Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Realno, uzmi 5 redova tribine ispred i iza i opet manje nego ja. Svakako si u pravu ovaj put. Svi trenutno navedeni sem ovih zvucnih imena su smesni. Covara je pun para i ako je napravio ovakvu ekipu za EC...po meni on bira kao i uvek iz EL timova i preiskusne igrace....imali smo 7 stranaca 4 sa prevelikim EL iskustvom...i onda dolaze likovi i stavljaju nekog lika iz G lige sto je igrao u Jokohami..smesno...

    Cujem Sareni da si na novom forumu...a tamo nisam ja. Bice cudno kako ces funkcionisati ili si se upisao prevencije radi..
    Ima pravo da pise gde hoce - kao i ti.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Sa kosarkasima sa koledza mozes nesto i da uradis na duze staze - sa ovim retirement home tesko.
      Ne odnosi se moje pisanje samo na košarkaše pred penzijom.

      Comment


      • Ja (lični stav, normalno) mislim da svako može da bira gde će da piše, ako ima viška slobodnog vremena može i na više foruma - raspravljati oko toga je bezveze niti treba oko toga praviti famu.
        Kada sam danas pisao post o prelasku - povratku na (B) "V" 92 forum više sam mislio na ljude koji su pisali a i sada su na forumu a zbog njih je bio egzodus...a poznata je "vuk dlaku menja..."
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Ne odnosi se moje pisanje samo na košarkaše pred penzijom.
          Koledž bojsi koji dolaze direktno iz Amerike su mačka u džaku, a opet ako si odabrao takav pravac, se moraju potpisati na 1+1 (opcija + 1 klub bira) je jedino ispravan jer jako mali broj već prve godine pokaže šta može, takođe i ličnost igrača se pokaže u punom svetlu te prve godine, neko jeste za pečalbarski život, neko samo gleda kako da se vrati preko okeana.
          Stariji koledž bojsi su već formirali sliku o sebi i tu samo pravi stručnjaci mogu videti da li vredi uzimati ili ne i šta kod takvih igrača brusiti i forsirati.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Realno, uzmi 5 redova tribine ispred i iza i opet manje nego ja. Svakako si u pravu ovaj put. Svi trenutno navedeni sem ovih zvucnih imena su smesni. Covara je pun para i ako je napravio ovakvu ekipu za EC...po meni on bira kao i uvek iz EL timova i preiskusne igrace....imali smo 7 stranaca 4 sa prevelikim EL iskustvom...i onda dolaze likovi i stavljaju nekog lika iz G lige sto je igrao u Jokohami..smesno...

            Cujem Sareni da si na novom forumu...a tamo nisam ja. Bice cudno kako ces funkcionisati ili si se upisao prevencije radi..
            Ovo je valjda slobodna zemlja bez obzira na medijska ogranicenja, ne vidim sta je losa u tome da pisem gde mi je volja, ne vidim da tamo pise da je tebi zabranjeno da se prikljucis, ili se plasis konkurencije posto ovde si ipak vladar.

            Ako KKCZ moze da igra na vise fronotova, ne vidim u cemu je problem da podelim i saznam neke informacije na drugim mestima, ili smatras da si samo ti APOSTOL ISTINE i da svi ostali su rasturaci magle.

            Uzivaj bre tamo na tom "trulom" zapadu, ne razumem potrebu da ulazis ovde sada kada si na odmoru.

            Do 1 jula se nista nece desiti znacajno, predsednik ce redovno da kuka kako nema para, a jos nije ni naceo prvu godinu ugovora od MTS a jos dve su na putu.


            Ne diraj decka neka kaci te igrace, obecao sam mu pice i klopu kada neko od njegovih skautiranih igraca ubode ugovor u nekom timu od imena koje prepoznam na prvu loptu.


            A sto se tice tog foruma, pa ja sam i dosao ovde kada je nastala bezanija sa B92, kao da je meni bio problem da se tamo prijavim drugim imenom, LOSMISK na primer.
            Last edited by Šarac; 30-04-19, 18:19.

            Comment


            • Obozavam te Sareni. Sa koliko energije ti pises to ne moze svako. Ma opusteno ti i Kronos pisite gde hocete. Nemsm nista protiv. Licno volim ovaj forum, volim opustenost bez pritiska. Sto se tice konkurencije, ja je nemam ma gde se nasao...Ja u Avgustu uradim skauting za svakog igraca u Evropi i tim... tako zadnjih 7-8g..ovo pre tako kao vi...tako da ljudi mogu samo da izgube ako me ne citaju

              Elem, cestitam ti na pogotku ove godine, verovao si u covice od pocetka do kraja..
              Last edited by LosmiSK; 30-04-19, 18:29.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Obozavam te Sareni. Sa koliko energije ti pises to ne moze svako. Ma opusteno ti i Kronos pisite gde hocete. Nemsm nista protiv. Licno volim ovaj forum, volim opustenost bez pritiska. Sto se tice konkurencije, ja je nemam ma gde se nasao...Ja u Avgustu uradim skauting za svakog igraca u Evropi i tim... tako zadnjih 7-8g..ovo pre tako kao vi...tako da ljudi mogu samo da izgube ako me ne citaju

                Elem, cestitam ti na pogotku ove godine, verovao si u covice od pocetka do kraja..

                Vise sam verovao prosle nego ove, ali ajde pobednici pisu istoriju, ili " KAD JE TESKO COVIC x 2"

                Comment


                • Manje chatovanja braco, vise skautiranja [emoji16]

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • @ MannyCalavera
                    渡邊雄太 ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      @ MannyCalavera
                      渡邊雄太 ...
                      Šta sa njim? On je u Memfisu, jbg NBA...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ma to je onaj "šatro ugovor"
                        potuca se po razvojnoj, a može da bude opasan EL igrač ...
                        da se pritisne Rašković, pa da se to završava na vreme.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Kuzma moze ali za razuman novac a to je ne vise od 30k mesecno. Nije glup, zna da ce iz Zvezde opet moci zabosti dobar ugovor a igrace El. Sto se tice nas, taj tip centra je uvek dobrodosao. Pegla odbranu za sve pare, u napadu je limitiran ali sa solidnim plejem to se moze dobro upariti. Ok, faktor povrede je uvek tu ali domaci igrac i to na centru nema bolje opcije.

                          Comment


                          • Pa neće niko uzeti igrača koji nije fit!
                            Ako je zdrav on je moj prvi izbor! U nasem cenovnom rangu naravno!

                            Comment


                            • DeDa da zaebe neko duže letovanje već da poradi na tim nogicama najozbiljnije...tu je najtanji.
                              Da nam ne pada kao splafona nakon prodora, u prenosu da ga ne usmeravaju tako lako u slabiju stranu a prvenstveno da poveća broj skokova i poena iz drugog plana jer tajming za skok mu je već vrhunski. Kao mukica Tomašević kojem su lopte ''kao'' padale na glavu tokom cele karijere.
                              Sada je već jasno da će uvek njegova najveća vrednost biti u toj univerzalnosti...samo da napakuje malo krtine i tonusa.
                              Last edited by Wingwalker; 30-04-19, 23:44.

                              Comment


                              • https://www.youtube.com/watch?v=DZxIoq17ddg
                                Reggie Lynch . Trenutno igra za Kalev gde prosecno belezi 17 poena .

                                Comment

                                Working...
                                X