Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by joshmor View Post
    pa nisu bas od svih,jedino ako su SVI federerovci[emoji3]

    a zasto je najsramija-zato sto je spora...?...msm
    To nema veze sa Federerom, Đokovićem, Nadalom itd. Vjerujem da ti to vrlo dobro znaš, a što se tiče navijačkog peckanja moraćeš za to naći drugog sagovornika.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Ja znam da je zbog nikakve ventilacije bila tako uzasna kondenzacija, da nije bilo igraca (pa i Federer) kome oprema nije bila skroz ulijepljena i mokra vec na pocetku meca. Takvi uslovi su sigurno uticali na podlogu i odskok, tako da mozda i nisu nista ozbiljnije radili sa podlogom proslog USO, vec je sinergija razlicitih faktora ucinila svoje.

      Comment


      • Originally posted by amnesiac View Post
        To nema veze sa Federerom, Đokovićem, Nadalom itd. Vjerujem da ti to vrlo dobro znaš, a što se tiče navijačkog peckanja moraćeš za to naći drugog sagovornika.
        To nije nikakvo peckanje. Pogledaj sopstveni post:

        Dakle, zvaničan podatak. Pretpostavljam da će US Open biti u najmanju ruku vraćen na 35,4 koliko je bio pretprošle godine (jedini podatak cpi za US Open). Prošle godine su Amerikanci napravili najsramniju podlogu otkad ja pratim US Open, a to je blizu 30 godina, za što su od svih popljuvani. Razlog zbog kog su toliko drastično usporili podlogu je bio toliko sebičan da ih nije bilo briga za gledaoce samo kako bi, po riječima Couriera, pomogli američkim igračima (nekako čudno piše reč ISNER). Osokoljeni Isnerovim trijumfom u Majamiju shvatili su da treba gospodinu pomoći da se namjesti na udarce ne razmišljajući može li on izdržati best of five mečeve, nego samo "da probamo".

        Dakle:

        -najsramnija podloga (Kako moze ici rijec najsramniji sa podlogom, bez obzira sto je razlog.)

        -za sto su od svih popljuvani (Sigurno nisu od svih. Niti moze biti od svih. Nekome podloga odgovara, taj neko nije pljuvao usporenje podloge.)

        -toliko su bili sebicni da in nije briga za gledaoce (To je apsurdna, nelogicna izjava. Podloge su usporene prije 15 godina da bio gledaoci imali zanimljiviji tenis. Maimi je jako posjecen turnir. Nikoga ne smeta sto je podloga spora. Osim toga, tvoja argumentacija je da su htjeli pomoci Isneru. To je vjerovatno tacno objasnjenje. Sto mislis da publici ne bi bilo drago da Isner pobijedi? Sto mislis da bi im usporavanje podloge smetalo da je plan uspio? Osim toga, podloga u Americi je brza jer je to tradicionalno odgovaralo americkim igracima.)

        Ti imas jedano cudno ocekivanje. Sa visine, ocigledno smatras sebe velikim poznavacem tenisa, pocnes da dajes neosnovane pa i apsurdne izjave. Licno misli da su one obojene pretjeranom ljubavlju za Federera i pretjeranom antipatijom za Novaka, ali to je nebitno. Ocekujes da drugi kometatori ne smiju kritikovati tvoje izjave. Zasto ne? Forum je mjesto gdje se izmjenjuje misljenje. Svako ima pravo da kritikuje bilo cije misljenje tako dogo dok to radi u granicama pristojnosti.

        Nisam nikada primijetio da si sam bio nepristojan ali to te ne moze stititi od kritike kad napises nesto apsurdno.
        Last edited by NI; 14-08-19, 14:24.

        Comment


        • Iako je razlika izmedju Zvereva A i Kecmanovica samo nesto vise od dve godine , mec u R2Cincinatia ce biti prvi medjusobni,nisu igrali ni u juniorskoj konk.Mogao bi Kecmanovic da iskoristi ovogodisnju losu formu I mnogobrojne probleme u igri i van nje koje Sasa ima.Ipak nekako me Miomir jos nije ubedio igrom , da na hardu moze konstantno dobro da igra sa arsenalom udaraca koje trenutno ima.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Ja znam da je zbog nikakve ventilacije bila tako uzasna kondenzacija, da nije bilo igraca (pa i Federer) kome oprema nije bila skroz ulijepljena i mokra vec na pocetku meca. Takvi uslovi su sigurno uticali na podlogu i odskok, tako da mozda i nisu nista ozbiljnije radili sa podlogom proslog USO, vec je sinergija razlicitih faktora ucinila svoje.
            Ne, ne. Direktor turnira je to priznao

            https://www.espn.com/tennis/story/_/...re-slowed-year

            Naravno da nije bio iskren ni djelimično poput Couriera. Objašnjenje mu je za malu đecu.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Sta ova Sarapova vise radi, idi devojko uzivaj kao Ana batali tenis vise.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • E sad' da vidimo Zvereva i Miomira...
                Nadam se da Saša neće baš danas da zaigra u Sinsiju
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • To sam bas juce rekao a sad Visko kao da nas je čuo 😊

                  @Weltschmerz
                  Baci pogled na Tipsin inst stori da vidis kako nam se drugari dobro zabavljaju... 😉

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Kasno igraju Kirijos i Kacanov, mamu mu.. A bas bih volio to da gledam.

                    Comment


                    • Hoću Čačke
                      Joker gledaj snimak sutra...ja ću svakako gledati iako sam sutra u haosu, ali spavanje je precenjeno
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Zahvaljujući Tsitsipasu slabije rangirani igrači se napuniše top 10 pobjeda. Bravo, majstore! Naodmarao si se na grčim ostrvima i sad vidimo plodove (ne)rada. I poslije je kriv Thiem što vrijedno skuplja bodove na prašini. On makar to radi, a ovaj će izgleda upropastiti sve što je stekao u prvom dijelu sezone.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Neda se Miomir

                          Comment


                          • Koliko loš tenis igraju obojica-
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by amnesiac View Post
                              Zahvaljujući Tsitsipasu slabije rangirani igrači se napuniše top 10 pobjeda. Bravo, majstore! Naodmarao si se na grčim ostrvima i sad vidimo plodove (ne)rada. I poslije je kriv Thiem što vrijedno skuplja bodove na prašini. On makar to radi, a ovaj će izgleda upropastiti sve što je stekao u prvom dijelu sezone.
                              Morat će neke ozbiljne korekcije na kretanju praviti u pauzi između sezona, nisam vidio nezgrapnije kretanje jednog igrača.

                              Čak mislim da su mu i oni problemi sa pertlama posljedica toga.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Koliko loš tenis igraju obojica-
                                Ali zato jako kvalitetno psuju

                                EDIT:
                                Viško celo veče izgovara šta ja pomislim

                                Koliko je onaj drugi servis bio sumnjiv, a Miomir nije proverio...
                                Saša se bukvalno provukao kroz set.
                                Last edited by Marija81; 14-08-19, 22:14.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X