Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne možeš da ne voliš čoveka koji sa takvim žarom pristupi utakmici, veliki naklon za Moa. Rekao bih da za razliku sa utakmicom u Atini u ovoj su svi bili dobri osim khm, khm znate već koga. Berona su čuvali tako da je tek uputio šut ka košu u 3/4v čini mi se. Braća Braun dobra, Gist (ne treba nikakav komentar).
    Odžo baš teško kontroliše pokrete, kada zvekne loptu o parket ona ide nebu pod oblake i zato mu onako beži iz ruku, kada pokušava da je u skoku uhvati (odbijenu) ne retko mu prođe kroz ruke...neko bi rekao slaba koordinacija pokreta, sporo informacija koju oko prosledi mozu stiže do ruku.
    Suđenje pravo Lamonikino.
    Osećanje: sreća, sreća, radost jer smo dobili po meni pre početka sezone izgubljenu utakmicu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Па није ни Звезда коју ћемо видети за месец - два. Шта сад?
      Nista. Sad da dovedemo drugog pleja pa na f8.

      Comment


      • Nego sad čekam utakmicu da Čović odigra iznad očekivanja jednu od 8, pa da se pojave jehovini svedoci da napišu: "Aha, šta je sad, gde ste pljuvači"?

        Comment


        • Zoc bas ljut. Nikako ne voli da gubi. 'Ebace im mamicu.

          Comment


          • Pogledajte moj avatar.

            Opet cu da vratim film i kazem da sam plakao da Mo ostane. Dok smo potpisivali Gista, Derika, Kuzmica i dok su mi svi govorili nema mesta za njega ja sam se nadao i nadali i potpisali smo ga. Sada beremo plodove tog potpisa. To je lav, fajter, ljudina. Ziv nam i zdrav bio majstore...

            Comment


            • Mo na domacem terenu daje 150 odsto sebe. Tako je kada se igra iz strasti, a to i jeste poenta sporta.

              Comment


              • Jedina zamerka Tomiću što nije izveo Čovića u trećoj četvrtini i već tada dotukao protivnika.

                Ne mora bre biti toliko tvrdoglav. Odmah u FMP a Đenku menjati sa Davidovcem na kecu.

                Joj kad se Đenka razgoropadi. U tandemu sa Fajeom svima će biti šansa malena, jer njima su muda golema.

                Comment


                • Jedu govna sa ovom pricom oko top8. Naravno da treba napasti, al ne treba nas za zacelja budzeta trpati tamo ovako rano sa ocekivanjima.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Jedina zamerka Tomiću što nije izveo Čovića u trećoj četvrtini i već tada dotukao protivnika.

                    Ne mora bre biti toliko tvrdoglav. Odmah u FMP a Đenku menjati sa Davidovcem na kecu.

                    Joj kad se Đenka razgoropadi. U tandemu sa Fajeom svima će biti šansa malena, jer njima su muda golema.
                    Nemoj u FMP, taman su klinci proigrali. Neka ga kao treceg, trebace za KRK i KLS.

                    Comment


                    • Pogodite ko je ovo

                      12mpg 0ppg 0-4 FG 2rps 1apg 2TOpg i -2.5 rnk

                      Lorenzo je dobar defanzivni igrac, to me raduje...bice ovde krvava kolena i mnogo ekipa ispod 70poena!!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Jedina zamerka Tomiću što nije izveo Čovića u trećoj četvrtini i već tada dotukao protivnika.

                        Ne mora bre biti toliko tvrdoglav. Odmah u FMP a Đenku menjati sa Davidovcem na kecu.

                        Joj kad se Đenka razgoropadi. U tandemu sa Fajeom svima će biti šansa malena, jer njima su muda golema.
                        Tvrdoglav je Milan. Filip je bek ap i to ce tako biti po cenu f8. Vise se i ne nadam da ce se to promeniti. To daje gorak ukus svemu dobrom sto on radi. Jbg...

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Mo na domacem terenu daje 150 odsto sebe. Tako je kada se igra iz strasti, a to i jeste poenta sporta.
                          Nije to poenta sporta, poenta je depolitizacija masa i zgrtanje love.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Nije to poenta sporta, poenta je depolitizacija masa i zgrtanje love.
                            Mislio sam na sustinsku poenta sporta, ne na njegovu instrumentalizaciju.

                            Comment


                            • Da imamo solidnog bekap pleja, koji pegla odbranu, za zaglavljuje se u blokovima, da je preko 180 cm i da ima solidan pregled igre, mogao bi ovaj tim jako i do samog kraja.

                              Imamo doduse siroku klupu, mi smo ovo dobili bez poenterskog doprinosa Djenke i Bilija. Upalite svece za Lorencovo zdravlje.

                              Comment


                              • Kao što rekoh... Bice nama Gist zlata vrijedan

                                Comment

                                Working...
                                X