

        Dobric solidan u najboljem slucaju..

        Beron odlican ..


        Gavrilo je trebao na kraju trece da odmori Lorenza...to mu je najveca greska..pored Nenadica u 12..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Bez obzira na poraz ja sam zadovoljan prikazanim, hajde da kažemo skoro u celoj utakmici. Igrali smo tvrdo (sudije su dozvolile tuču) ali bih izdvojio samo jedan segment a to je u poslednjem periodu... pa ne možeš ostaviti dva metra prostora Fernandezu na šutu za tri poena, to je njemu kao slobodna bacanja (više igrača je tu grešku ponavljalo večeras). Na kraju i prevelika razlika ali bože moj to se dešava kada nemaš drugog pleja (ne računam Filipa kao legit pleja EL ekipe).

          Kuz je naš (trenutno) prvi centar i biće sve bolji, Lorenco sabija kako dobro igra i biće sve bolji, ono njegovo kucanje će biti na špicama ali nije samo to bitno, on nas je sa Gistom držao u igri jedno vreme u prvom poluvremenu (kada je prva petorka zamenjena došlo je do raspada). Pitanje svih pitanja - kada je zadnji put Nenadić igrao neku tekmu? Sprdaju se sa nama da nam pokažu kako nam je Ćofi neophodan, nije, neophodan je još jedan plej.

          Etiketirao bih glavnog krivca Nebojšu Čovića koji je KK Crvena Zvezda pretvorio u svoju igračku - vrlo skupu.
          I bolela bi me patka da On izdvaja i troši svoju kintu ali ne, on troši državne pare i pare sponzora koji nisu dali pare Nebojši Čoviću već su dali KK Crvena Zvezda.

          Ovih večerašnjih 16500 (ili već koliko) na tribinama i onih X (X=nepoznati broj ali svakako nije zanemarljiv) kraj malih ekrana zaslužuju bolje od Filipa na mestu drugog pleja. Zaslužuju malo sreće, Filip je imao (jbg ispunio je želju) igrao je u KK Crvena Zvezda i u EL, sad pustite malo nas da uživamo.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Kako je lepo gledati svoj tim bez Filipa

            Real je odigrao brutalnu utakmicu. Mozda i najbolju od pocetka sezone. Jebeni Rudi 4 trojke pa to nije pogodio ima 10 godina. Nema se sta tu zameriti. Bez drugog pleja nije moglo bolje. Ljudi peglaju opaku odbranu.

            Imamo karakter i bice jos pobeda kuci.

            Comment


            • Malo nas taj 6minutni pad u 4/4 prati bas dugo, nikako da skontam do čega je. Različite su petorke, drugačiji napadi, mora da je do trenera.
              Gavrilovic nije los al on je tip zadužen za skauting, baš mu slabo ide rotacija i momentum. Npr (Bily 3/4 poslednji minut), (Faye ne prati kretanje u napadu, u odbrani kasni da pokrije P&R kao Bjelica), Kuzma prepariran zadnja 4 poseda 3/4...
              Kod traženja TO čeka tv a nama 5 napada bez ideje...
              No dobro, nije nas išlo, imali smo tih padova i ja dolazim protiv Asvela!

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Malo nas taj 6minutni pad u 4/4 prati bas dugo, nikako da skontam do čega je. Različite su petorke, drugačiji napadi, mora da je do trenera.
                Gavrilovic nije los al on je tip zadužen za skauting, baš mu slabo ide rotacija i momentum. Npr (Bily 3/4 poslednji minut), (Faye ne prati kretanje u napadu, u odbrani kasni da pokrije P&R kao Bjelica), Kuzma prepariran zadnja 4 poseda 3/4...
                Kod traženja TO čeka tv a nama 5 napada bez ideje...
                No dobro, nije nas išlo, imali smo tih padova i ja dolazim protiv Asvela!

                O Gavriloviću , kao prvom treneru , reći ću samo da je prvi faul nad Tavarezom napravljen u 38minutu . Jednostavno , ovakva kkcz je preveliki izazov za njega .

                Comment


                • Mi imamo dva problema broj jedan trener i broj dva plejmejker u tom grmu lezi zec i resenje svih problema u nasem KK.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    O Gavriloviću , kao prvom treneru , reći ću samo da je prvi faul nad Tavarezom napravljen u 38minutu . Jednostavno , ovakva kkcz je preveliki izazov za njega .
                    I to a i imao je Odža koji je mogao da odradi koji minut. Inače, zanimljivo da je Tavares u 6. kola Evrolige izveo samo 5 bacanja.

                    Nije dobar sa linije penala ali izgleda i ne stignu da ga fauliraju protivnici.

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Mi imamo dva problema broj jedan trener i broj dva plejmejker u tom grmu lezi zec i resenje svih problema u nasem KK.
                      Naravno, ako misliš da je problem Filip Čović (jer ima i onih koji bi se odrekli i Lorenca samo da Felipe igra).
                      Last edited by nebitan; 08-11-19, 09:05.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Na nekim forumima sam pročitao upise u kojima se želi povreda Filipu, koliko god sam protiv njega na mestu pleja, toliko sam i protiv toga da se želi nekom povreda.
                        Za mene je to sramno.
                        Uzgred, pročitah i da je "istegao prednje ukrštene ligamente" (otprilike tako je pisalo) želim mu da se oporavi ali i da nastavi da igra u nekom drugom klubu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          O Gavriloviću , kao prvom treneru , reći ću samo da je prvi faul nad Tavarezom napravljen u 38minutu . Jednostavno , ovakva kkcz je preveliki izazov za njega .
                          Možda nam nisu imali otvorenih suteva(jesu) al je reket bio prazan. Odbrana od pika go qrac, pojma nemamo sa koga skupljam sa koga pomažemo, ništa apsolutno i opet egal sa Kraljem. Šteta, stvarno no ne mora biti ako se dovede trener(a neće).

                          Comment


                          • Fun fact:
                            Sinoc petorka sa Braunom, Beronom, Dobricem(Stratos 3min), Simanicem(Faje 7 min) i Kuzmicem(Gist 5min) za 18min 56s je razvalila Real sa +21 razlike(51:30). Ostale petorke su izgubile 36 razlike za 21min 4s47% vremena na parketu su ubacili 85%

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Možda nam nisu imali otvorenih suteva(jesu) al je reket bio prazan. Odbrana od pika go qrac, pojma nemamo sa koga skupljam sa koga pomažemo, ništa apsolutno i opet egal sa Kraljem. Šteta, stvarno no ne mora biti ako se dovede trener(a neće).

                              Šutirali su oni puno za tri ali su tek u 4/4 ispogađali skoro sve ...jebani Rudi . Mislim da su pogodili 7 trojki ...a serija je počela posle onih "sto" of reb Tavareza


                              Maznuo ovo sa drugug foruma ...efekat Pionira na igru kkcz .Zanimljivo


                              Skor Zvezde u Evroligi u Pioniru i Areni (2013/14 - 2018/19)
                              Pionir 24-10 (71%); protivnici su u ligaškom delu sezone imali 50% pobeda
                              Arena 11-14 (44%); protivnici su u ligaškom delu sezone imali 55% pobeda (u proseku malo teži protivnici u Areni)

                              Skor protiv protivnika koji su u ligaškom delu sezone imali 50% ili više pobeda
                              Pionir 9-9 (50%)
                              Arena 3-10 (23%); od timova koji su imali skor 50+% u ligi, u Areni su gubili CSKA (16/17), PAO (15/16) i Makabi (14/15)

                              Skor protiv protivnika koji su u ligaškom delu sezone imali manje od 50% pobeda
                              Pionir 15-1 (94%); jedini tim koji je sezonu završio sa manje od 50% pobeda, a da je pobedio u Pioniru je Žalgiris (16/17)
                              Arena 8-4 (67%)

                              Skor protiv protivnika koji su se kvalifikovali za F4 / plej-of / protiv timova koji se nisu kvalifikovali u plej-of
                              Pionir 4-3 / 8-9 / 16-1
                              Arena 1-6 / 3-9 / 8-5
                              Last edited by Samo Zvezda; 08-11-19, 11:11.

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Šutirali su oni puno za tri ali su tek u 4/4 ispogađali skoro sve ...jebani Rudi . Mislim da su pogodili 7 trojki ...
                                Meni je neverovatno da ne pokrivamo p&r sa PF igračem a oni opet imaju prostora za otvoren šut.
                                Da nam u jednom napadu skinu 3 lopte a viši smo od njih za bar 10cm u prosjeku.
                                Jel očekujemo od Reala da na 40" ima 17% za 3p? Nesto je moralo i da udje. Ajd na stranu sve al tih 6min nas obavezno skupo košta.

                                Comment

                                Working...
                                X