Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno je zadovoljstvo gledati meč svog tima koji ne zagađuje Mali Smrad. Kad njega nema, sve ostalo legne na svoje mesto.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Колико Давидовац добро одигра на јединици кад нема притиска и када зна да је једини резервни плејмекер и да ту може најбоље да одигра.

      Ако Раданов и Давидовац овакви буду у наставку сезоне то би било највеће појачање.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Originally posted by Marco View Post
        Колико Давидовац добро одигра на јединици кад нема притиска и када зна да је једини резервни плејмекер и да ту може најбоље да одигра.

        Ако Раданов и Давидовац овакви буду у наставку сезоне то би било највеће појачање.
        Radanov i Davidovac su trebali da dobiju sansu od pocetka sezone - al` tatkov mali je tu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Moram priznati da bojazan vezano za nasu igru i dalje ostaje. Sa ovakvom odbranom nemamo sta da trazimo u borbi za trofej ABA lige.
          Kriminalni smo u odbrani, vracanju u istu, citanju napada, odbrani pika. Ocajni

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Rapsodija Nenadica i Davidovca veceras ... Prosto neverovatno koliko rezerve Zvezda ima u njima dvojici, Risticu, Simanicu pa cak i u Ojo.... Nazalost mladji Covic sahranio FMP a izgleda da ce i Zvezdu

            Comment


            • Eto, da smo dobili u Limozu, prosli bi grupu. Sto je ionako nebitno, nista mi ne znaci kad znam na sta lici nasa EC sezona.

              Znam i da ce ovo biti kratkog daha jer se vracaju igraci na poziciji potomka i zasluznog gradjanina, ali stvarno ne znam zasto je Tomic pristao na sve ovo, kad se vidi da i Nenadic i Davidovac mogu fino da doprinesu kada im se da sansa. Jednostavno je zlocin poslati ih na tribina i klupu u narednim mecevima, kao sto je nebuloza imati vise od 12 kosarkasa u rosteru, a ne igrati u EL tempu. A mi imamo najmanje 3 igraca koji stalno moraju da se suse kao da imaju po 18 godina, jer pojedinci moraju da igraju.

              Sta je sa Zirbesom?

              Originally posted by dekkard View Post
              Kakve ima veze gde se igra? Završen posao, ne bi ih dobili ni GSW.
              Ajde ne blamiraj se vise. Ti promasen zicer i promasenu trojku nazivas "ne bi ih dobili ni GSW"?! Razumem da ti je mnogo krivo sto ti se 1000. po redu prognoza nije ostvarila i sto je Alimpije uspeo da nas dovede do nivoa da nas dobijaju Gordic i Ivanovic uz skroman doprinos jos par igraca, ali dajmo malo pisati o cinjenicama.
              Last edited by blond; 06-02-19, 01:22.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Činjenica je da je KKCZ stravično pokradena u finalnoj seriji.
                Ja pratim košarku više od 30god ja onakvu oružanu pljačku ne pamtim
                Nikakve veze nemaju Alimpijevic, Feldin i Lesor. Ko tvrdi drugačije samo je zlonameran

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Činjenica je da je KKCZ stravično pokradena u finalnoj seriji.
                  Ja pratim košarku više od 30god ja onakvu oružanu pljačku ne pamtim
                  Nikakve veze nemaju Alimpijevic, Feldin i Lesor. Ko tvrdi drugačije samo je zlonameran
                  Tacno tako. Da je pogodio zicer... Da je sudjenje bilo kako treba, ne bi jedan zicer odlucivao. Vec sam pisao, ali ajde da ponovim - zelim da moj tim pobedi, ili izgubi za tacno onoliko za koliko je bolji / gori, a ne da mora da bude bolji za 15 poena da bi pobedio sa 5.

                  A sto se cinjenica tice, cinjenica jeste promasen zicer, ali i bezocna kradja.

                  Comment


                  • Nije to bila pljacka prema KKCZ vec prema nebojsi covicu koji je svima dokurcio....Prvo je krenuo sa pricom o pistoljima u Pioniru...mada nije Bokan bio prvi put u Pioniru..nekada je bio dobar..drugo oni su osteceni u drugom mecu,a mi u trecom i to znacajno vise...ali nije to zarad kriminala druge strane vec sto je ovaj dokurcio svima sa svojom arogancijom i bezcascem da ima dva kluba, da bude predsednik lige, da delegira sudije da on prica kako sta treba itd...i jednostavno ljudima je bilo preko qrca i sjebali ga svi kolektivno...Pa na njega su kivni sopstveni navijaci pored svih titula a ne ovi sto ih keca non stop...

                    I onda je okrenuo pricu na svoju vodenicu, kradja..Buducnost nas pokrala itd..ljudi nas pobedise 5-1 u sezoni...i tu jednu so nategli jedva...grupa gradjana na celu sa Ivanovicem, Gordicem, Landrijem itd... dok mu stranci izlazi po Bg-u kapiten lupao cuske treneru itd...I na sve to doveo svog rodju da bude trener...takav bezobrazluk je zasluzio to sto je dobio kao i ove godine kad jos vise ide na zivce jednom delu navijaca CZ sa pazi sad svojim sinom...Pa mi mao srece sto on ima samo jednu cerku, sina , zamislite da ih ima 5-6...na sta bi to licilo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nije to bila pljacka prema KKCZ vec prema nebojsi covicu koji je svima dokurcio....Prvo je krenuo sa pricom o pistoljima u Pioniru...mada nije Bokan bio prvi put u Pioniru..nekada je bio dobar..drugo oni su osteceni u drugom mecu,a mi u trecom i to znacajno vise...ali nije to zarad kriminala druge strane vec sto je ovaj dokurcio svima sa svojom arogancijom i bezcascem da ima dva kluba, da bude predsednik lige, da delegira sudije da on prica kako sta treba itd...i jednostavno ljudima je bilo preko qrca i sjebali ga svi kolektivno...Pa na njega su kivni sopstveni navijaci pored svih titula a ne ovi sto ih keca non stop...

                      I onda je okrenuo pricu na svoju vodenicu, kradja..Buducnost nas pokrala itd..ljudi nas pobedise 5-1 u sezoni...i tu jednu so nategli jedva...grupa gradjana na celu sa Ivanovicem, Gordicem, Landrijem itd... dok mu stranci izlazi po Bg-u kapiten lupao cuske treneru itd...I na sve to doveo svog rodju da bude trener...takav bezobrazluk je zasluzio to sto je dobio kao i ove godine kad jos vise ide na zivce jednom delu navijaca CZ sa pazi sad svojim sinom...Pa mi mao srece sto on ima samo jednu cerku, sina , zamislite da ih ima 5-6...na sta bi to licilo..
                      sve stoji... sem da 5-1 u sezoni ne znači da moraju da nas dobiju zbog toga i u presudnom duelu...tu je pljačka bila prvo presudna a istovremeno transparentno brutalna, kao upad u banku sa šenlučenjem po lusterima i ritanjem podgojenog čuvara na ulazu.

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        sve stoji... sem da 5-1 u sezoni ne znači da moraju da nas dobiju zbog toga i u presudnom duelu...tu je pljačka bila prvo presudna a istovremeno transparentno brutalna, kao upad u banku sa šenlučenjem po lusterima i ritanjem podgojenog čuvara na ulazu.
                        Slazem se da, ali na Balkanu vise znaci sta radis van terena nego na samom terenu...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          sve stoji... sem da 5-1 u sezoni ne znači da moraju da nas dobiju zbog toga i u presudnom duelu...tu je pljačka bila prvo presudna a istovremeno transparentno brutalna, kao upad u banku sa šenlučenjem po lusterima i ritanjem podgojenog čuvara na ulazu.
                          Eh, a valjale su sudije u cuvenoj "5na3" utakmici kada ni po koju cenu nije smeo da se svira prekrsaj Bogdanu, jer bi mu to bila 5. licna i samim tim bi se utakmica morala prekinuti i odigrati ponovo. Ko ono bese profitirao iz te "pljacke"?
                          Oh, wait!
                          Karma is a bitch.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Eh, a valjale su sudije u cuvenoj "5na3" utakmici kada ni po koju cenu nije smeo da se svira prekrsaj Bogdanu, jer bi mu to bila 5. licna i samim tim bi se utakmica morala prekinuti i odigrati ponovo. Ko ono bese profitirao iz te "pljacke"?
                            Oh, wait!
                            Karma is a bitch.
                            Cuj da se mec odigra ponovo, ajde Kronose ne blamiraj se...rezultat bi bio 20-0 za Zvezdu..da je tako svi bi pravili faulove da se ponovi mec ..sta pisu ''poznavaoci'' ove magicne igre...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Cuj da se mec odigra ponovo, ajde Kronose ne blamiraj se...rezultat bi bio 20-0 za Zvezdu..da je tako svi bi pravili faulove da se ponovi mec ..sta pisu ''poznavaoci'' ove magicne igre...
                              Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
                                Ne blamiraj se...To kao u fubalu dobiju 4-5 crvenih i igra se opet...Mislim sta ti pises nema smisla..hahah..

                                Gubis 20 razlike na HT, finale...7 mec..pravis samo greske licne i ponavlja se mec hahahahahahaha
                                Last edited by LosmiSK; 06-02-19, 14:57.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X