Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pink ostavljam tebi,fudbal gledam zbog timova kao sto su Liverpul,Siti,Barselona,Bajern,Dortmund,nekada davno takvi su bili i Real,Juventus sa Zidanom,Del Pjerom,Milan sa Kakom,Sevcenkom,Fergusonov Junajted,Roma sa Totijem,timovi koji znaju fudbal da igraju a sudijske kradje cu rado preskociti samo neka mi najave u kojoj fazi ce da poguraju Real i Juventus.Samo slep covek nije video kako sudije kradu za Real u danasnje vreme.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      U godinama iza svega sam se nacitao na forumu, ali kada neko napise da je Real prosjecan tim od koga su sudije napravile sampione. To je vec neki novi nivo.
      To kad procitam onda se tek skenjam i zapitam sta su tek Pogba, Lukaku, Alexis, Matic i druzina ako su Ramos, Varan, Marselo, Karvahal, Modric, Kros, Kazemiro, Ronaldo prosjecan tim[emoji848]

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Bice dobar mec Barsa Lion. Svi znaju kolika je kukavica Valverde pa tako nije Lion bez sanse. Ekipa koja je ful potencijala.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Ako Mesi ostane u ovakvoj formi onda nazalost Lion nece imati mnogo sansi, nemaju dovoljno kvaliteta u odbrani da ga zatvore. Svakako imaju odlican napadacki potencijal pa bi trebalo biti golova na obe strane.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Prosle godine Kristijano je bio u Realu,ove je u Juventusu,i dalje je marketinski najisplativiji igrac tako da ocekujem da ce ga fifa,uefa,sudije gurati do finala.Uostalom kako je Real stigao do 3 uzastopne titule,sigurno nije na kvalitet Kristijana,on nije mogao da napravi razliku ni protiv Jang Bojsa sad kad igra za Juventus ali sudije su cudo,od prosecnog tima prave sampione.
            FIFA, UEFA I sudije guraju Ronalda? Ovo je verovatno najgluplji post koji sam pročitao ovde, a na ovom forumu sam čitao Uroša kako pise o ravnoj zemlji, Gokaru i ekipu kako teraju Muslina iz repke, Piksija kako piše da je Salah prosek igrač a Alison na nivou Kariusa, Limuna kako piše o bilo čemu i sebe kako pišem da će biti nešto od Lindelofa.
            Last edited by bici; 17-12-18, 14:08.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • .... i "junajtedovce" kako slepo brane Murinja.

              Veci greh od Lindelofa.
              Last edited by mark !t zer0; 17-12-18, 14:14.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Zavisi kako gledas fudbal,ako je za tebe Kristijano igracina niko te ne moze ubediti da ga sudije guraju cak iako ocigledno vidis kako kradu Bajern,Juventus i jos gomilu timova protiv Reala.Za mene je Kristijano vrhunski golgeter,najbolji golgeter svih vremena ali daleko od najboljeg igraca danasnjice,a kamoli najbolji igrac svih vremena.Za mene su vrhunski igraci Mesi,Salah,Azar,Aguero,Suarez,De Brujne,Silve iz Sitija,Kutinjo dok je u Liverpulu igrao,Isko,Modric,Mbape,Grizman,ljudi koji znaju fudbal da igraju,madjionicari s loptom od kojih Mesi verovatno najveci svih vremena ili bar medju tri najbolja svih vremena a ovi sto iz peterca i penala daju golove,sto imaju njuh za gol,padaju na slabiji vetar,to su vrhunski golgeteri ne i igraci.

                Comment


                • A Ronaldo ne zna s loptom igrati?
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    .... i "junajtedovce" kako slepo brane Murinja.

                    Veci greh od Lindelofa.
                    A Markane priznaj da su sudije gurale Real zestoko,sto je presudno uticalo na 3 uzastopne titule.Ono sto su sudije radile protiv Bajerna je dovoljno sasvim da covjeku bude muka.
                    Uzas.Kataklizma fudbala.
                    Nego ove godine stvari idu u pravom smjeru,uveden je VAR ako nista drugo.(cini mi se od osmine?)
                    Last edited by E1_PG; 17-12-18, 14:22.

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      A Ronaldo ne zna s loptom igrati?
                      On se aktivira samo kad treba gol da se da, nista drugo Nije ni cudo sto je najbolji asistent u LS svih vremena.

                      Comment


                      • Priznajte da je tako,ja priznajem da su sudije pogurale Barsu protiv Celsija 2009 te.Olaksajte svoju dusu.

                        Comment


                        • Pogledaj samo koliko ljudi koje sam nabrojao ucestvuju u akcijama kod golova,dupli pas,dribling,asistencija a Kristijano pukne loptu 20 puta po utakmici pa normalno da ce nesto i da pogodi,uz to je i najsebicniji igrac koga sam u zivotu video.Govorim naravno o Kristijanu iz Reala,u Mancesteru je stvarno bio medju najboljim igracima sveta,kod Fergusona se znao neki red,nije mogao da radi sta hoce.

                          Comment


                          • Da je Zidan ostao i dalje bi Real bio dobar.Iako ga ne volim veliki je to trener.Mnogo je veci problem njegov odlazak nego Kristijanov iako je i to imalo uticaj naravno.

                            Comment


                            • Ovi igraci Reala znaju da igraju najbitnjije utakmice, znaju kako se dobija, samo im treba napadac golgeter da zameni CRa, jer Benzema nije napadac koji donosi golova.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Ovi igraci Reala znaju da igraju najbitnjije utakmice, znaju kako se dobija, samo im treba napadac golgeter da zameni CRa, jer Benzema nije napadac koji donosi golova.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Cakir zna kako se dobija.Kako je lud onaj covjek zna da preokrene utakmicu kao niko.Bas je masina.

                                Comment

                                Working...
                                X