Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1:3 i u konačnom revanšu! Pala je Turbina i u ponovljenom meču, nije pomogla ni pomoć fudbalskog saveza Beograda.
    Beogradska Zono čuvej se.
    Last edited by DžonDon; 22-06-19, 18:14.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Čestitam.[emoji846]

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Čestitam.[emoji846]
        Hvala, hvala.
        Pravda je zadovoljena.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          1:3 i u konačnom revanšu! Pala je Turbina i u ponovljenom meču, nije pomogla ni pomoć fudbalskog saveza Beograda.
          Beogradska Zono čuvej se.
          Ne moze se silom protiv magije Svaka cast
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Ne moze se silom protiv magije Svaka cast
            Tako je. Ne pomaže kurv.. A dobro nećemo sad to. Hvala, hvala.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Dajte mu zlatnu loptu ako ga nije sramota

              Comment


              • Van Dajk postao prvi favorit za loptu.

                Mada bih je ja ipak dao Lojnelu, zna se ko je tata ove igre.

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  Dajte mu zlatnu loptu ako ga nije sramota
                  VVD dobija to beskorisno priznanje...

                  Comment


                  • Ove godine nije očigledan izbor, ima više dobrih, niko ne iskače daleko iznad.
                    Jesen će odlučiti, ako neko uđe u ludačku formu, to će da prelomi.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Van Dajk je pravedno ako je Modrić uzeo. Mesi ako uzme ne gledam fudbal više.

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Ove godine nije očigledan izbor, ima više dobrih, niko ne iskače daleko iznad.
                        Jesen će odlučiti, ako neko uđe u ludačku formu, to će da prelomi.
                        Kao npr, daj neka imena?

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Savićević: Terzić je zvao Ivanića, on je poslednji čovek koji je to trebalo da uradi Crnoj Gori

                          https://www.mozzartsport.com/fudbal/...oj-gori/332178

                          Comment


                          • Ne može se sedeti na dve stolice.
                            Prijateljski savet: Mirko Ivanić i Filip Stojković-imate svoju zemlju, ne igrajte za neke fantomske.
                            Terzić je ovo trebao da uradi kada se lomilo za koga će igrati, a ne ovo sada piškiću-kakiću.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                              Van Dajk je pravedno ako je Modrić uzeo. Mesi ako uzme ne gledam fudbal više.
                              Ne moze Messi da uzme posto je red na nekog drugog.

                              Mene samo impresionira razmisljanje pojedinih navijaca Liverpoola kojima je pre pocetka prosle sezone najvaznije takmicenje bilo EPL. Nisu se puno potresli nakon ranih ispadanja iz oba engleska kupa a u jednom trenutku im je bilo svejedno i da li ce proci grupu LS posto su visili. Zatim su navijali da Man. City prodje sto dalje kako bi Liverpool imao laksi posao i uzeo EPL, dakle trofej LS pojedincima nikada nije bio od tolikog znacaja.

                              Sada ti isti pojedinci tvrde da VVD treba da dobije zlatnu loptu zato sto je LS najbitniji trofej

                              Malo doslednosti ne bi bilo na odmet

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Ne moze Messi da uzme posto je red na nekog drugog.

                                Mene samo impresionira razmisljanje pojedinih navijaca Liverpoola kojima je pre pocetka prosle sezone najvaznije takmicenje bilo EPL. Nisu se puno potresli nakon ranih ispadanja iz oba engleska kupa a u jednom trenutku im je bilo svejedno i da li ce proci grupu LS posto su visili. Zatim su navijali da Man. City prodje sto dalje kako bi Liverpool imao laksi posao i uzeo EPL, dakle trofej LS pojedincima nikada nije bio od tolikog znacaja.

                                Sada ti isti pojedinci tvrde da VVD treba da dobije zlatnu loptu zato sto je LS najbitniji trofej

                                Malo doslednosti ne bi bilo na odmet
                                To su bile navijacke zelje, klubu je i dalje osvajanje PL primarna zelja pred pocetak sezone i najvazniji trofej.

                                Osvajanje LS je odlican parametar za dobijanje ovakve nagrade. Individualne na sirem nivou.

                                Uz VVDa, ozbiljan kandidat mi je i Alison ali vidim da ga nema ni u pricama o tome.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X