Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam osecaj da ce Federer na ovom turniru da provede manje vremena igrajuci nego u finalu Wimbledona.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Nadam se da će izbaciti i za ovu godinu pace index, jer baš deluje brzo...
      Rodžer odličan kao da nije pauzirao.

      EDIT: Jeste Bojana...ako gledamo samo Uniklo [emoji3]
      Najk je upropastio igrače sa on kaki šortsevima...
      Ali ipak najlepša je Lakost
      Pa napisala sam uniqlo...

      Lagan set, ali zbog pocetne nervoze kod Londera, videcemo sta ce biti u 2.setu

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Londero nikako ne vraca Fedjin servis. Doduse, to je Fedja.. ali ipak mnogo kiksa na riternu.

        Comment


        • A komentator je zalostan koliko je los

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Londero decko sljakas,ajde navijace kapiram da komentarisu sa odusevljenjem ,ali ostali da komentarisu da ne vraca servis najboljem serveru na touru bas cudi.Gde je Stefan da pojasni kvalitet Londera
            Similis simili gaudet

            Comment


            • A evo i kišice
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Kisa...

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jbt ova debela je stigla i u Sinsinati da ode...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Londero decko sljakas,ajde navijace kapiram da komentarisu sa odusevljenjem ,ali ostali da komentarisu da ne vraca servis najboljem serveru na touru bas cudi.Gde je Stefan da pojasni kvalitet Londera
                    Nastavi da se iscudjavas...

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Dakle, zvaničan podatak. Pretpostavljam da će US Open biti u najmanju ruku vraćen na 35,4 koliko je bio pretprošle godine (jedini podatak cpi za US Open). Prošle godine su Amerikanci napravili najsramniju podlogu otkad ja pratim US Open, a to je blizu 30 godina, za što su od svih popljuvani. Razlog zbog kog su toliko drastično usporili podlogu je bio toliko sebičan da ih nije bilo briga za gledaoce samo kako bi, po riječima Couriera, pomogli američkim igračima (nekako čudno piše reč ISNER). Osokoljeni Isnerovim trijumfom u Majamiju shvatili su da treba gospodinu pomoći da se namjesti na udarce ne razmišljajući može li on izdržati best of five mečeve, nego samo "da probamo".
                      Last edited by amnesiac; 14-08-19, 01:56.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Prosle godine na USO su vlazni uslovi dosta uticali.

                        Comment


                        • Laku noc ljudi. Bolje nemojte da cekate Rodzera, verujem da ce ovo da pada jos 2-3h. zZ

                          Comment


                          • pozzz kad se nastavlja ?

                            Comment


                            • Originally posted by Nes View Post
                              pozzz kad se nastavlja ?
                              Kada stane kiša
                              EDIT: Upravo suše terene, bar tako piše na zvaničnom TW nalogu.
                              Last edited by Marija81; 14-08-19, 02:22.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by amnesiac View Post
                                Prošle godine su Amerikanci napravili najsramniju podlogu otkad ja pratim US Open, a to je blizu 30 godina, za što su od svih popljuvani.
                                pa nisu bas od svih,jedino ako su SVI federerovci

                                a zasto je najsramija-zato sto je spora...?...msm
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X