Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako osnovno vaspitanje nije poneo od kuće, a očigledno da nije, teško da će ga neki kolega vaspitati, pogotovu što nema za njega autoriteta, a ni prijatelja koliko vidim ovih poslednjih meseci. A dečko i nije baš klinac da se vaspitava, ni one suspenzije nisu vaspitne za ovakve, ceo život će mu proći u raznim "situacijama".

    I što živimo u svetu društvenih mreža i informacija, gde se sve sazna u roku od par sekundi sa drugog kraja planete, u svetu žute štampe u kojima su ovakvi retardi i polupismen svet okupirali naslovne stranice, trebalo bi ond ispade ove vrste raznih budala trpeti, oćutati, ignorisati...šta tačno? Pa da mu damo neku nagradu, medalju?
    Godinama unazad prosto nije u modi biti normalan i pristojan... to je tako démodé i passé.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Novak GO! View Post
      Ovo nije najgori džiberluk i najniža moguća provokacija samo nekome ko je kolosalni šaban ili ima manje od 20 godina.
      Ih bre sinovac ne znam odakle ti to da imam manje od 20 i da sam saban. Dosta sam blizi 30-oj a smatram sebe otmenim dzentlmenom i zrelom osobom. Imao sam prilike da cujem slicne uvrede na svoj racun i racun voljenih osoba i nikad nisam previse obracao paznju. Jednostavno treba dominirati emocije i iskulirati. A da je Sten sve to cuo u trenutku verujem da se ne bi ustrucavao i sasvim sigurno bi nasrnuo na malog verbalno ili fizicki.
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Rekao Kirgios juce Vavrinki dok su igrali tenis da mu je Kokinakis segao djevojku.
        Hmmm, zanimljiv izraz. Segao.
        Ja bi pre rekao nagnao
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Ma da, nista lakse nego klincu koji tek stupa u zivot odrapiti rigidnu kaznenu meru. Ovakvih je situacija bezbroj na turu ali cemo Kirjosa odrapiti za primer. Taman pogodan za tako nesto jer onako arogatan i nadobudan, blajhane frizure, sa kajlom o`vratu odudara od svih stereotipa.
          Zar ne bi bilo uputnije da neko strucno lice, pa zasto ne i neko od kolega obave sa njim razgovore, da mu ukazu gde gresi i daju smernice za buducnost. Lako je kaznjavati, treba vaspitavati.
          Istovremeno licitirajuci sa kaznama stavljas u istu ravan Fonjinijev gest i Kirjosov sto je nespojivo.
          pecaros,

          1.
          Ja ne pominjem ni njegovu frizuru, ni arogantnost, ni to sto je tankovao Gakseo, ni bilo sto tako... To sto on odudara od stereotipova je OK. Sinocnje ponasanje nije OK.

          2.
          Imas talenta za demagogiju.

          Kaznjavati i vaspitavati nisu suprotni, nego komplementarni. Preciznije, kaznjavanje je samo jedna od vaspitnih metoda. To je valjda jasno.

          Procjenjivati neciju krivicu, tj. suditi nije isto sto i licitirati. I to bi trebalo biti jasno. Mijesati sudjenje ili ustanovljivanje cinjenica sa licitiranjem je zalosno.

          Ja ne stavljam u istu ravan Fonjinijev i Kirgiosov postupak. Cak sto vise, radim upravo suprotno. Oni ne samo da nisu u istoj ravni nego nemaju nista zajednicko. I to sam naglasio. Ta dva prestupa su potpuno razlicita po karakteru. Borba sa rasizmom, za politicku korektnost itd. ima svoju dinamiku koja je potpuno razlicita od dinamike koju ima borba za pristojnost. Kao sto svoju dinamiku ima i borba protiv dopinga. Troicki je dobio godinu dana zabrane i ta zabrana se moze porediti samo sa drugim slucajevima dopinga.
          Last edited by NI; 13-08-15, 12:56.

          Comment


          • Sta li je Wavrinka rekao Doni na sve ovo,mora da je bio buran razgovor
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Bijesan je uletio u njenu sobu i pitao je je li istina da te Kokinakis segao? Na sta je ona odgovorila da nije, da su oni bili samo dubl partneri i da je Kirgios lazov. Nakon toga je Stan polomio staklo pesnicom, pustio tesku suzu musku, ona ga zagrlila, poljubila, a onda su vodili ljubav jer su i emocije bile upletene i to je nesto znacilo. Posto je soba pokrivena kamerama to je vidio ko drugi do Kirgios i rekao onda Kokinakisu da mu je Vavrinka segao djevojku.
              sigpic

              Comment


              • Brisanje postova, banovanje bla bla bla...s tim sto mene najcesce mrzi da brisem postove

                Nisam ni sumnjao da cemo otici u teme koje nemaju veze sa tenisom i ovim turnirom, tako slobodno mozete na spam teme gde cete takodje morati da pazite na pravila foruma
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  A u Novakovoj polovini zreba sve bmbarderi.
                  Gulbis,Izner,Karlovic,Kirjos...
                  Zaboravio si Dzeka.
                  Bice tesko bice izbombardovan, ali naci ce nacina da sve to prebrodi i na kraju zavrsi uspesno jos jednu nedelju na poslu. Ne sumnjajte u to.

                  Inace, sta mislite, moze li Nadal preko svoje sledece prepreke, preko povampirenog - otpisanog lika?

                  A NI se iskusno frlja sa kaznama. Malo ti, malo ja, tebi tri, meni dva. Sva sreca pa nije u odboru za ispade na atp mecevima inace bi jedno 76,85% likova bilo banovano narednih nekoliko meseci.
                  Dovoljna je kazna ovom Kirijosu sto se blamira ovako pred celim svetom i sto sada i neko ko je iole sumnjao u njegovo vaspitanje i kulturu, vise ne sumnja ni mrvu.
                  Last edited by Sandugp; 13-08-15, 13:09.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dakle shvatili ste tek sada... ovde samo o turniru, da ne bih zaključavala opet.
                    Prskaj-a morate da shvatate veoma ozbiljno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Dakle shvatili ste tek sada... ovde samo o turniru, da ne bih zaključavala opet.
                      Prskaj-a morate da shvatate veoma ozbiljno.
                      OK ovo je tema o turniru. I tako treba da ostane. Ali u ovom trenutku je Kirgiosov ispad glavna teniska tema. A desio se u Montrealu. U takvim situacijama je najbolje uciniti upravo ono sto set ucinili. Prebaciti sve na drugu temu.

                      Comment


                      • Ljudi kad ce Delpo zverina viseeeeeeee

                        Comment


                        • Ivo bi se eventualnom pobedom danas gotovo sigurno vatio u Top 20, sto bi bio ogroman uspeh u njegovim godinama, i verujem da bi mu dao dodatni motiv da jos vise radi

                          A Nik ce, ne sumnjam, izaci na teren kao da se sinoc nista nije ni desilo, i protiv rivala koji je mrtav umoran pokusati da udje u svoje prvo Masters 1000 1/4, i prvo za U20 igrace nakon dalekog Madrida 2008. i del Potra, dakle pre skoro 7 godina
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Stručnjak View Post
                            Ljudi kad ce Delpo zverina viseeeeeeee
                            Tek je zapoceo rehabilitaciju, nece skoro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zaboravio sam se zahvaliti redakciji Sportkluba koja je noćas donijela maestralnu odluku da je prvi set između Radwanske i Goerges važniji od 3 seta između Tsonge i Bautiste. Izuzetna odluka i dokaz da Radwanska ima prste u svim kanalima, ne samo Eurosportu

                              Comment


                              • Ivo je zamoljen da ne pravi brejkove u prvom servis gemu protivnika zbog opste dobrobiti i zanimljivosti teniskog sveta u zlatnoj eri, ali na neke postupke cak ni on ne moze da utice
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X