Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Možda može i aukcija verzija. Tu navijački možeš da dovedeš par omiljenih igrača, ili iz ekipe za koji su.
    Nisam nikada igrao sa takvim draftom, možeš približno opisati sistem?

    Comment


    • Rendom se odredi redosled. Koji je nebitan.

      Onda ja ili ti, nebitno predložim to i tog igrača i svi bidujemo, tj. nudimo lovu za njega.

      Ukupno svako ima 200$ na raspolaganju da sastavi ekipu.

      Tako da npr. ja predložim Arona Rodžersa i bidujemo za njega, ako mi je mnogo ja odustanem.

      Isto može da se uradi simulacija da se stekne osećaj za neku vrednost igrača i "koliko je to 200$".

      Comment


      • Samo da pitam da li sam ja ispao iz prve lige? Nesto sam vec zaboravio kako je to islo. Da znam na vreme, da na kraju ne budem ostao bez mesta i u prvoj i u drugoj

        Comment


        • Igramo standard kako smo i igrali do sada, kakve aukcije kakva sranja..

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Igramo standard kako smo i igrali do sada, kakve aukcije kakva sranja..
            Kad se NFL kao sport pojavio kod nas, istu ovu su rečenicu mnogi rekli.

            Ali ok...

            Comment


            • Prvo odredite ko je ispao iz prve a ko je usao iz druge u prvu (valjda Slave i Bastia). Pa da vidimo ko ec da igra sve pa da onda sastavimo lige.
              sigpic

              Comment


              • Aukcija je dobar nacin drafta ako imas 3-4h da to radis. Jednom sam se zeznuo i tako igrao nba, necu opet.
                Ono sto ja znam je da su komesari promenili lige i da 2+1 iz "cvajte" ide u visi rang, ostalog se ne secam..

                Comment


                • Iz prve lige su ispali prošle godine Pavle (Sennheiser) i Aleksandar (Nis Red Devil), i još je valjda najavljeno da Uroš neće igrati ali o tome kad budu prijave za sledeću sezonu.

                  Iz druge u prvu idemo Powerslave i ja, i ako se dakle otvori to treće mjesto upada Sinovac. Trebaću predati ligu nekako nekom ko će biti u drugoj ovoj, ne ide da vam ja budem komesar više

                  Comment


                  • Ja se prijavljujem ako nece niko do pocetka da se izjasni..

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      Ja se prijavljujem ako nece niko do pocetka da se izjasni..
                      Važi, dok budem imao vremena pa ću pogledati u opcijama kako se to radi, da ne brišemo ligu džaba i pravimo novu.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Blaške View Post
                          Odprilike kad krecemo?������
                          Kontam treba draft odraditi sto kasnije, tj kad prodju predsezonske utakmice. Da se ne desi da nekome propadne sezona jer se neko povredi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa da, draft se obicno radi tih par dana izmedju poslednje predsezonske utakmice i prve utakmice regularnog dela. Znaci u ovom slucaju od 31. avgusta do 5. septembra treba odraditi.

                            Comment


                            • NFL free agency and the trade market were a whirlwind this spring, as usual. With fantasy draft season on the horizon, now is the time to look at the implications of some of the notable off season moves.

                              Comment


                              • Mogle bi polako da se slazu kockice oko broja ucesnika, da se opet podelimo po temama. Prva liga ima 10 sigurnih, koliko sam listao temu, trebalo bi da je isti slucaj i sa drugom.

                                Comment

                                Working...
                                X