Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno je sto smo razliciti i u ovom slucaju cak totalna suprotnost, posto kad je neko odron od coveka meni je onda prirodno da ga ne zelim a eto neki ga prizeljkuju posto misle da ce im pomoci u nekim situacijama. Jbg ne biramo mi kakvi cemo biti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Sta mu fali, momak ce da grize svaki put kada dobije sansu, u to sam siguran.
      Mozda ga Srbi mrze jer je simbolicno pokazao albanski grb, ali to je njegovo pravo i to je neka druga tema.

      Ja cu ga posmatrati samo kao clana kluba koji je tu da doprinese boljim rezultatima, a to odakle je, sta je pokazivao ili kakvu frizuru ima, bas me briga.
      Limune, ovo je ipak baš očajan potez banalizovanja i uprošćavanja stvari. Kapiram da ne dozivljavamo svi isto, ali ja sigurno nisam čovek koji nekome sudi po frizuri ili poreklu. Obično kada vidim govno, ja se gadim, a za to smatram Šaćirija. Slažem se ova tema nije za sportski forum, i neću je pokretatati dalje, samo me je ovo baš dosta smorilo. Razumem i vas koje možete da gledate sa čisto sportske strane, možda je tako ispravnije ali izgleda da ja nisam sposoban. I briga me je.
      Last edited by mark !t zer0; 12-07-18, 16:24.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Primecuje se ovih dana, posebno zbog SP-a, kako veliki broj ljudi simpatise odredjene timove iz razloga koji nemaju dodirnih tacaka sa sportom. Izgleda da, ko istinski ne voli fudbal kao igru, mora pronaci neki drugi razlog kako bi mogao da uziva u mecu, pa se onda osvrce na politicke ili kulturoloske razlike.

        Radije bih da gledam 10 Sacirija koji igraju dobar, napadacki, atraktivan fudbal, nego 10 srpskih junaka koji su specijalizovani za vracanje lopte golmanu.
        Last edited by limun; 12-07-18, 16:30.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Limune, ovo je ipak baš očajan potez banalizovanja i uprošćavanja stvari. Kapiram da ne dozivljavamo svi isto, ali ja sigurno nisam čovek koji nekome sudi po frizuri ili poreklu. Obično kada vidim govno, ja se gadim, a za to smatram Šaćirija. Slažem se ova tema nije za sportski forum, i neću je pokretatati dalje, samo me je ovo baš dosta smorilo. Razumem i vas koje možete da gledate sa čisto sportske strane, možda je tako ispravnije ali izgleda da ja nisam sposoban. I briga me je.
          Mislis da bi ga Srbi mrzeli nesto narocito da nije Albanac?
          Imas brdo ogavnih igraca, od kojih su neki cak i simpaticni Srbima.

          Npr za mene je Ibrahimovic jedno od najvecih govana koje se bavilo fudbalom, ali ipak je uzivanje gledati ga, a ne bih imao nista protiv ni da je igrao za LFC.

          Comment


          • A sta da ti kazem, nismo isti. Ja cu radije da gledam Jokana i Mitra kako se bore za opstanak nego Sacirija kako osvaja titulu.

            edit: Kada bih ti odgovario, otisao bih dosta u drugu stranu, a ova tema nije mesto za to. Opet banalizujes stvari. Nije ni bitno, ja razumem tvoju stranu, i to mi je okej. Neka bude da nisam bas odusevljen novim igracem Liverpoola.
            Last edited by mark !t zer0; 12-07-18, 16:37.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Sad mi je cak i drago da prelazi u Liverpul.

              I samo da dodam ne dovodite Mesija nego goli prosek igraca koji je dokazao da nije kalibar top timova.

              Takodje sramota je Zlatana staviti u istu recenicu sa malom spodobom i sto se fudbala i sto se karaktera tice.
              sigpic

              Comment


              • Nisu isti. Zlatan je saban, Saciri glupan.
                Ali to je ta neka govnjarija, nezavisno od nivoa inteligencije.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Za mene je Zlatan legenda.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Vladane jel pisu ti tvoji tviteri negde da li ce Roman da se dozove pameti ili cemo da dovodimo engleske propale "talente" i dalje?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Vladane jel pisu ti tvoji tviteri negde da li ce Roman da se dozove pameti ili cemo da dovodimo engleske propale "talente" i dalje?
                        trenutno je chelsea blizu potpisa jorginha, ruganija i golovina. Jos se spominjao Allison u slucaju da kurtoa ode + desno krilo kao zamjena willianu ako ovaj ode u barcu/united

                        Comment


                        • Zorzinjo, Rugani, Iguain i Golovin, dovoljno ti je to
                          Ja Iguaina ne volim ali je on gazio kod Sarija, najbolju sezonu u karijeri je odigrao kod njega.
                          sigpic

                          Comment


                          • To sve znam
                            Mene vise zanima ko ce menja Edena i Williana ako odu...

                            Comment


                            • Lud je Roman ako proda Azara i Vilijana. Još ako ih upakuje u paket ne znam svrhu novog Čelsija. Teško dovesti adekvatnu zamenu za ovaj dvojac.
                              Vilijana će United uzeti kada na vrbi rodi grožđe. Ne vidim ni preterano interesovanje osim kada Murinjo naglasi kako je zaljubljenik u brazilskog čarobnjaka. Sa njim u sastavu tim Uniteda dobija neki novi, da ne kažem šampionski obris.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

                                Fabregas se oprostio od Kontea. To bi bilo to.

                                Bice Celzi zajeban pod Sarijem. Posle Portugalca i Kontea stize napadacki orjentisan trener i bice mnogo promjena. Nadam se da ce prodati Azara Realu jer Azar pod Sarijem ce biti zajeban


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 12-07-18, 18:14.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X