Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ognjen View Post
    Potpuno neopravdano negodovanje prema sudiji. Napoli uopste nije ostecen za penal. Fino se na ponovljenom snimku vidi da je Llorente napravio prekrsaj a nije nad njim prekrsaj.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Jesi video kakvu festu napravise ? Vecite zrtve. Onaj Insigne ko neka gnjida mala.

    @mrkela

    Sto da se ne raspadaju kad igra jbni Rugani.

    Comment


    • Koji put je ovo da oštete Romu ove sezone? Nedosudjeni penali, ponisteni golovi, evo sad nepostojeci ceveni karton. 5 minuta se sudija razmislja da li da pogleda VAR i na kraju nista. A dovoljno je jednom da se pogleda i skonta da nije penal.

      Comment


      • Penala videlo nije.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Penala nigdje. Povratak Coste mozda donese bolje dane za Juve.

          Proto a nije to samo do Ruganija. Kod gola Sandro i Buffon smjesni

          Comment


          • Hladno penal u 95. [emoji16]

            Bravo za Romu, 4:0 sa igracem manje od 30. minuta.

            Comment


            • Svaka cast za Romu i najboljeg stopera lige, Majka Smolinga. Mozda Juventus da razmisli o njemu.
              sigpic

              Comment


              • Ćao ja sam Vladan i novi sam simpatizer Rome na forumu.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Penala nigdje. Povratak Coste mozda donese bolje dane za Juve.

                  Proto a nije to samo do Ruganija. Kod gola Sandro i Buffon smjesni

                  Ma smesna i sredina ako hocemo iskreno, Matuidi i Bernardeschi samo trce nista ne doprinose, jadni Khedira nema vise snage u nogama da uradi ono mu mozak zamisli, a ima on IQ za fudbal.

                  Lak penal dosudjen, mora sudija da vidi da li je bilo dovoljno kontakta kod ovakvih stvari, a ne samo da se oslanja "bilo je kontakta" jbt kontakt pa nije kosarka.

                  I onaj smrad kad je sudio faul Benatie nad lucas Vasquezom istu gresku napravio, vidi naslonio ruke na coveka od 50 kg, daj mu faul...

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Ćao ja sam Vladan i novi sam simpatizer Rome na forumu.

                    Roma mi nikad nije bila ni najmanje simpaticna, ali sad se trudim da ih ispratim jer ne vjerujem kakvi debili rade u Mancester Junajtedu, a jos veci navijaju za taj klub, nazalost
                    sigpic

                    Comment


                    • Brat Rugani ne lici na fudbalera vise.

                      Mogao je biti bas ozbiljan, ali jbg kad odaberes da 5 godina cekas sansu s klupe i igras svaku 15. tekmu ne mozes postati dobar, taman da si Nesta. Steta bas.

                      Pjanke bar 30% ovog Sarrijevog Juventusa, a Rabiotu bi najbolje bilo da ide u Kinu, jezivo je pao.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Brat Rugani ne lici na fudbalera vise.

                        Mogao je biti bas ozbiljan, ali jbg kad odaberes da 5 godina cekas sansu s klupe i igras svaku 15. tekmu ne mozes postati dobar, taman da si Nesta. Steta bas.

                        Pjanke bar 30% ovog Sarrijevog Juventusa, a Rabiotu bi najbolje bilo da ide u Kinu, jezivo je pao.
                        Nek ide di oce i on i njegova mama, koliko sam vidio vec je izrazio zelju da ide.

                        Matuidi i nema sta da doprinese u napadu, druga stvar je sto je Sarrijev roster na kraju krajeva limitiran koliko god htjeli to priznati ili ne, oni ozbiljnog veznog igraca sem Pjanica nemaju. Matuidi ima neku svoju ulogu i ne vidim kao problem, zahvalan je on. Bentakur nesto pokazuje ali nema konstantu. Ovo sve ostalo nije WC razina i s tim Juve moze u Italiji ali van nje nula.

                        Doduse nikako ni da mu se roster poklopi sa 20 zdravih ljudi.
                        Last edited by Mrkela; 30-10-19, 23:14.

                        Comment


                        • Kreten, a sve e i pocelo s onim odbijanjem da bude na rezervnom spisku za sp, umislio covjek da je Zidane jbg.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Hoce da bude BTB, a nema karekteristike za to. DMF izmisljena pozicija za njega. A jos kreten...

                            Comment


                            • Sramotna pobeda iz nepostojeceg penala, ja ga kao navijac Juventusa ne bih sudio. Imas 300 milki u napadu i ne mozes sa igracem vise 45 minuta dati gol mrtvoj Djenovi.
                              Pitam se hocemo li imati 10 CS-ova ove sezone u svim takmicenjima?
                              Zasto mrtvi Rugani pre Demirala? Vezni red Bentankur-Matuidi-Kedira zajedno kreativnosti ima kao pola Pjanica. Stvarno smo ocajni sa realizacijom a pogotovo kad damo gol mi ga u roku od 10 minuta primamo jer ne umemo da branimo presing protivnika.
                              Max > Sari
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Banujte Bicea za neznanje!

                                Comment

                                Working...
                                X