Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Vidim da se piše da je Siva gotovo pa završen. E, sad, da li je to patka ili istina, videćemo.
    Неки релевантан извор? Пошто по нету нема много материјала.
    Дај Боже да се обистини, појачање деценије!

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Sta je tebi tu neverovatno, grobarska TV uvek prenosi svoju ekipu kada su domacini.
      Lepše je u Mordoru[emoji41] Fina košarkaški edukovana publika , nikoga ne vređaju...

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        O2 prenosi veceras
        Jebeno neverovatno
        А Арена? Или да се припремимо за коментаре типа "Опет овај Берон."

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Lepše je u Mordoru[emoji41] Fina košarkaški edukovana publika , nikoga ne vređaju...

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          Mora li ovo?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by poacher View Post
            А Арена? Или да се припремимо за коментаре типа "Опет овај Берон."
            Pa na Areni ces da slusas " sjajan potez ALI Nikolica" kao kap trojka Vanje Marinkovica, itd.

            Biraj gde ces "lepse" da uzivas u objektivnom prenosenju.

            Comment


            • https://www.eurohoops.net/en/eurolea...source=Twitter

              Da malo prikocimo sa dovodjenjem igraca, izgleda da ce biti poplava ovih lovatora iz Kine nazad u Evropu

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Mora li ovo?
                Mora jer odise sarkazmom i toliko je daleko od istine a veceras i dokaz. Ako ne bude banuj me

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Vidim da se piše da je Siva gotovo pa završen. E, sad, da li je to patka ili istina, videćemo.
                  Vec sam pisao, vise mi lici na skretanje paznje sa nekog drugog igraca pustanjem prica da je Siva dogovoren.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Vec sam pisao, vise mi lici na skretanje paznje sa nekog drugog igraca pustanjem prica da je Siva dogovoren.
                    Moguće. Preko Sivinih leđa da provuku Fićka kao drugog pleja za EL.

                    Comment


                    • Sivu trazi Panatenaikos a ima i ponudu Albe da produzi Ugovor kao i Sikma koji je na to pristao.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Pa na Areni ces da slusas " sjajan potez ALI Nikolica" kao kap trojka Vanje Marinkovica, itd.

                        Biraj gde ces "lepse" da uzivas u objektivnom prenosenju.
                        Милина ми је слушати Едина, макар ме вређао читав меч

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Moguće. Preko Sivinih leđa da provuku Fićka kao drugog pleja za EL.

                          FC3 ce biti prvi play a ne drugi, pomirite se sa tim ili navijajte za Bayern sledece sezone kao i LOSMISK

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Vec sam pisao, vise mi lici na skretanje paznje sa nekog drugog igraca pustanjem prica da je Siva dogovoren.
                            Po meni 95% on ide u PAO, vidim da mu Insta profil zatrpavaju navijaci PAO sa pricom da dodje tamo. Bio je u NCAA na Luivilu kojeg trenira Pitino i mislim ako ode iz Albe, otici ce tamo...Ta glava, sad da je uzmes ne moze biti ispod 600k po sezoni, nema trika...a moje misljenje je da igra iznad svakog ocekivanja...Evo Alba je produzila Sikmu na 4 godine, MVP EC..nije to ni malo naivno..na cetiri godine stranac MVP EC...zanimljivo...

                            Znaci ako ode negde, Siva ce verovatno u PAO...sem ako Coki ne dodje sa dzakom para sta bas sumnjam...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              FC3 ce biti prvi play a ne drugi, pomirite se sa tim ili navijajte za Bayern sledece sezone kao i LOSMISK
                              Nabicemo Vas u sred Arene Sta fali, bar je sve cisto i sportski...FC sa onim bacanjima i faulove sto dobija..da sam ja nek plej na pet minuta samo, mislim da bi Filip casno zasluzio jedan tj prvi faul kad bih igra odbranu...Meni je jezivo kako se i sta se sve dozvoljava njemu...To je nivo dozvole koje imaju neke NBA zvezde ..bukvalno..takav bol u qrcu jos nisam video...Ako bude u 12 necu opet uzeti sezonsku..poslacu te pare u humanitarne svrhe...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nabicemo Vas u sred Arene Sta fali, bar je sve cisto i sportski...FC sa onim bacanjima i faulove sto dobija..da sam ja nek plej na pet minuta samo, mislim da bi Filip casno zasluzio jedan tj prvi faul kad bih igra odbranu...Meni je jezivo kako se i sta se sve dozvoljava njemu...To je nivo dozvole koje imaju neke NBA zvezde ..bukvalno..takav bol u qrcu jos nisam video...Ako bude u 12 necu opet uzeti sezonsku..poslacu te pare u humanitarne svrhe...

                                Ja razumem komplexe i sve ali da li je moguce da bas sve sudije padaju na te fore, ja negde procitao d da je pre neko vece imao index 28, nije lose za prosecnog rekreativca, samo je Davidovac dao vise koseva.

                                Nisam pametan, daj umesto ove EC playeve pojurimo jos neke basketase sa ADE kao sto je FC3, bolje da uzmu neki dinar kod nas nego da gule patike na betonu za gajbu zajecarca.


                                Sezonsku nemoj uzimati molim te, da nas ne tera maler sledece sezone. Spremio je veliki vodja dovolno para jedna sezonska koja nije od srca moze da nam pokvari celu sezonu.

                                Comment

                                Working...
                                X