Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Priča se da sada ima para, Šarac, Samo Zvezda...imali istine u tome?
    Kažu i da bi Roč ostao....
    Ima para, ceka se samo last cut u NBA i do turnira na KRitu cemo da skrpimo ekipu.

    Roch ima zelju da ostane ako nasa ponuda bude za 1 USD veca od njegove najbolje ponude od bilo kog drugog kluba.

    Comment


    • U CG novine izaslo jutros da je Nidam na pragu Zvijezde, navodno je posle vrhunske sezone skocila cijena i Mornar ne moze da je isprati....koliko istine ima nisam siguran.

      Comment


      • Za mene je to realan scenario. Ocekivao sam da ce se Covic ogrebati na neki nacin od Mornara.

        Comment


        • Pa jeste ali je pitanje kako Tomic sve to vidi.
          Tomic I Covic u kombinaciiji to jedva cekam da vidim. Tomic je vrlo, vrlo impulsivan, energican sto bi rekli bljuje vatru.
          Dolazak Nidama u Zvezdu za mene je debilizam teski. I ubedjen sam da ga Tomic nece dovesti.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Za mene je to realan scenario. Ocekivao sam da ce se Covic ogrebati na neki nacin od Mornara.
            Realan isto koliko da Saša Đorđević nađe evroligaški klub da ga vodi.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mozda nemate povjerenja u Nidama jos, ja ga gledam nekoliko godina. Covjek moze da se prilagodi razlicitim nacinima igre. To sto je on divljao u Mornaru je zasluga trenera i strukture tima, i vjerovatno je bila potreba da divlja. Nisu imali puno opcija.
              Mislim da bi vam Nidam legao samo tako, mozda ne u paru sa Rocom.

              Comment


              • https://www.cdm.me/sport/kosarka/zve...dereka-nidama/

                Comment


                • Kazu I da Cedevita zeli Rocestija I Gibsona.

                  Comment


                  • A kazu i da je Ristic nas definitivno.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ima para, ceka se samo last cut u NBA i do turnira na KRitu cemo da skrpimo ekipu.

                      Roch ima zelju da ostane ako nasa ponuda bude za 1 USD veca od njegove najbolje ponude od bilo kog drugog kluba.
                      Al mu je želja svaka mu dala. Pa zar treba da imaš neku posebnu želju da kao profesionalac koji igra košarku zbog para, a pogotovo sa 30 i kusur godina, prihvatiš finansijski najbolju ponudu.

                      Svašta sam sad video....

                      Comment


                      • Još samo da pojurimo Tadiju Dragićevića i Rebića i Eurocup i ABA su naše.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Al mu je želja svaka mu dala. Pa zar treba da imaš neku posebnu želju da kao profesionalac koji igra košarku zbog para, a pogotovo sa 30 i kusur godina, prihvatiš finansijski najbolju ponudu.

                          Svašta sam sad video....
                          Pa bila je replika na pisanje forumasa da Roch ima zelju da ostane. Ja sam samo replicirao kako mu se ta zelja moze ispuniti.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Po mom misljenju on je ubica atmosfere u timu, i iz tog razloga prvi bi bio na transfer listi ove sezone.
                            On je ubica čitavog tima. Ko god vidi njegov trud i zalagannje™ na terenu i tkz "odbranu", izgubu želju da igra košarku.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Realan isto koliko da Saša Đorđević nađe evroligaški klub da ga vodi.
                              Poenta ovog trolovanja na ovoj temi je?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Šta znam za tu priču oko Nidama... Dobar je on, ali se nekako ti naturalizovani reprezentativci CG ufrkaju kada je stani pani protiv Budućnosti
                                Prošla sezona nam je svjedočanstvo tome. Zamisli na beku Roč i Nidam, samo nam Omar Kuk fali na klupi

                                Šalu na stranu, dobro je da se nešto mrda, a ako Tomić zaista ima neki plan, vidjećemo po prvom igraču koga dovedemo šta se može dobaciti iduće sezone. Nidam je sasvim pristojan EC igrač ali nisam siguran da je upgrade u odnosu na Roča. Sa njim i Feldinom spolja i dalje ostaje prostora za jednog dobrog pleja koji bi razigrao ostatak tima, ako se ikada ova dvojica odluče da puste loptu iz ruku dok su u igri.

                                Comment

                                Working...
                                X