Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda je uprava videla gde je grešila kao i Vladan.

    Sada na vreme su doveli dva krila koja će biti tu i za narednu sezonu.

    Siguran sam da će i Para da ka..hm, ajd neću da budem bezobrazan. Siguran sam da će biti odlično pojačanje.

    Problem je samo broj stranaca. Imamo ih 7.

    Comment


    • To zato jer nam se može

      Comment


      • Što se Marina i Zvezdinih zvezda tiče, bez obzira koliko ja Marina voleo i smatrao ga za majstora.....nije još dorastao da se sagne zvezdama.

        Sad pitanje je kakav bi to marketinški potez bio, da se napravi hajp, da se prodaju dresovi, majice sa likom, pa i karta više za utakmice u kojoj učestvuje igrač sa takvim odlikovanjem.....

        Comment


        • Za 6-7 godina, ako ostane toliko, ja sam za. Idealan je za tranziciju od moderne ka postmodernoj Zvezdi.

          Comment


          • http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Su...-navijaci.html

            Radziv-van-la-Para.jpg

            "Uzbuđen sam zbog dolaska u Crvenu zvezdu. Znam da je ovo veliki klub sa bogatom istorijom koji ima sjajne navijače i siguran sam da ću pomoći ekipi da ostvari što bolje rezultate kako u Ligi šampiona, tako i u Superligi," rekao je Van La Para.

            "Ovo je za mene novi izazov u karijeri, imam iskustvo igranja u nekim od najkvalitetnijih evropskih liga i verujem da ću to moći da primenim u Srbiji. Jedva čekam da debitujem i osetim atmosferu koju prave navijači Crvene zvezde."
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Fizički bolji igrač u ligi nije igrao. 100% Fit, fit, fit. Krupan za svoju težinu, relativno visok. Teško će mu neko uzeti loptu.

              Podseća me na Depaja, samo je viši 5 cm od njega.

              Žoržinjo Vajnaldum mu je polubrat, Rojston Drente rodjak.
              Last edited by Cassius Clay; 03-09-19, 18:29.

              Comment


              • Ovaj meni liči na Borhu vol2. kako ga opisujete.

                Comment


                • Ma jok, brz je baš i nije onako trom.


                  Comment




                  • La Para is here.
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Београдски црвено-бели такмичиће се у групу Б Лиге шампиона са Бајерном, Тотенхемом и Олимпијакосом. За те утакмице шеф стручног штаба Владан Милојевић моћи ће да рачуна на 23 фудбалера.

                      У најелитнијем европском такмичењу право наступа за наш тим имају: Милан Борјан, Зоран Поповић, Александар Станковић, Марко Гобељић, Срђан Бабић, Милош Дегенек, Немања Милуновић, Радован Панков, Сантана Жандер, Милан Родић, Његош Петровић, Милош Вулић, Хосе Алберто Кањас, Душан Јованчић, Мирко Иванић, Марко Марин, Вељко Симић, Матео Гарсија, Раџив Ван Ла Пара, Алекса Вукановић, Ричмонд Боаћи, Милан Павков и Антонио Мендеш Томане.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Na spisku nema Gajica. Sta se dogadja sa tim covekom? Jagos Vukovic je slobodan igrac, mogli bismo da ga angazujemo, treba izgurati na tri fronta.

                        Comment


                        • Bez desnog beka. Gde je i sta radi Milan Gajic?

                          Bolje da nije Njegos prijavljen a da su Jevta ili Gajic. Samo ne znam sta je sa drugim.
                          Na stranu to da je bolje da nije Tomane doveden ili da su nekog uvalili Bocka.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Što se tiče Gajića čuo sam priču da ima privatne probleme.

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Bez desnog beka. Gde je i sta radi Milan Gajic?

                              Bolje da nije Njegos prijavljen a da su Jevta ili Gajic. Samo ne znam sta je sa drugim.
                              Na stranu to da je bolje da nije Tomane doveden ili da su nekog uvalili Bocka.
                              Kako bez Njegoša....pa koga ćemo dogodine da uvalimo Valensiji ako ne njega !?

                              Comment


                              • Njegoš je odličan igrač.

                                Degenek je u karijeri igrao i desnog beka. Ako ne daj Bože Gobelja isfura žute i šta već.

                                Comment

                                Working...
                                X