Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam kome smeta Filip Čović i zašto su ljudi nezahvalni. Mrzeti nekoga tako ni zbog čega mi je nejasno. Ja sam i pre nego što je došao pozivao se da dodje, a i sad bih voleo da ostane. Iskusan je, motivisan i najvažnije igra srcem.

    To je nešto što neki koledž Amer potencijal ne može da dostavi 100% i uvek je rizik.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ja ne znam kome smeta Filip Čović i zašto su ljudi nezahvalni. Mrzeti nekoga tako ni zbog čega mi je nejasno. Ja sam i pre nego što je došao pozivao se da dodje, a i sad bih voleo da ostane. Iskusan je, motivisan i najvažnije igra srcem.

      To je nešto što neki koledž Amer potencijal ne može da dostavi 100% i uvek je rizik.
      3.2.1 sad ces dobijes strucne observacije koliko je on los, to smo svi imali prilike da vidimo tokom cele sezone ( ono u PO nije bitno ko to jos pamti) pamti se samo qrzobolja protiv powerhouse Mege i OKK Borca, i OKK Beograda. Doduse samo je 5 ti alltime assisten ABA LIGE , ali lako je igrati u ligi gde mu otac namesta utakmice da on pravi te asistenicije.

      Comment


      • Fica je sve iznenadio igrom u plej ofu Aba lige, inace bi ga i dalje naveliko pljuvali. Pitanje je da li moze da iznenadi takvom igrom protiv evroligaskih ekipa? Mislim da je to ipak SF.

        Comment


        • Ma kava bre mržnja Uroše, ni malčice ga ne mrzim. Fino je odigrao u plej-ofu a i bilo je vala vreme da uradi nešto korisno. Pre toga je bilo kuku lele, drugi su morali da igraju za njega jer je brljao. U plej-ofu je to vratio i poravnao račune. Sad je vreme da napravi dobar transfer i ode. Hvala lepo za sve i ćao, sve najbolje u nastavku karijere.

          Comment


          • Rocesti, Regland i MW su u principu istog ranga manje vise..
            Samo da ne ostane bez reakcije...svaka čast Reglandu i Ročestiju ali igre dr MWill , su nešto najbolje što su navijači kkcz imali prilike da gledaju
            Last edited by Samo Zvezda; 05-06-19, 17:45.

            Comment


            • Fića je zaslužio da bude treći plej u narednoj sezoni, nek cepa ABA poneku i KLS kao drugi plej. Prva dva se podrazumeva da budu zveri od igrača.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Samo da ne ostane bez reakcije...svaka čast Reglandu i Ročestiju ali igre dr MWill , su nešto najbolje što su navijači kkcz imali prilike da gledaju
                ukusi su razliciti

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  ukusi su razliciti
                  Nema rasprave kad je dr Marcus u pitanju

                  Comment


                  • Regland I Rocesti nisu plejmejkeri a dr Markus je esencija plejmejkinga
                    Tako da se ne mogu ni porediti
                    Markus pravi saigrače boljim

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      3.2.1 sad ces dobijes strucne observacije koliko je on los, to smo svi imali prilike da vidimo tokom cele sezone ( ono u PO nije bitno ko to jos pamti) pamti se samo qrzobolja protiv powerhouse Mege i OKK Borca, i OKK Beograda. Doduse samo je 5 ti alltime assisten ABA LIGE , ali lako je igrati u ligi gde mu otac namesta utakmice da on pravi te asistenicije.
                      Da bi video koliko je Filip Covic los igrac ne moras da budes veliki strucnjak, sasvim je dovoljno da nisi potpuni kosarkaski analfabeta, bot, trol, ili drveni advokat porodice Covic.

                      A otac mu ne namesta utakmice da bi on pravio asistencije, sasvim je dovoljno to sto mu je obezbedio da u njegovom klubu provede celu profesionalnu karijeru (10+ godina), koju u suprotnom ne bi ni imao. Mada jeste zanimljivo i to sta se sve mladjanom Filipu upisuje kao asistencija na domacem terenu, samo sto jos ne pocnu da mu ih dele i za dodavanja nakon kojih saigraci promase kos...

                      Comment


                      • Po onome sto vi pisite reklo bi se da Nebojsi Covicu placaju stranci da zaigraju za njegov klub,na vratima ih ceka Coki i oduzima sve iz dzepova.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ja ne znam kome smeta Filip Čović i zašto su ljudi nezahvalni. Mrzeti nekoga tako ni zbog čega mi je nejasno. Ja sam i pre nego što je došao pozivao se da dodje, a i sad bih voleo da ostane. Iskusan je, motivisan i najvažnije igra srcem.

                          To je nešto što neki koledž Amer potencijal ne može da dostavi 100% i uvek je rizik.
                          Ne verujem da bilo ko MRZI Filipa.
                          Cele karijere on igra kod oca u klubu naustrb mnogih talenata. Jasno je to da mu tata nije predsednik kluba da bi radio kao vozac kamiona il nesto slicno. Kosarkas sigurno ne bi bio. Sansu i minutazu koju je dobio Filip Covic u Zvezdi ne bi dobio ni u kosarkaskoj ligi Maroka.
                          I gle cuda i tako dobar igrac ostaje u Zvezdi a otimaju se bogatasi za njega?????
                          To je prica koja ce biti pustena kako bi opravdali igranje tatinog mezimca u EL. Trazice se zahvalnost navijaca jer toboze on je mogao da ode za mnogo vece pare ali ljubav prema klubu je preovladala.
                          Ko god poveruje u to nek se duboko zamisli.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • АЕК поново декласиран у Патри, Промитеа изборила мајсторицу.
                            Последња 4 гостовања у Патри АЕК је губио а постизао је 66, 69, 65 и вечерас свега 54 поена.
                            Иако ће Промитеа сигурно желети да најуспешнију сезону крунише играњем у финалу, ипак у Грчкој домаћи терен игра велику улогу тако да је за очекивати да се Панатинаикосу у финалу ипак придруже Атињани.

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Da bi video koliko je Filip Covic los igrac ne moras da budes veliki strucnjak, sasvim je dovoljno da nisi potpuni kosarkaski analfabeta, bot, trol, ili drveni advokat porodice Covic.

                              A otac mu ne namesta utakmice da bi on pravio asistencije, sasvim je dovoljno to sto mu je obezbedio da u njegovom klubu provede celu profesionalnu karijeru (10+ godina), koju u suprotnom ne bi ni imao. Mada jeste zanimljivo i to sta se sve mladjanom Filipu upisuje kao asistencija na domacem terenu, samo sto jos ne pocnu da mu ih dele i za dodavanja nakon kojih saigraci promase kos...

                              Bravo za upis. Sve argument do argumenta.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Ne verujem da bilo ko MRZI Filipa.
                                Cele karijere on igra kod oca u klubu naustrb mnogih talenata. Jasno je to da mu tata nije predsednik kluba da bi radio kao vozac kamiona il nesto slicno. Kosarkas sigurno ne bi bio. Sansu i minutazu koju je dobio Filip Covic u Zvezdi ne bi dobio ni u kosarkaskoj ligi Maroka.
                                I gle cuda i tako dobar igrac ostaje u Zvezdi a otimaju se bogatasi za njega?????
                                To je prica koja ce biti pustena kako bi opravdali igranje tatinog mezimca u EL. Trazice se zahvalnost navijaca jer toboze on je mogao da ode za mnogo vece pare ali ljubav prema klubu je preovladala.
                                Ko god poveruje u to nek se duboko zamisli.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Ne moze da bude vozac kamiona, kada nogama ne moze da dohvati papucicu kvacila.

                                Moj stav o FC3 se zna, ali vi od njega napraviste da on loptu ne zna da vodi. Pa da je tolika neznalica da mu je NC i Predsednik UN ne bi sastavio pola sezone i tom jebenom Fmpu,

                                Comment

                                Working...
                                X