Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    hahaha...pa sami ste krivi...guzi vas vucic na kulturno...vi krenete da pljujete..on izvadi tefter..hmm koliko sam dao..10m..aha sta je ovo? Da nisam ja primio gol u 96m u Krusevcu hahahah

    Ma idi koji sex
    Ja sam mislio da je Marin zvezdin mesi dao gol

    Comment


    • Losmi jel posle ovoga imaš zenta da napišeš nešto.

      Bilo dovoljno da Zvezdin Mesi samo pogodi gol sve ostalo će odraditi "živi zid" i golman Napretka.

      Al Jbg sve dođe na naplatu a videlo se sve pre dva kola.

      Kada nameštate nameštajte kulturno nemojte se brukati iz kola u kolo.

      Mislio sam da je Inđija vrh brega ali ste me demantovali finišom u Kruševcu.

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Ja sam mislio da je Marin zvezdin mesi dao gol
        Bila bi dobra fora da je tresnuo stativu, upišao bi se od smeha.

        Boki bi dosudio još jedan penal.

        Comment


        • Mora se priznati da Partizan daleko bolje namešta utakmice od nas.

          Danas igrom smo zaslužili pobedu, ali zbog sudije bolje da je nismo ni ostvarili da nas ne bije prokletstvo.

          Komšije imate temu o našoj ligi pa tamo morališite, šta ste se bre raspištoljili ovde.
          Last edited by Karamazov; 06-10-19, 18:11.

          Comment


          • Čekajte ljudi...kakvo nameštanje ? Ovde je bila samo režija Bokita Nikolića i navlačenje do besvesti,a da su hteli da puste Zvezdu pustili bi ranije,a ne ovako.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Pa upravo o sudjenju i pricamo....barem ja. Sramota sta je uradio onaj covek.....razumem da malo navlaci onako prikriveno ali ovako iz petnih zila pogotovo u finisu....sramota. Nije se ni trudio da se sakrije svirao je sve za Zvezdu u finisu utakmice sto je mogao cak i kad je bio faul za Napredak...ne pamtim da sam nekad gledao ovakvo bestidno sudjenje. Sudijska komisija ce sad da nam objasni kako je sve cisto i kako nam ne treba var jer su nase sudije najbolje na svetu.
              Last edited by tamonajugu; 06-10-19, 18:15.

              Comment


              • Mora se priznati da je Marin Zvezdin Mesi.






                Kad ne igra protiv Partizana.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Čekajte ljudi...kakvo nameštanje ? Ovde je bila samo režija Bokita Nikolića i navlačenje do besvesti,a da su hteli da puste Zvezdu pustili bi ranije,a ne ovako.
                  Kad da vas puste? Ovaj njihov golman vrljavi celu utakmicu ali nikako da je sam ugura u gol.

                  Na kraju je lepo sebe i živi zid postavio u jednu istu stranu i Zvezdin Mesi je uspeo da je ubaci.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Pa 96-ti.. Golman Napretka postavlja živi zid na levo i stoji iza njega, Marin plasira u desno bez otpora i tako..

                    Pre toga faul nidje veze..
                    Ovo ti je komentar nema veze sa realnošću, a dokaz tome jesu i njegove odbrane tokom utakmice... izležavanja i razvlačenja vremena. Na prvu, potez nogom igrača je delovao kao da ga je pokupio, na ponovljenom snimku se videlo da kontakta nije bilo i drago mi je što gol nije dao Ben (to sam i tada mislio i po cenu poraza).
                    Stative i prečke su spasle težeg poraza a boga mi je i dosta tih lopti odbranio golman Napretka. Definitivno Boaći, Ben i Marin prave potez više i gube u toj kombinatorici prednost. Marin (po meni) zadržava previše loptu, usporava napad i daje vremena da se odbrana konsoliduje.
                    Marin mi inače deluje kao neko ko nije prošao bazične pripreme, jako slabo kretanje.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ova Vučićeva govna su na dobrom putu da mi ogade Zvezdu.
                      Drugar koji ima godina kao ja,
                      koji je prvu utakmicu gledao sa severa kad je osamdesetih igrao Žalgiris
                      protiv nas, to mi je rekao odmah posle Inđije.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ovo ti je komentar nema veze sa realnošću, a dokaz tome jesu i njegove odbrane tokom utakmice... izležavanja i razvlačenja vremena. Na prvu, potez nogom igrača je delovao kao da ga je pokupio, na ponovljenom snimku se videlo da kontakta nije bilo i drago mi je što gol nije dao Ben (to sam i tada mislio i po cenu poraza).
                        Stative i prečke su spasle težeg poraza a boga mi je i dosta tih lopti odbranio golman Napretka. Definitivno Boaći, Ben i Marin prave potez više i gube u toj kombinatorici prednost. Marin (po meni) zadržava previše loptu, usporava napad i daje vremena da se odbrana konsoliduje.
                        Marin mi inače deluje kao neko ko nije prošao bazične pripreme, jako slabo kretanje.
                        Onda je mnogo glup kad na 16m slobodnjak staje iza svog živog zida. Ono u životu nisam video.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Čekajte ljudi...kakvo nameštanje ? Ovde je bila samo režija Bokita Nikolića i navlačenje do besvesti,a da su hteli da puste Zvezdu pustili bi ranije,a ne ovako.
                          Tacno. Ne namesta se mec golom u 96.om sa 20m.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Onda je mnogo glup kad na 16m slobodnjak staje iza svog živog zida. Ono u životu nisam video.
                            Ma pusti slobodnjak niko se Marinu nije sklanjao covek je dao gol i to je to ali faul koji je prethodio golu je kriminal cist...a pre tog faula zakinuo je Napredak za jos 2-3 u periodu od 85 minuta....

                            Comment


                            • Alo zemljak kakvo nameštanje.
                              Napredak se iz petnih žila trudio da ne izgubi.
                              Kakav golman i kakav slobodnjak i gluposti da je Marin trebao samo okvir gola da pogodi.

                              Međutim faula nije bilo.
                              Pre je bio faul od Vulića, visoko dignuta noga.
                              Kako to zovu? Opstrukcija igre.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 06-10-19, 18:19.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Kad da vas puste? Ovaj njihov golman vrljavi celu utakmicu ali nikako da je sam ugura u gol.

                                Na kraju je lepo sebe i živi zid postavio u jednu istu stranu i Zvezdin Mesi je uspeo da je ubaci.
                                Nas ? 'ajde, nema veze ....nama je sudio u prvom kolu, protiv Proletera. Nadam ga se u nekoj važnijoj utakmici
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X