Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zoje View Post
    Ove godine nereseno-jedan masters na sljaci i jedan na hardu, odlicno

    Stvarno, nema Olje, neobicno

    A i svi slabije pisu,neko se "mrtvilo" uvuklo na forum.

    Nadam se da ce Olja uskoro nesto napisati, okaciti koju dobru fotku
    Baruština ovdašnja je sve manje mesto kakvo nekad beše gde je u prvom planu bio sport uz ponešto zabave.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zoje View Post
      Ove godine nereseno-jedan masters na sljaci i jedan na hardu, odlicno

      Stvarno, nema Olje, neobicno

      A i svi slabije pisu,neko se "mrtvilo" uvuklo na forum.

      Nadam se da ce Olja uskoro nesto napisati, okaciti koju dobru fotku
      nema zena vremrena,vija one sa poganim jezikom

      dobar dan,spec pozdrav ciwwy il kako se vec pise
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Krv ti jebem, kako ce ga razapeti.
        ma sto bi ga razapinjali,a i da zele, prezivece...kako je rafa preziveo sve one napade da se dopinguje,cak i od strane administratorke bojane

        igra covek i dalje
        Wizard

        Comment


        • Bravo za Noleta. Šansa za YENo1 je još uvek tu. Idemo majstore..

          Originally posted by Maxx-a View Post
          Gde nam je miloolja?
          Olja nema vremena za postove, previše je zauzeta. Učestvuje aktivno u kampanji SNS-a. Rekla mi je da dok ne pobedi Vučić redovno pratim ko krši pravila i da joj prenesem sve, pa će nakon pobede veličanstvenog da banuje sve koji su kršili pravila.

          Originally posted by joshmor View Post
          dobar dan,spec pozdrav ciwwy il kako se vec pise
          Pozdrav za brata Joshmor-a..
          Last edited by Chiwwi; 03-11-19, 18:05.

          Comment


          • Srecna titula!!!

            Comment


            • Rutinski odradjen turnir.

              Comment


              • Titula, i servis - to je odlično.
                U Londonu mora bolje.
                Pariz je odigrao sa dosta oscilacija naročito protiv Mutea.
                Dimitrova je dobio "na glavu" znali smo da će Bugarin da čokne pre ili kasnije.
                Šapovalov nije imao šanse sve i da je Novak izašao na jenoj nozi...ali ne zato jer je Novak bio nešto fenomenalan(bio je dobar) ali Kanađanin,levoruk sa jednoručnim BH protiv Novakovog FHa nije imao šanse...mali je dobar server ali je Novak najbolji riterner današnjice, i baš je pogodio par neverovatnih riterna.
                Što se Londona tiče sada sam umereni optimista za razliku od početka Pariza jer titula podiže samopouzdanje.

                Evo i par fotografija sa uručenja trofeja








                I naravno Marat


                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Koliko je jaku prehladu /virus imao i jos uvek nije 100% zdrav, ovom titulom pa i igrom sam prezadovoljna.

                  Neke neverovatne brojke citam 65% osv poena na drugom servisu, prosek na turniru. A kriticar sam Ivaniseviceve uloge kao trenera kao sto ste mogli procitati. Rado bih priznala da je kritika neosnovana i da sam pogresila. Servis mnogo, mnogo znaci narocito u brzim uslovima za igru. Da se nadamo u kontinuitet dobrog servisa , vidim da i sam Novak mnogo ulaze u to. Sporiji je za sada koji milisekund na reakciji .

                  Protiv Dimitrova je odigrao po meni odlican mec, gde je i Grisa bio jako dobar, uslovi idealni za njega . Cici je bilo mozda malo umoran ali trebalo je i tu pokazati klasu.
                  Finale odigrao koliko je bilo potrebno.



                  Ps Safin izgleda kao da ima 50 najmanje, potrosen zivotom.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Sad sa dalekog puta ... Da se prikljucim čestitkama, upravo pustam na SK prvo sa Cicipasom (Grigora preskačemo ) pa da se odgledao današnji meč 😁...

                    Bravo Nole.

                    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Da sacekamo i taj ATP Finals, mozda i to osvoji.. Ali ne bi bilo lose pitanje za anketu: "Da li bi sad potpisali da u 2020-oj Novak ima ucinak identican ovom iz 2019-e?" Dakle 2 slema + 2 mastersa + jedna 500-tka.

                      Comment


                      • Zavisi ko osvaja ostala dva..
                        I da bude No.1 cele godine.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Da sacekamo i taj ATP Finals, mozda i to osvoji.. Ali ne bi bilo lose pitanje za anketu: "Da li bi sad potpisali da u 2020-oj Novak ima ucinak identican ovom iz 2019-e?" Dakle 2 slema + 2 mastersa + jedna 500-tka.
                          'ladno
                          Wizard

                          Comment




                          • Wizard

                            Comment


                            • Prezadovoljan sam! Prerano je za otpisivanje Novaka.

                              Gledao sam samo dva meca, protiv Cicipasa i Dimitrova, ali sa sigurnoscu mogu reci da je Novak igrao kao stari. Naravno, povreda ramena, pauza, slabija kondicija i prehlada su ucinili da je Novak bio osjetno ispod svog maksimuma tj. da jos trazi top formu. Medjutim, to je ipak sporedno. Glavno je da je Novak imao pristup: "Zelim pobjedu, a znam da je mogu ostvariti jer sam bolji. Moram sto je moguce prije osloboditi protivnika od bilo kakvih iluzija da mi je ravan."

                              Tesko ce doci do broja 1 ove godine, ali za narednu sam optimista.
                              Last edited by NI; 06-11-19, 16:43.

                              Comment


                              • Da, 13. dvoranska titula, koje bas fino prate one na sljaci (1 vise)
                                Sto je bitnije, proljetos u Madridu dize 10.elitni trofej na zemlji a sad isto to cini u hali,e to je nesto
                                jer npr Conga je isto na 13 ali bi sve te Metce i Marselje dao za jos 1 Bercy ili O2 recimo

                                Kad smo kod univerzalnosti i velikih titula,
                                pridruzuje se Samprasu'94 i Federeru'07 po kompletiranju istih u 1 sezoni - Hard,clay,trava,dvorana

                                A docekasmo i ovo



                                bili su uhvaceni jos 2016. ali se isprecila povreda i ostalo

                                Nadal opet na dohvatljivih -1 hiljadarki, par vaspitnih mladim gejmerima cisto da ne polete previse
                                Od svih mastersa, u Bersiju ima najubitacniji skor protiv Top 10 igraca - 15:1

                                9. uzastopna sezona sa min 80% + pobjeda, cime fino zaokruzuje "svoju" deceniju

                                5. Bercy
                                34. Masters 1000
                                77. Atp titula John McEnroe

                                Comment

                                Working...
                                X