Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On se vec duze vrijeme spominje kao pojacanje Intera..

    Inter President Erick Thohir reveals it’s ‘possible’ Ivan Perisic will arrive, and explains the sale of Mateo Kovacic and Xherdan Shaqiri.

    Comment


    • Cene ga vukovi na 20 miliona koliko sam ja citao,ali imaju para sada,prodali su Kovacica tako da bi to trebalo da zavrse u skorije vreme.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Daj šta daš

        Pitanje je kakvu formaciju želi Manćini? Jedno je sigurno, u sredini želi razbijače a ne kreativce.

        Opasan igrač bio, daj nek dovede nekog sličnog njemu...

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Perisicic ne spada u tu grupu daj sta das, nije zvucno ime ali je dobar igrac.

          Comment


          • Teško da će ga Inter dovesti pošto se to razvuklo previše a on dao gol i sad na otvaranju lige. Interu fale igrači napred pa zato rek'o daj nek dodje bilo ko...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • "Niste me valjda zaboravili..."

              Spoiler


              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Kako je zapeo covek za Felipe Mela ovo jos nisam video, ima 40 zadnjih veznih u ekipi ali ne, neophodan je Felipe Melo, neka su nam sve kosmicke sile u pomoci.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Kad zaigra sledeću moj brat Felipe iza napadača kao 10-ka....mozak ekipe

                  Comment


                  • Kad se sjetim kad je nas brat Macara otjerao sve ofanzivne igrace i krila iz ekipe i pricao okolo da je trazio neke napadace,a izadje direktor Ajaxa i kaze Blindaru trazio da mu nazad sve pozicije zatvori....najjaci meni trener Walter bio samo nabij gore primice Palacio
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kad zaigra sledeću moj brat Felipe iza napadača kao 10-ka....mozak ekipe
                      Vrlo verovatno... Kreativna snaga tima Medel-Melo, bice to za uzivanje gledati <3

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Kad se sjetim kad je nas brat Macara otjerao sve ofanzivne igrace i krila iz ekipe i pricao okolo da je trazio neke napadace,a izadje direktor Ajaxa i kaze Blindaru trazio da mu nazad sve pozicije zatvori....najjaci meni trener Walter bio samo nabij gore primice Palacio
                      16 levih bekova evo i dan danas ne mozemo da ih se resimo Ako ne odigra Palasio, dva dana nije za ljude ne moze da prica Macara od crvenila, nervoze i tuge... Sve sve kumic ali kad procitao ja pred leto http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...a-klupi-Sitija
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Last but not least, Mancini was asked whether there would be any more transfer business done this summer: "Numerically, we’re very short up front. I don’t think Icardi will be available on Sunday, so with him out we only have Jovetic, Palacio and Manaj. We’re short in midfield too, so we’ll see what happens."
                        http://www.inter.it/en/news/48826

                        Baš tako, opčinjen je Melom... Ali biće dobro ako Guarin ode zbog ovog.

                        Mnogo je bitnije ko u napadu dolazi...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Na danasnji dan 1995. godine Javier Zanetti debitovao je u dresu Intera protiv Vicenze u Milanu.

                          Sve ostalo je istorija!

                          Postovanje za velikog covjeka i igraca.





                          Spoiler
                          Last edited by Rossonero; 27-08-15, 14:31.

                          Comment


                          • Zvanično: Ljajić, Melo i Telješ.

                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • 1.INTER


                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • http://mondo.rs/a847013/Zabava/Zvezd...-Beogradu.html

                                dečačići.

                                Comment

                                Working...
                                X