Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Jel to (ne)stručni štab odlučio da smo završili sa prvenstvom ili da su se premorili i da će im dobro doći odmor?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Pa ako Francuzi danas pobede USA i jesmo.

      Comment


      • Meni je prilično zanimljivo je da kad je Nedović u pitanju niko, ama baš niko ne pominje činjenicu da je bio katastrofalan nakon ispadanje iz Evrolige i tokom italijanskog plejofa i da je zbog hroničkih problema sa zglobom umnogo promenio naćin igre, više se oslanjao na šut za 3 i smanje na prodorima jer nema više nekadašnju brzinu, skočnost i verticalnu eksplozivnost.

        Comment


        • Naravno sve to ide uz potpuno odsustvo odgovornosti i ne bi me čudilo da se sada mediji potpuno okrenu satanizaciji igrača koji nisu ni bili na SP (Kalinić, Nedović), pa čak u njima i pronađu glavne krivce za ovaj "uspjeh".

          Pogledaj samo današnje "novine" i sve će ti biti jasno. Od Kalinićevih lajkova i to tvitova , koji imaju isključivo negativan odnos prema selektoru i Nedovićeve neke objave na instagramu , pravi se prava kampanja protiv njih dvojice .Ništa čudno i neobično ...takve " vesti" imaju publiku i to ne malu



          Zeljko Obradovic- "jedini autoritet trenera je autoritet znanja sve ostalo su price " ...

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Pogledaj samo današnje "novine" i sve će ti biti jasno. Od Kalinićevih lajkova i to tvitova , koji imaju isključivo negativan odnos prema selektoru i Nedovićeve neke objave na instagramu , pravi se prava kampanja protiv njih dvojice .Ništa čudno i neobično ...takve " vesti" imaju publiku i to ne malu



            Zeljko Obradovic- "jedini autoritet trenera je autoritet znanja sve ostalo su price " ...
            A jel ih treba tapšati po ramenu?
            OK. Ajmo ih proglasiti za Bogove.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              A jel ih treba tapšati po ramenu?
              OK. Ajmo ih proglasiti za Bogove.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Kad svi govnoidi prave istu vest sa jednim ciljem , onda je to dirigovana kampanja ...pominjana je ranije izvesna Suzana , predsednikova savetneca za medije , koja je kooptirana u KSS pre odlaska u Kinu

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Kad svi govnoidi prave istu vest sa jednim ciljem , onda je to dirigovana kampanja ...pominjana je ranije izvesna Suzana , predsednikova savetneca za medije , koja je kooptirana u KSS pre odlaska u Kinu
                Kakva crna "dirigovana kampanja". Alo bre živimo u eri internet novinarstva gde svaki kvazi-novinar kopira vesti ostalih portala ćim se pojave i tako u krugu.

                A ko im je kriv što zbog spostvenog ega likuju zbog poraza bivši saigrača, umesto da im daju podršku nakon 2 teška poraza, oni glume uvređene mlade.

                Comment


                • Posle 24h i nesto hladnije glave......

                  Saletu treba dati sansu ako nema nijedna druga kvalitetna opcija i ako je sve u redu u ekipi.
                  Last edited by Mr. Wolf; 11-09-19, 14:06.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Na olimpijske igre sad samo kroz kvalifikacioni turnir, bas kao i 2016e. Ne ocekujem nesto u utakmici protiv SAD s obzirom da je svima to kao revijalna utakmica, i trudice se da izbegnu eventualne povrede tako da ce biti sa pola gasa.

                    Comment


                    • Bilo suđeno da igramo protiv Amera.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Posle 24h i nesto hladnije glave......

                        Saletu treba dati sansu ako nema nijedna druga kvalitetna opcija i ako je sve u redu u ekipi.
                        Ja sam sličnog rqzmišljanja. Legitiman je otkaz potpuno, ovo je baš poražavajuće. Medjutim ako nemamo korektnu bar zamenu, nije u našem interesu da se menja selektor godinu dana pre OI. E sad ako su odnosi poremećeni u timu onda jbg, pao je tamo gde jedino nije smeo i razlaz je neminovan.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ima nečeg dobrog u krahu košarkaša.
                          Neće morati kod Svevišnjeg na raport te mu poklanjati uramljene dresove, medalje i sl stvarcice.
                          [emoji6][emoji5]

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Bas me briga sto igraju protiv ove 5te ekipe Amera.
                            Kako cemo na OI?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Bas me briga sto igraju protiv ove 5te ekipe Amera.
                              Kako cemo na OI?
                              Za početak,mora ovaj sa slike iznad da odvoji 2-3 miliona eura koliko Fiba traži za organizaciju kvalifikacije grupe za plasman na OI

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Za početak,mora ovaj sa slike iznad da odvoji 2-3 miliona eura koliko Fiba traži za organizaciju kvalifikacije grupe za plasman na OI

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Licno on da izdvoji?

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X