Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Ma Vladane nije mi jasno da ti od svih ljudi napadaš Olea kad znaš dobro da ova igra nema veze sa njim, retardirana grupa igrača nevezano za trenera. Ole je tu samo da eventualno pripomogne lošim vođenjem
    Zato sto je mala pizda i sto je utripovao da je Gvardiola, zato sto je ili pustio Lukaku, Sanceza i Smolinga ili ako se nije pitao za njihov odlazak nije se ni protivio, zato sto mu igraju stalno Lindelof i Pereira, a valjda gleda utakmice i vidi da vise stete prave nego koristi. Zato sto je srecan sto je tu, zato sto pusi kurac Pogbi i Rasfordu, zato sto pojma nema o fudbalu i takticki je operisan. Svi mi znamo dje problem lezi ali je ovaj najnesposobniji od svih njih, da imamo trenera imali bi makar 15 bodova, svakom ko ista zna o fudbalu je sve bilo jasno krajem avgusta sto se tice Norvezanina. Ja sam svjestan kakva nas sezona ceka i kakav nam je kvalitet, odnosno nekvalitet igracki ali vecina su ovo vidjeli kao proces, vratimo se Junajtedovom putu, dajmo sansu mladima. Ovo nije jebeni FM.
    sigpic

    Comment


    • Bojkot utakmica i smjena na vrhu. Do trenera vise nije
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Vudvord mora isto da dobije otkaz, on je tu od prvog dana post SAF ere i najodgovorniji je za stanje u koje smo, ali moze vec veceras da presijece i dovede trenera u pravom smislu te rijeci - Alegrija.
          sigpic

          Comment


          • Spalio je Vudvord sve mostove sa LVGom i Murinjom, sanse nema da oni sad preuzmu ekipu ponovo, LVG kao caretaker bi bilo najbolje rjesenje do kraja sezone.

            Totenhem ce na kraju uzeti Alegrija ili Murinja, mi luzera i klimaca glavom Poketina, i svi srecni. Totenhem ce napokon doci do trofeja, Mancester ce se loziti na novi proces.
            sigpic

            Comment


            • Maguire je imao najvise dodira (4) s loptom u sesnestercu Newcastlea veceras, sto dovoljno govori kakvi smo...

              Sto se tice tekme, ovo je zivi ocaj. Iz utakmice u utakmicu sve isto, sporo, tromo, nikakve kreativnosti, jedna velika nula u svakom segmentu.

              Comment


              • Ole's at the wheel,
                tell me how low do you feel???"
                Treba ovog idiota zadrzati da dovede 10 engleskih ili britanskih igraca, ocajnih i precijenjenih pritom, Englezi su operisani od fudbala, PL nikad ne bi bila jaka i popularna da ostrvljanji kolo vode. Ta vremena su prosla i sad bi savior Ole da pravi domace jezgro krv ti jbm
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Zato sto je mala pizda i sto je utripovao da je Gvardiola, zato sto je ili pustio Lukaku, Sanceza i Smolinga ili ako se nije pitao za njihov odlazak nije se ni protivio, zato sto mu igraju stalno Lindelof i Pereira, a valjda gleda utakmice i vidi da vise stete prave nego koristi. Zato sto je srecan sto je tu, zato sto pusi kurac Pogbi i Rasfordu, zato sto pojma nema o fudbalu i takticki je operisan. Svi mi znamo dje problem lezi ali je ovaj najnesposobniji od svih njih, da imamo trenera imali bi makar 15 bodova, svakom ko ista zna o fudbalu je sve bilo jasno krajem avgusta sto se tice Norvezanina. Ja sam svjestan kakva nas sezona ceka i kakav nam je kvalitet, odnosno nekvalitet igracki ali vecina su ovo vidjeli kao proces, vratimo se Junajtedovom putu, dajmo sansu mladima. Ovo nije jebeni FM.
                  To možda i jeste tačno ali kako god okreneš žrtva smo uprave koja je požurila da da ugovor Oleu posle ona 3 mjeseca, uz sve odobravanje navijača, malo ishitreno je bilo po mom mišljenju. Zato bolje da ubuduće malo bolje vagamo prije nego što budemo davali otkaze i ugovore.

                  Comment


                  • Ja sam, nazalost, ovakav rezultat i ocekivao. Komentarisu ortaci juce na viber grupi kako je Totenhem u ozbiljnom problemu, ja im kazem, sacekajte sutra da Junajted izgubi od Svraka, pa ponovo razmislite ko je u ozbiljnom problemu. Jos jedan poraz nas deli od borbe za ostanak.

                    Neverovatno da i pored 3 dobra pojacanja, Junajted ima izuzetno los prelazni rok. Paradoks. I krivicu za to snosi uprava ali i Ole. Zasto nisu dovedene zamene za Felainija i Ereru? Zasto se pustaju Lukaku i Sancez bez zamena? Zasto se forsira Lindelof, a Smoling, kakav god da je sa loptom u nogama, salje na pozajmicu? Ako je Ole pristao na sve to, znajuci da zamene nece doci, onda je pizda. Ako su ga pak izradili, onda je lepo trebao da podnese ostavku. Ne samo zbog sebe, nego i zbog dobrobiti kluba.

                    Sto se same igre tice, ona ne postoji. I za to je iskljucivo kriv trener. Jer ovi igraci mozda nisu sposobni za top 4. Ali nisu ni za donji deo tabele. A nas korak deli od borbe za istu.

                    Sve u svemu, sramno!!!

                    Comment


                    • Ako stavimo po strani provokatore Liverpulovce ovdje smo samo Uros i ja pogodili kako ce se stvari odvijati, sto potvrdjuje i anketa
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako mislite da ste losi u svom poslu, samo se setite da je neko skautirao Freda jednu godinu i puknuo 50 miliona na njega. Najlosiji Brazilac u istoriji fudbala.

                        Ole sipa iz suplje u prazno izjavama, pa sta je ono

                        Comment


                        • Idealno rešenje za Mančester je da dovedu Brendana Rodžersa i Džejmsa Madisona u paketu.
                          Što se odbrane tiče Nikola Milenković i Strahinja Pavlović bi rešili pitanje za narednu deceniju.

                          Sa Brendanom Rodžersom i Džejmsom Madisonom bi se povratio onaj drevni Aleks Ferguson/Pol Skols prirodni engleski šmek atraktivnosti, brzine i snage u kombinaciji sa strpljivim građenjem igre kroz vrhunsku kreativnost i lucidnost.
                          Milenković i Strahinja bi u odbrani jeli malu decu.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Momir Peh View Post
                            Valjda će izboriti opstanak?
                            Bgmi drama je.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Idealno rešenje za Mančester je da dovedu Brendana Rodžersa i Džejmsa Madisona u paketu.
                              Što se odbrane tiče Nikola Milenković i Strahinja Pavlović bi rešili pitanje za narednu deceniju.

                              Sa Brendanom Rodžersom i Džejmsom Madisonom bi se povratio onaj drevni Aleks Ferguson/Pol Skols prirodni engleski šmek atraktivnosti, brzine i snage u kombinaciji sa strpljivim građenjem igre kroz vrhunsku kreativnost i lucidnost.
                              Milenković i Strahinja bi u odbrani jeli malu decu.
                              Obojica su deca . Pre bi njih pojeo Engleski fudbal ,nego sto bi oni pojeli recimo Aguera,Firmina i kompaniju ..

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Idealno rešenje za Mančester je da dovedu Brendana Rodžersa i Džejmsa Madisona u paketu.
                                Što se odbrane tiče Nikola Milenković i Strahinja Pavlović bi rešili pitanje za narednu deceniju.

                                Sa Brendanom Rodžersom i Džejmsom Madisonom bi se povratio onaj drevni Aleks Ferguson/Pol Skols prirodni engleski šmek atraktivnosti, brzine i snage u kombinaciji sa strpljivim građenjem igre kroz vrhunsku kreativnost i lucidnost.
                                Milenković i Strahinja bi u odbrani jeli malu decu.
                                Mogao bi i Bambi Tošić da se vrati na mesto najvećeg uspeha..

                                Comment

                                Working...
                                X