Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Šta ostaje od pripremnih?
    Novi Zeland i Francuska?
    Novi Zeland u nedelju i Francuska u utorak.

    Isti termini kao i danas.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Koliko je Birčević neinteligentan prosto je bolno gledati.
      Ne shvatih poentu sa Vasom, Jovketom i Bogdanom na parketu, dva pleja a Bogdan prenosi i organizuje....niko nije to očekivao. Čini mi se da baš i ne koristi Joku najbolje po tim.
      Pa poenta je u odbrani. Jović je dobar u odbrani.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Pa poenta je u odbrani. Jović je dobar u odbrani.
        Ok ali šta će mu Vasa u igri, da glumi dvojku ili šta, pored Bogdana? Jovke, Bogdan, Simon su mogli da odigraju izuzetno kvalitetnu odbranu ali ok Sale je nešto hteo i malo se kockao, svakako nije skupo i da smo izgubili jer još uvek su pripreme.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ne znam. I ranije je voleo da igra sa dva pleja Teo i Pefi su često bili u petorci zajedno plus bek.

          Verovatno je sad zbog odbrane peglao to jer Italijani igraju konstantno bez centra i peglaju spolja.

          Comment


          • Druga utakmica sa njima, tek treba odigrati utakmicu koja je stvarno bitna. Krijemo malo karte, mislim da nema nista lose ni da smo izgubili. Ove prognoze da smo ispred amera i sl nam uopste ne trebaju.

            Comment


            • ko je ispred koga videćemo na pobednickom postolju

              Comment


              • Vasilije je očigledno pre tekme sa talijancima bio ipak na prejakom stimulativnom brifingu.
                Nekoliko puta sam stekao utisak da iako u dobroj formi i fizički dominantan...ni tajming mu nije loš
                ali izgleda ona frizura mu šalje po najmanje dve, tri komande odjednom kada krene u prodor.

                Ili upotrebi previše sile ili usled vaganja: dal ću o'tablu il na drugi obruč...voz prošo.
                Saberi se Miciću...ti si dobar ali trebaš nam kao gud inaf...ne mora ludilo odma majkumu.
                Last edited by Wingwalker; 24-08-19, 02:23.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Vasilije je očigledno pre tekme sa talijancima bio ipak na prejakom stimulativnom brifingu.
                  Nekoliko puta sam stekao utisak da iako u dobroj formi i fizički dominantan...ni tajming mu nije loš
                  ali izgleda ona frizura mu šalje po najmanje dve, tri komande odjednom kada krene u prodor.

                  Ili upotrebi previše sile ili usled vaganja: dal ću o'tablu il na drugi obruč...voz prošo.
                  Saberi se Miciću...ti si dobar ali trebaš nam kao gud inaf...ne mora ludilo odma majkumu.
                  Pa da, ta frizura mu šljaka samo u Efesu... i u Žalgirisu... a i u Tofašu... ali ne i u reprezentaciji. 1 misterija.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Micic ima privatne probleme ,pa zato ima slabiju koncetraciju.
                    A uostalom ovo sto igra u reprezentaciji nije isto sto igra u Efesu.U Efesu ima slobodu u igri ,i doveo je sa Larkinom ekipu do finala evrolige i osvajanja Turske lige.
                    Ovde najvecu slobodu ima Bogdan ,a treba igrati preko Jokica kao sto igra Denver.

                    U jednom od prethodnih komenatara kada sam imao konverzaciju sa forumasem @chiwi mislim ,rekao sam da ce u nedostatku cetvorki ,i ako povede 4 centra ,Jokic morati da glumi cetvorku sto je nonsens ,jer decko je najbolji centar u svetu.
                    Deluje mi da Djordjevic nece umeti da ga iskoristi na pravi nacin .Kao sto ne ume ni sa Bobijem (koji je jedan od ofanzivno potentnijih igraca u svetu)

                    Comment


                    • Originally posted by blanco View Post
                      Micic ima privatne probleme ,pa zato ima slabiju koncetraciju.
                      A uostalom ovo sto igra u reprezentaciji nije isto sto igra u Efesu.U Efesu ima slobodu u igri ,i doveo je sa Larkinom ekipu do finala evrolige i osvajanja Turske lige.
                      Ovde najvecu slobodu ima Bogdan ,a treba igrati preko Jokica kao sto igra Denver.

                      U jednom od prethodnih komenatara kada sam imao konverzaciju sa forumasem @chiwi mislim ,rekao sam da ce u nedostatku cetvorki ,i ako povede 4 centra ,Jokic morati da glumi cetvorku sto je nonsens ,jer decko je najbolji centar u svetu.
                      Deluje mi da Djordjevic nece umeti da ga iskoristi na pravi nacin .Kao sto ne ume ni sa Bobijem (koji je jedan od ofanzivno potentnijih igraca u svetu)
                      Micic je tip igraca kome je najteze da igra u svom selu ....treba mu vremena i nije neko ko ce voditi reprezentaciju nego neko ko ce imati svoju tacno definisanu ulogu u timu ...to je do selektora ..inace slozio bi se da Bobi moze da se koristi mnogo mnogo bolje ..ali treba to i znati iskoristiti...to odvaja prosecnog od vrhunskog trenera ...nadam se da cemo imati vrhunskog trenera uskoro

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Pa da, ta frizura mu šljaka samo u Efesu... i u Žalgirisu... a i u Tofašu... ali ne i u reprezentaciji. 1 misterija.
                        Pa ne može selektor da bude kriv ako neki igrač igra slabije u reprezentaciji nego u klubu a da istovremeno nije zaslužan kad neki igrač igra bolje u reprezentaciji nego u klubu.
                        Last edited by Karamazov; 24-08-19, 09:44.

                        Comment


                        • samo Saša Obradović!

                          Comment


                          • Drugarski pružena ruka i drugarska upozorenja nisu pomogla.

                            Fitilj mog strpljenja je dugačak i on je ovog puta dogoreo.

                            Više nema drugarskih upozorenja već slede banovi.

                            Ako se nastavi ovako pojedinci neće ni pisati u toku SP.

                            Poslednji put upozoravam, držite se teme, na fin način razmenjujte mišljenja i poštujte sagovornika.

                            Comment


                            • Kolima do Šangaja, pa avionom preko Moskve do Beograda

                              http://www.politika.rs/sr/clanak/436...ve-do-Beograda

                              Comment


                              • Pretpostavljam da je ovo alibi prica u fazonu-eto zato sam ja u 12 odabranih iako svojim kvalitetom u ovom trenutku ne zasluzujem.
                                Da se razumemo, meni je on jako simpa lik, uvek je u reprezentaciji davao ono najbolje od sebe, ali sada zaista izgleda kao rekreativac i on i Birca bas onako strce nekvalitetom u odnosu na ostatak ekipe.
                                Sale je ovde malo pripomogao i oduzio mu se za neke stvari, jer bi bio blam za Miroslava da se igra prvenstvo u zemlji gde on uzima milione, a on da ne bude deo reprezentacije svoje drzave, poljuljao bi mu kredibilitet i naterao Kineze da se malo zamisle sto ulupavaju tolike pare na njega,i to je na neki nacin u redu, ali malo je preterao u tome sa kapitenskom trakom, jer ako je iko zasluzuje kvalitetom i stazom u timu, u odsustvu Tea, to je Bjelica
                                Last edited by Gudura; 25-08-19, 09:16.

                                Comment

                                Working...
                                X