Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje da 9 uzme


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Verovatno će Martialu da vrate 9 da ne bi kukao više.

      U slučaju da ne vrate Zlatana naravno.

      Lukaku ko Lukaku, ali se stvarno nadam da će Martial da se vrati svojoj igri, neshvatljiva je bila njegova igra iz prošle sezone, toliko mrljava kontrola lopte, a sezonu pre toga mu se bukvalno lepila za noge.
      Last edited by Cylokin; 10-07-17, 02:11.

      Comment


      • Evo vam ceo intervju

        Comment


        • Ode ti Vejne. Znao sam da ces otici, spreman sam na to barem godinu dana i opet je tesko. Jedan od mojih omiljenih igraca od kad pratim fudbal. Posle Skolsa svakako najmiliji fudbaler Junajteda od kad pratim i navijam za klub.

          Vejn Runi, kad je haos pravio kao tinejdzer za Everton i na Euru znao sam da je rodjen da bude najveci. To nije postao, ali je sigurno to mogao biti. Nije ni bitno, postao je jedan od najvecih u istoriji JUnajteda, a to barem nije lako. Nece on nikad dobiti priznanje i postovanje kao neki drugi i nece nikad imati status kakav zasluzuje da ima ali za mene je legenda i apsolutno najbitniji i najbolji fudbaler koji je igrao za Mancester u ove dvije decenije koliko ludacki pratim klub.

          Uvijek je vazilo, ako Runi igra, i Mancester igra. A igrao je Runi, igrao je jednu deceniju na nenormalnom nivou, nece to ove tri poslednje sezone izbrisati ili uciniti da zaboravim. Netipicna zvijezda, netipican fudbaler, sve je imao na zastrasujucem nivou, kompletan fudbaler, krv da pisa ako treba za ekipu pisace, igrao sve sem sto nije branio, takav je bio Vejn. Neki drugi su cesto dobijali i uzimali zasluge, a ne bi bili tako dobri da nije bilo Runija, cesto je obavljao prljav posao za druge, trcao za dvojicu, pretrcao je masu, mozda i previse i mozda je zbog toga ovako brzo i rano pao. Lakse je bilo svima kad je Vejn tu, posebno kolegama napadacima. I u najboljim danima samo jednom dobio priliku kao glavni napadac i apsolutno prekucao. ALi nije njemu bio problem da bude drugi napadac, druga violina, da radi za nekog drugog, takav je jednostavno.

          Od ljutog, nervoznog tinejdzera koji je bio spreman da polomi Ronalda do jednog dostojanstvenog, mirnog, stalozenog veterana. I njegova ljudska transformacija je fantasticna ali sam vise volio tog sirovog i surovog mladica koji je mogao u zubima nositi trojicu, kojeg ni tenk nije mogao zaustaviti, koji je bio spreman da se pobije sa svakim, kojeg emocije nose, koji se ponasao kao ulicni fudbaler, jer Runi to jeste. Jeste bio da budem tacan. Cak je i SAF rekao, jedan od poslednjih ulicnih fudbalera. Vrijeme se promijenilo, fudbal se promijenio, Runi se promijenio.

          U nekom paralelnom univerzumu Vejn Runi se sad smatra za najboljeg fudbalera svih vremena, sa 31 godinom je na najvecem mogucem nivou i ne izgleda da ce pasti skoro. Vejn Runi nije pao sa 28 godina, nije sagorio, vec uzima ko zna koju po redu Zlatnu loptu.

          Ma jbs to, Vejn je takav kakav je i takvog ga volim. I pije i pusi i igra video igre i jede previse ali i takav je otac fudbala, i kao takav je najbolji strijelac u istoriji kluba i kao takav je apsolutna legenda Mancestera i reprezentacije. Neko drugi bi bio suvi prosjek ako i toliko, ne i Runi, on je pored svega toga bio zvijer, najveci moguci nivo, najvazniji igrac Junajteda kroz njegove mozda i najuspjesnije godine u istoriji. I uvijek sam mislio da ce karijeru zavrsiti u Mancesteru, do poslednjih eto godinu i po, godinu dana. Tako je i trebalo da bude u idelnom svijetu, ali zivot nije bajka niti idealni svijet, to je surova realnost i vrijeme je da se rastanemo. No srecom i dalje je u ligi, i dalje na najvecem nivou, i dalje u vrhunskom i gotivnom klubu. To svakako olaksava situaciju. A opet to mi je nedovoljno.

          Trenutno nema fudbala pa i ne shvatam bas najbolje sta ovo znaci jos uvijek, ali bice tesko zamisliti Mancerster bez Vejna. Barem da je na klupi. Barem da se prejeo i prepio i da je kaznjen mjesec dana. Da je tu i dalje. Jebeno tesko ukapirati da je otisao jedan od simbola Mancester Junajteda.

          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.

          sigpic

          Comment


          • De brun
            People claiming Lukaku will wear the number 10 shirt are false. He won't.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Mene zanima da li ce Perisa da uzme 14 ili da nastavi sa onim debilizmom od 44?
              sigpic

              Comment


              • Neka uzme u Interu koji zeli
                Čudim se da nema nista oko prodaje igrača, imamo sad previše stopera jedino ako mou ne planira igrati s 3 stopera ali volio bi da klub napuste jones(zbog povreda) i young


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Čitam da smo nadomak otimanju još jednog igrača Celziju...
                      Navodno ništa od Matica zbog činjenice da smo im preoteli Romelua, zato je sad Bakajoko na redu.

                      Vise bih voleo Fabinja ako je vec neko iz Monaka, ali ne bih se bunio da dodje Bakajoko.




                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Ja nesto mislim da se ide po Grizmana ipak.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ja nesto mislim da se ide po Grizmana ipak.
                          Mislis li za sljedece ljeto?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Čitam da smo nadomak otimanju još jednog igrača Celziju...
                            Navodno ništa od Matica zbog činjenice da smo im preoteli Romelua, zato je sad Bakajoko na redu.

                            Vise bih voleo Fabinja ako je vec neko iz Monaka, ali ne bih se bunio da dodje Bakajoko.




                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                            Ma jok, to je saving face od strane Celzija.

                            Kao ukrali ste nam Lukakua ali mi smo vama Bakajoka. Oni su to sinoc leakovali 100%.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nope, mislim do kraja ovog. Njima ce doci Kosta, jer ne vidim koja bi to zvijezda mogla da se dovede druga i ko ce prodavati dresove sad kad nema Zlatana i Vejna. Vudvord mora imati marketinsku masinu, a sem Pogbe i De Hee nema ni jednu vise zvijezdu koja prodaje dresove. Prije samo godinu dana tu su bili Vejn, Zlatan i Svajni. Ma prije pola godine, odnosno mjesec
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa valjda ce Rom da prodaje dresove
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X