Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    Kritikovao sam Miloja mnogo ranije ne kao navijac Partizana vec kao ljubitelj fudbala. Ova filozofija koju on fura ima rok trajanja i na tome ne moze da se temelji buducnost kluba jer ja ipak mislim da ni Zvezda ni srpski fudbal nisu Astana, Karabag, APOEL i ostali ziherasi..... Veceras je otisao jos dalje i svojoj ekipi sa tri igraca pozadi totalno oduzeo bilo kakve sanse da imaju organizovanu igru. Borba za titulu je prica koja nadilazi i sportske okvire tako da se ne bih njome bavio ali videlo se mnogo mana veceras kod jedne ekipe koja bi sebe iz nekog razloga vec na jesen da proglasi sampionom. Nadam se da ce ovo veceras da prodrma Zvezdu jer utakmica sa Olimpijakosom je jedna od nekoliko kljucnih za srpski fudbal.
    Ko bi hteo sebe da proglasi šampionom, kakve su to gluposti?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Kritikovao sam Miloja mnogo ranije ne kao navijac Partizana vec kao ljubitelj fudbala. Ova filozofija koju on fura ima rok trajanja i na tome ne moze da se temelji buducnost kluba jer ja ipak mislim da ni Zvezda ni srpski fudbal nisu Astana, Karabag, APOEL i ostali ziherasi..... Veceras je otisao jos dalje i svojoj ekipi sa tri igraca pozadi totalno oduzeo bilo kakve sanse da imaju organizovanu igru. Borba za titulu je prica koja nadilazi i sportske okvire tako da se ne bih njome bavio ali videlo se mnogo mana veceras kod jedne ekipe koja bi sebe iz nekog razloga vec na jesen da proglasi sampionom. Nadam se da ce ovo veceras da prodrma Zvezdu jer utakmica sa Olimpijakosom je jedna od nekoliko kljucnih za srpski fudbal.
      Ako si gledao meč Oly - Tottenham, vidi se iz aviona da je Oly dve klase iznad Zvezde.
      Onako da se vrate protiv Spurs i da ih poslednjih 5 minuta meča drže u njihovom šesnaestercu,
      nijedna naša ekipa ne može ni protiv znatno nebitnijih ekipa.

      Crvena zvezda na večerašnjem meču nije šutnula nijednom u okvir gola Partizana.
      Osim onog Marinovog šuta nebu pod oblake nije bila nijednom blizu peterca Partizana.

      Vladan Milojević je tim antifudbalom uspeo 3 sezone zaredom
      da prođe svih 12 kvalifikacionih dvomeča u UEFA takmičenjima.

      Međutim jako je malo tu pobeda bilo.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Чекај, ако већ јебеш, што нас јебеш на нашој теми? Хајде једном, два пута, али претерао си. Ја ксда пишем на вашој поштујем тему домаћина.

        Ок шала све пар пута али 15 пута...
        Pa bila je zaključana tema večiti derbi a na našoj niko nije blejao.
        Ajde neću više da provociram znam kako vam je.
        Last edited by Chiwwi; 22-09-19, 19:28.

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Normalno da treba kritikovati Milojevića i sve igrače. Ima 3 tima, ne zanima me scenario u kome mu igraju umorni igrači i u kome mu igrači ulaze nezainteresovano u najvažniji meč sezone - prvi derbi i to na JNA.

          Da su pobedili, ostali živi ne bi. Kad krene avangardna mašinerija, ovako će se zaboraviti za 10 dana.

          Taj Pavkov ljudi ne može duel da izgubi sa Pongračićem, gladan, gladan! Gladan je i taj Meleg sigurno. Simić standardno gladan. Srnić! Njega ne bi atmosfera pojela.

          Ovo je specifična utakmica ovde kvalitet ne igra nikakvu ulogu ako je jedan tim na 120% a drugi ulazi u utakmicu kao protiv Surdulice.
          23.09.2018.

          Ништа није научио годину дана.

          Comment


          • Човек нека иде у Борнмут, Болоњу, неку дефанзивну екипу. Он против јачих уме да се брани.

            Вечерас је доказао да је пичка.

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Ako si gledao meč Oly - Tottenham, vidi se iz aviona da je Oly dve klase iznad Zvezde.
              Onako da se vrate protiv Spurs i da ih poslednjih 5 minuta meča drže u njihovom šesnaestercu,
              nijedna naša ekipa ne može ni protiv znatno nebitnijih ekipa.

              Crvena zvezda na večerašnjem meču nije šutnula nijednom u okvir gola Partizana.
              Osim onog Marinovog šuta nebu pod oblake nije bila nijednom blizu peterca Partizana.

              Vladan Milojević je tim antifudbalom uspeo 3 sezone zaredom
              da prođe svih 12 kvalifikacionih dvomeča u UEFA takmičenjima.

              Međutim jako je malo tu pobeda bilo.
              Bila je protiv budućeg šampiona Evrope.
              Nekoliko stvari su tu prisutne zbog kojih ne može da se postavi igra koja bi mogla s obzirom kakve igrače imamo:
              - debilno ograničenje broja stranaca u SLS zbog koga su van tima Garsija, Ben, Kanjas ( ne znam da li je bio u timu Tomane?),
              - raspored utakmica i premorenost igrača, pre svega Marina,
              - utakmica koja realno ništa ne odlučuje, imali smo 4 boda prednosti i luksuz da izgubimo. Od ove sezone ne dele se bodovi i ima još puno da se igra. Još uvek smo prvi i ništa nije izgubljeno.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Пичка 0 шутева у оквир гола последња 2 дербија. Говно упувано. Требао си и Бабића убацити говнару.

                Comment


                • Milojević igra ozbiljan fudbal sa 4-2-3-1 gde se pravi kompaktan blok i to tako može ako su igrači disciplinovani a jesu.

                  Večeras se glupirao sa tri štopera i dva beka a za to su potrebni štoperi koji znaju sa loptom.

                  Štoperi poput Jordi Albe a ne Degenek i Pankov.
                  Tako je i Muslin filozofirao sa reprezentacijom ali je imao sreće jer smo bili u grupi sa ostrvljanima koji ne znaju dva pasa da sastave i Austrijom koja se večno raspada sa disciplinom.
                  Last edited by Chiwwi; 22-09-19, 19:45.

                  Comment


                  • Марш из клуба говно. Терза ако му не да отказ због навијача је пизда.

                    Марин је показао зашто ни у Олимпијакосу није могао да игра. Мали сељо гастрабајтерски не постоји у битним утакмицама.

                    Битно је да место странца троши Жандер од 300к а не игра Матео и Кањас.

                    МАРШ стоко са места тренера!!!!!!!! 1 дерби за 3 године љиго одвратна.

                    Просинечки школовао јачи Партизан са дивљачким тимом.

                    Стојанче извини био си у праву за Бајерм и игру. Терај ово говно са клупе.
                    Last edited by Cassius Clay; 22-09-19, 19:45.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Još uvek smo prvi i ništa nije izgubljeno.
                      TSC je prvi.
                      Naše prvenstvo postaje sve zanimljivije u narednim godinama.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        TSC je prvi.
                        Naše prvenstvo postaje sve zanimljivije u narednim godinama.
                        Zvezda ima dve utakmice manje, praktično smo mi prvi i dalje.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Izmorili se protiv Bayerna,ovi igrali kuci i dobili..Nista strasno...Dilovi su ovde razni, idu izbori..Morace i Cova opet kup da im da..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kad već dajete ako može neki bek, samo to nam fali.
                            U košarci nam ništa ne treba, sve imamo..

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Пичка 0 шутева у оквир гола последња 2 дербија. Говно упувано. Требао си и Бабића убацити говнару.
                              +1..
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • A Van la Para ? Gde ga samo iskopasmo !?

                                Neću da ga pljujem, ali ja da sam Miloje podneo bih ostavku. Jbg siluje ga Savo sa ovim poluinvalidima tri meča.

                                Comment

                                Working...
                                X