Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačno krov,a ne da se polu finala i finala prekidaju zbog kiše.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • B92: Britanci "kupili" tenisera http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=975256

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Sa ovim projektom će ionako slaba vidljivost sa zadnje etaže biti još slabija.
        msm da ce smanjiti kapacitet upravo zbog izgradnje krova.

        Comment


        • Kupuju se stvari i predmeti, ovo je Aljazova zelja jer tamo godinama zivi
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ja sam malo njuskao za cetvorko:

            Code:
            [FONT=Courier New]Mari 
            3 seta 6:0    Doha 2007
            
            Nadal
            3 seta 6:0    RG 2008
                          MC 2010
                          RG 2012
            
            Novak
            3 seta 6:0    AO 2012
                          AO 2015
            
            4 seta 6:0    USO 2011
                          USO 2013
                          Miami 2015
            
            
            Federer
            3 seta 6:0    AO 2004
                          Wim 2004
                          USO 2004
                          WTF 2005
                          USO 2006
                          AO 2008
            
            4 seta 6:0    AO 2008
            
            [/FONT]
            Malo sam proveravao, Rodzer je na AO 2008. dobio 3 seta sa 6 : 0, ali u tim mecevima nije izgubio ni jedan set.Kao i Rafa na RG 2008, osvojen turnir bez izgubljenog seta.Novak je sigurno rekorder u kategoriji setova dobijenih 6 :0 uz jedan izgubljen set, kao sada u Majamiju.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Da li je moguce da ljudi i dalje smatraju Mareja delom velike cetvorke?

              Ustvari ispravka, ne postoji velika cetvorka, nego velika trojka + Marej + ostali
              Ovo je najbolja podela.

              Koji god meč NI da je naveo kao najbolji ti bi rekla: "od 1200 mečeva koje je odigrao ti kažeš da mu je ti najbolji?". Ali jedan od njih je stvarno najbolji. Problem je kako to odrediti. Čovek ti objasni da mu je to statistički najbolji meč i uzeo u obzir snagu protivnika (Djoković u prajmu) i ti kažeš da je NI neozbiljan. Posle NI ublaži i kaže jedan od najboljih i tebi i dalje to smeta. Hajde reci ti koji mu je najbolji, pokušaj, možda protiv Bagdatisa na AO. Po meni je protiv Novaka na W 14, jer je Novak u prajmu i igrao je neverovatno, a Fed je imao neverovatnu statistiku i odveo je meč u do petog seta.

              I da ti odgovorim za post od juče koji si mi izmenila bez razloga, ustvari umesto preko mog ispisla tvoj. Nisam upotrebio ružnu reč niti opsovao po mom shvatanju toga, to je bilo u kontekstu da bi se bolje razumelo šta sam hteo reći. Sad ću bez "psovki": Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera, da ne gasimo televizore kad jedan od protivnika nije Federer i uživamo u meču Federer-Federer.
              Last edited by goku; 08-04-15, 01:03.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Ovo je najbolja podela.

                Koji god meč NI da je naveo kao najbolji ti bi rekla: "od 1200 mečeva koje je odigrao ti kažeš da mu je ti najbolji?". Ali jedan od njih je stvarno najbolji. Problem je kako to odrediti. Čovek ti objasni da mu je to statistički najbolji meč i uzeo u obzir snagu protivnika (Djoković u prajmu) i ti kažeš da je NI neozbiljan. Posle NI ublaži i kaže jedan od najboljih i tebi i dalje to smeta. Hajde reci ti koji mu je najbolji, pokušaj, možda protiv Bagdatisa na AO. Po meni je protiv Novaka na W 14, jer je Novak u prajmu i igrao je neverovatno, a Fed je imao neverovatnu statistiku i odveo je meč u do petog seta.

                I da ti odgovorim za post od juče koji si mi izmenila bez razloga, ustvari umesto preko mog ispisla tvoj. Nisam upotrebio ružnu reč niti opsovao po mom shvatanju toga, to je bilo u kontekstu da bi se bolje razumelo šta sam hteo reći. Sad ću bez "psovki": Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.
                To sto tebi onaj post ne spada u psovanje i to sto mislis da je kulturan, to je do tvog kucnog vaspitanja.
                Mene su naucili da su to ruzne reci

                Evo, za 6 godina kad se pojavi neki kilnac i bude u svom prajmu, a Djokovic ga dobije, ja cu reci da je to njegov najbolji mec u karijeri i cekacu reakcije.
                Valjda ce postojati arhiva, pa cu onda izvaditi ove postove, mozda tada budete shvatili da je van svake pameti pricati da neko ko ima 17 slemova, preko 80 titula odigra svoj najbolji mec u 34.godini
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bojani je tesko da shvati da i Federer bez obzira na godine i dalje igracki napreduje.
                  On nazaduje samo po pitanju fizikalija, a i to zbog njegovog stila igre nije toliko koliko se misli.
                  I kada se sve OKOLNOSTI uzmu u obzir i olaksavajuce i otezavajuce, on je svakako odigrao jedan od svojh najboljih meceva u tom finalu. Preterano je reci najbolje jer realno najbolji je nemoguce odrediti, ali sigurano jedan od najboljih.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu, pogleda fh iz njegovih najboljih dana, pa mi reci da je napredovao

                    Jeste on neverovatan, ali nemojte da mi pricate bajke bre...jedan od najboljih meceva u poslednje 2,3 godine, i to je sve, dalje od toga jednostavno ne ide
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      To sto tebi onaj post ne spada u psovanje i to sto mislis da je kulturan, to je do tvog kucnog vaspitanja.
                      Mene su naucili da su to ruzne reci

                      Evo, za 6 godina kad se pojavi neki kilnac i bude u svom prajmu, a Djokovic ga dobije, ja cu reci da je to njegov najbolji mec u karijeri i cekacu reakcije.
                      Valjda ce postojati arhiva, pa cu onda izvaditi ove postove, mozda tada budete shvatili da je van svake pameti pricati da neko ko ima 17 slemova, preko 80 titula odigra svoj najbolji mec u 34.godini
                      Nije kulturan, ali nije baš ni neka velika psovka, moglo je proći s obzirom da su ovde prolazile i prave psovke. Nemoj o mom kućnom vaspitanju jer ga ne poznaješ.

                      Federer je na W14 protiv Novaka imao pune 32 godine, a u Dubaiju 33. To su najbolje godine, zašto neki misle da je neko mator ako ima 33 godine. Ja sam sa 20 godina trčao na 100m 12,6 s, a sa 32 godine 12,2 s.

                      Ako za 6 godina se pojavi neki kilnac i bude u svom prajmu, a Djokovic ga dobije, neću imati problem da kažem da je to njegov najbolji meč u karijeri ako važnost meča bude takva i statistika to potkrepi.

                      Tebi je problem da to priznaš jer si emotivno vezana i idealizovala si vreme u kome je Rodžer dominirao. Ako bi priznala da je Fed sad odigrao najbolji meč u karijeri to bi tebi bacilo senku na njegov prajm.

                      Comment


                      • Originally posted by djkov View Post
                        Malo sam proveravao, Rodzer je na AO 2008. dobio 3 seta sa 6 : 0, ali u tim mecevima nije izgubio ni jedan set.Kao i Rafa na RG 2008, osvojen turnir bez izgubljenog seta.Novak je sigurno rekorder u kategoriji setova dobijenih 6 :0 uz jedan izgubljen set, kao sada u Majamiju.
                        Napravio sam lapsus. Federer je 4 seta 6:0 dobio na AO 2006.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Nije kulturan, ali nije baš ni neka velika psovka, moglo je proći s obzirom da su ovde prolazile i prave psovke. Nemoj o mom kućnom vaspitanju jer ga ne poznaješ.

                          Federer je na W14 protiv Novaka imao pune 32 godine, a u Dubaiju 33. To su najbolje godine, zašto neki misle da je neko mator ako ima 33 godine. Ja sam sa 20 godina trčao na 100m 12,6 s, a sa 32 godine 12,2 s.

                          Ako za 6 godina se pojavi neki kilnac i bude u svom prajmu, a Djokovic ga dobije, neću imati problem da kažem da je to njegov najbolji meč u karijeri ako važnost meča bude takva i statistika to potkrepi.

                          Tebi je problem da to priznaš jer si emotivno vezana i idealizovala si vreme u kome je Rodžer dominirao. Ako bi priznala da je Fed sad odigrao najbolji meč u karijeri to bi tebi bacilo senku na njegov prajm.
                          Kakva bre vaznost meca, finale jednog Dubaija

                          Ne mogu biti najbolje godine kad on u nogama ima preko 1200 profesionalnih meceva i 17 godina na tour-u
                          Niko nije mator sa 33 godine, ali kao profesionalni sportista sigurno nije u cvetu mladosti niti je u svom prajmu, blizi je penziji nego pocetku

                          I baci pogled na neke meceve kad je on dominirao, iznenadices se
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            I baci pogled na neke meceve kad je on dominirao, iznenadices se
                            Ko bi sve te silne meceve odgledao. Bi li mogla biti konkretnija?

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Kakva bre vaznost meca, finale jednog Dubaija

                              Ne mogu biti najbolje godine kad on u nogama ima preko 1200 profesionalnih meceva i 17 godina na tour-u
                              Niko nije mator sa 33 godine, ali kao profesionalni sportista sigurno nije u cvetu mladosti niti je u svom prajmu, blizi je penziji nego pocetku

                              I baci pogled na neke meceve kad je on dominirao, iznenadices se
                              Ja uopšte ne pričam o Dubaiju, više mislim na finale W 14 koje je izgubio sa 32 godine. Iznenadićeš se ali gledao sam njegove mečeve u prajmu, ali ne protiv igrača kao što su sadašnji Novak. Mečeve sa Rafom je redovno gubio iako je bio u prajmu.

                              Generalno uopštavaš stvari i jako si nezahvalna za neku konkretnu raspravu.
                              Last edited by goku; 06-04-15, 11:00.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Ja uopšte ne pričam o Dubaiju, više mislim na finale W 14 koje je izgubio sa 32 godine. Iznenadićeš se ali gledao sam njegove mečeve u prajmu, ali ne protiv igrača kao što su sadašnji Novak. Mečeve sa Rafom je redovno gubio iako je bio u prajmu.

                                Generalno uopštavaš stvari i jako si nezahvalna za neku konkretnu raspravu.
                                Mi pricamo o mecu u Dubaiju, a ne o W, a ni to mu sigurno nije najbolji mec, kad je igrao bez fh
                                nekim cudom je oterao mec u 5.set, mec je trebao da se zavrsi u 4...

                                Onda nemas neko pamcenje, ne znam kako drugacije da objasnim

                                @NI
                                kad je bio na vrhuncu i kad je gubio 4,5 meceva godisnje, mozes da biras
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X