Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene je odusevio kako je fantasticno odigrao TB, posle onih Andersenovih servisa.

    Odlcan Nole, videlo se da je fokusiran, nije se nervirao, 2-gi set rutinski.

    Idemo dalje, korak po korak, samo nek sutra bude ovako fokusiran
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Uuu dobar meč. Drago mi je da ću moći da pogledam. Zverev je igrač koji ima potencijal za veliku karijeru ali se na njemu vidi koliko je to zapravo teško. On gubi od bezveznjaka ali protiv najvećih fokus mu je prisutan. Biće teško za Novaka izuzetno. BH protiv BH mislim da nije dobra taktika za Novaka. Forhend spin je udarac koji Novaku treba u igri i izlazak na mrežu. Pored toga i držati niski odskok ka Zverevu. Tehnički Zverev je bolji od Del Potro mnogo ali nije stabilan generalno... Videćemo.

      Comment


      • Kud uporedi baš Delpa i Zvereva tu su baš ogromne razlike.

        Comment


        • Nisam gledala meč,sada sam reprizu pogledala,meni je bio odličan.
          I sada sa sigurnošću mogu reći da se Novak vratio i definitivno-ovo je njegovo doba godine.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Uuu dobar meč. Drago mi je da ću moći da pogledam. Zverev je igrač koji ima potencijal za veliku karijeru ali se na njemu vidi koliko je to zapravo teško. On gubi od bezveznjaka ali protiv najvećih fokus mu je prisutan. Biće teško za Novaka izuzetno. BH protiv BH mislim da nije dobra taktika za Novaka. Forhend spin je udarac koji Novaku treba u igri i izlazak na mrežu. Pored toga i držati niski odskok ka Zverevu. Tehnički Zverev je bolji od Del Potro mnogo ali nije stabilan generalno... Videćemo.
            Forhend spin i nizak odskok ne idu jedno sa drugim.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              Kud uporedi baš Delpa i Zvereva tu su baš ogromne razlike.
              Kod Delpa se takodje nisko drzi lopta. I jedan i drugi su igraci top klase a slican im je stil. Ne previse ali približno. Delpo je bolji od Andersona ali po mom misljenju nije bolji od Zvereva. (Tehnicki).

              Pecaros, ne moze sve vreme da igra samo forhend spin... kada igra BH treba da drzi nisko... nisam mislio bukvalno da izadje na teren i udara non stop forhend spin haha

              Comment


              • Ok znači da izbegava bh vs bh razmene i forsira fh top spin dok u isto vreme drži lopticu nisko u igri
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Kod Delpa se takodje nisko drzi lopta. I jedan i drugi su igraci top klase a slican im je stil. Ne previse ali približno. Delpo je bolji od Andersona ali po mom misljenju nije bolji od Zvereva. (Tehnicki).

                  Pecaros, ne moze sve vreme da igra samo forhend spin... kada igra BH treba da drzi nisko... nisam mislio bukvalno da izadje na teren i udara non stop forhend spin haha
                  Aj opušteno , a pazi idući put kad nešto porediš. To što je neko mlad i tako visoko na rang listi pa opet ne može tako olako da dobije epitet top klase.

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Ok znači da izbegava bh vs bh razmene i forsira fh top spin dok u isto vreme drži lopticu nisko u igri
                    Jbg druže, šta da ti kažem. Tvoje je da pecaš. Jedina tvoja dodirna tačka sa tenisom je mreža.



                    Nemanja,

                    Za mene on jeste Top klasa. Mozda se ne slazemo, kao i za Nisikorija sto isto mislim. To su ipak top 10 igraci. Novak ih nikada ovako ne bi pobedjivao da nema respekta i da uzima stvari zdravo za gotovo. Siguran sam da oni svi u top 10 podjednako kvalitetno treniraju ali su razlike psiholoske u toku duela. To kazu i ljudi iz teniskih krugova. Da su razlike u prvih 10 iskljucivo psiholoske.

                    Jednom sam imao razmenu misljenja sa NIem o ovome. On se nije slozio a ja bih sada samo dodao da biti psiholoski na visem nivou od protivnika, ako se pogleda skill kao celina, psiha zauzima vise od 30% celine. Subjektivno mislim cak i vise od toga ali bi svako rekao da je to previse.
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-10-18, 15:49.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Jbg druže, šta da ti kažem. Tvoje je da pecaš. Jedina tvoja dodirna tačka sa tenisom je mreža.
                      Ljubitelj tenisa kakvim se predstavljaš trebalo bi da zna bar neke elementarne stvari a ne da meša babe i žabe.
                      Last edited by pecaros; 12-10-18, 15:42.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nadam se da cu veceras negde uhvatiti snimak. Zverev se izgleda malo stabilizovao posle ispadanja iz Pekinga, a mozda mu i podloga lezi, sigurno nece biti lako. Bas me zanima takticki pristup mecu, u Rimu je Zverev tu bio bolji, ali ovog puta Novak moze da misli samo na tenis. Dobro drzi servis, samo da nastavi tako.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Ma kakav Rim i sad. To uopšte ne može da se poredi. Nole je bio u mnogo drugačijoj situaciji. Dok Zverev ako sad nešto želi mora mnogo više da pokaže.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Pa to odavno mi pricamo.
                            Maki meni je kljucno sto je pomenuo nesto sto sam ja ovde pisao pa posle toga bivao razapinjan.

                            Bilo kako bilo Novak je jos jednom pokazao ko je, sta je i kakav je insan!!!

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Sta je pomenuo sto si ti spominjao pa bivao razapinjan?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • E i mene to zanima. Nisam nista cula neobicno, ali mozda mi je promaklo, radila sam jos nesto uporedo ...
                              M?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X