Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Hahahahahahahaha jesam bio malo skeptican na pocetku, jer mi je tesko udovoljiti kad je naucna fantastika u pitanju i trebalo mi je vise mjeseci da se nakanim da pustim pilot epizodu, ali priznajem... vrlo kvalitetna prica Rijesio sam da stanem sad sa gledanjem serije dok se ne zavrsi treca sezona je cu procitati prvu, drugu i trecu knjigu u narednih mjesec dana sigurno Pa cu onda da pogledam drugu i trecu sezonu kako dolikuje

    Comment


    • A jel valja >> https://m.imdb.com/title/tt5114356/?ref_=m_ttep_tt

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • \W/ dobra druga epizoda. Vidi se u kom će smeru ići sad, za razliku od prve ep. Otvorili su dosta novih pitanja, a i otkrili dosta toga o istoriji parka. Tempo jeste sporiji, ali meni je to tipično za uvodne epizode neke sezone i nemam ništa protiv.



        A stiže i 13 Reasons Why uskoro

        Comment


        • Comment


          • 18.maja

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Gleda neko La casa de papel? Kakvi su utisci?

              Comment


              • Jel prati neko The 100?
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Originally posted by Carcosa View Post
                  Jel prati neko The 100?
                  pratim ja, ali stao na 12 epizodi 4. sezone. Cekao da izadje ova nova sezona, da bi zavrsio onu cetvrtu. Sada ide mali maraton

                  Comment


                  • Originally posted by Carcosa View Post
                    Jel prati neko The 100?
                    Tinejdz serija po meni. Ja sam malo pratio, ali sam prestao.

                    Zanimljiva je svakako, i tematika je dobra ali je odrađena previše tinejdz. Bar za mene.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ne znam dal je bilo....odgledah prvu i do sada jedinu snimljenu sezonu - Counterpart:
                      https://www.imdb.com/title/tt4643084/?ref_=nv_sr_1

                      Zanrovski bih mogao da je uporedim sa malo simplifikovanijim westworldom. Manje sci-fi a vise trilera, u svakom slucaju fenomenalna ideja, a Simmons je ponovo razvalio kao u Whiplashu.
                      Last edited by mmajstor; 07-05-18, 02:02.

                      Comment


                      • Powerslave, kako napredujes sa knjigom i serijom?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Powerslave, kako napredujes sa knjigom i serijom?
                          Citam Caliban's War, pa cu nastaviti sa gledanjem serije kad nju procitam. Leviathan Wakes mi je bila odlicna... moracu opet da pogledam prvu sezonu kad se vratim seriji cisto da vidim kako izgleda nakon sto sam procitao knjigu. Nema, navukao sam se na The Expanse opasno(vid' avatar )

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Citam Caliban's War, pa cu nastaviti sa gledanjem serije kad nju procitam. Leviathan Wakes mi je bila odlicna... moracu opet da pogledam prvu sezonu kad se vratim seriji cisto da vidim kako izgleda nakon sto sam procitao knjigu. Nema, navukao sam se na The Expanse opasno(vid' avatar )
                            Ako, ako - valja se.
                            Vec imam predlog sta da odgledas kad zavrsis - serija je klasik.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Pa ako nije bas matora serija, onda sam vjerovatno vec gledao Ali daj, ne smeta

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Pa ako nije bas matora serija, onda sam vjerovatno vec gledao Ali daj, ne smeta
                                Matora jeste, al`je legendarna.
                                https://www.imdb.com/title/tt0076987/
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X