Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    korektan igrac ...bar se nije gudrao
    zna li se koliko ste zaradili na transferu?
    Last edited by darko pancev; 09-08-19, 20:40.

    Comment


    • Pristižu pojačanja za početak priprema

      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

      Comment


      • Navodno je Pecarski zatražio raskiid ugovora. Ima li istine u tome?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Navodno je Pecarski zatražio raskiid ugovora. Ima li istine u tome?
          ako ce igrati kao i do sada nije ni cudo sto hoce da pobegne ..ima talenta ali njemu je potrebno pre svega da igra 30 min po mecu ...u FMP uvek je dobrodosao
          ali mislim da ce ako bude odlazio otici u Megu 99%

          Comment


          • Decko je 2 years away from being 2 years away.

            Stolicu nije u stanju da odbrani i u ekipama koje jure neki rezultat on nema sta da pruzi. Najbolja destinacija mu je Mega gde moze da igra rastereceno.

            Mnogo vise nade polazem u malog Trifunovica i Tanaskovica nego u njega.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Decko je 2 years away from being 2 years away.

              Stolicu nije u stanju da odbrani i u ekipama koje jure neki rezultat on nema sta da pruzi. Najbolja destinacija mu je Mega gde moze da igra rastereceno.

              Mnogo vise nade polazem u malog Trifunovica i Tanaskovica nego u njega.
              U ovog prvog baš i nemoj, mark my zero words.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Prema nekim informacijama, stize nam reprezentativac Srbije.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Nema ko osim Birce...
                  Daj beka bre.

                  Comment


                  • Da budem iskren, pre bih gledao Bircu nego S. Jankovica.

                    Banujte me slobodno, ali tako je.

                    Neam pojma kog bismo mogli dovesti. Jedino reinkarnacija Tripkovica iz neke 2008. bi nam sad legla kao budali samar.
                    sigpic

                    Comment


                    • I ja sam za Bircavicijusa.

                      Comment


                      • Tako sam cuo, nije nista zvanicno, ali do sada su uglavnom bile ispravne informacije. Ja takodje nemam nista protiv Birce, nece da skodi sigurno.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • To ce biti 6. visoki. To verovatno znaci da se na Noleta ne racuna. Ali dobro je sto se razmislja u ok pravcu. Iako Trinkijeri veruje da od Stefana Jankovica moze napraviti nesto, vrlo lako se moze desiti da ne pokaze ama bas nikakav napredak. U tom slucaju je Birch bolji igrac.

                          A i treba nam koji Srbin vise jbg za domaci kup i KLS na kraju.

                          Sigurno nije skup i podrzavam ako smo i mi i on zainteresovani.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pominjao se i Raduljica, mozda je on u pitanju.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Pominjao se i Raduljica, mozda je on u pitanju.
                              Ne, ne, za Bircu ide prica. Videcemo. Definitivno smo ove godine mnogo ozbiljniji, da li ce biti dovoljno za nesto znacajno? Bice bas tesko, ali deluje mi kao da ce derbi biti finale ABA lige.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ne, ne, za Bircu ide prica. Videcemo. Definitivno smo ove godine mnogo ozbiljniji, da li ce biti dovoljno za nesto znacajno? Bice bas tesko, ali deluje mi kao da ce derbi biti finale ABA lige.
                                Mozda je glupo, ali ja bih mnogo mnogo veci fokus stavio bar u pocetku na EK. Da se odigra prva faza i da se vidi gde smo i kakvih sansi imamo. Prosle godine smo bili na milimetar od cetvrtfinala sa mnogo skromnijom ekipom nego ove godine. Odatle dva stepenika koja nisu nepremostiva i samim tim kvala za EL.

                                Glupo bi po meni bilo zaleteti se na Abu, s obzirom da tu nema nikakvih garancija da i ako osvojimo,da cemo ici u EL. Lako se to moze desiti da u kom god scenariju bude Cedevita Olimpija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X